Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Z KONFERENCJI PRASOWEJ PO MECZU LECHA

    IP: *.prodigy.net.mx 29.10.01, 06:58
    FRANCISZEK KRÓTKI, TRENER ZAGŁĘBIA: Wierzę, że panowie znają się na piłce i
    potrafią obiektywnie ocenić ten mecz. Mam apel do PZPN, żeby zrezygnować z
    jeżdżenia drużyn do Poznania. Szkoda bowiem kosztów oraz kar dla piłkarzy za
    kartki, oraz dla trenerów za wypowiedzi.

    BOGUSŁAW BANIAK, TRENER LECHA: Czy trener Krótki sądzi, że można piłkarzy
    kopać, faulować i rozbierać w polu karnym? Za to były rzuty karne, obydwa
    słuszne, a nasze zwycięstwo zasłużone. Mało tego, powinien być trzeci karny za
    zagranie w polu karnym ręką, ale sędzia się bał zagwizdać. Mimo, że Zagłębie
    kopało nas niemiłosiernie i to nawet bez piłki. Lech powinien ten mecz wygrać
    4:1, bo dobrze zagrał po przerwie.

    KRÓTKI: Jakie 4:1? Nie mieliście ani jednej sytuacji!

    BANIAK: Za to wy raptem jedną i to w całym meczu, którą wykorzystaliście.
    Zobacz Franiu jak wyglądają nogi piłkarzy Lecha, to jest krwiak na krwiaku. A
    co powiesz na krzyki z ławki trenerskiej a propos Golińskiego: "Wyrąb go żeby
    zszedł z boika"?

    KRÓTKI: To nie były moje słowa, a do ostrej gry doprowadził arbiter swoimi
    decyzjami. Młody zawodnik wchodzi na boisko, żeby pograć, a on mu k... na nic
    nie pozwala. Powiedz, że wygraliście szczęśliwie, i że sędzia wam pomógł.

    BANIAK: Tego nie powiem. Mój zespół jedzie na wodzie mineralnej, a nie jak Twój
    na jakichś witaminach, i potrafi sobie wywalczyć zwycięstwo.

    KRÓTKI: W Poznaniu nikt nie ma prawa z wami wygrać!

    DZIENNIKARZE: Lech jest niepokonany take na wyjeździe.

    RADOSŁAW SOŁTYS, WICEPREZES LECHA PROWADZĄCY KONFERENCJĘ: Jeżeli to ma być taka
    pyskówka, to kończę konferencję.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka