lublin16
08.02.03, 21:47
Po dzisiejszym konkursie na prowadzeniu ukazał nam się nowy lider !!!
Nie mówię tu o indywidualnym rankingu AD-AMa ,
tylko o rankingu "drużynowym" , czyli o rankingu Federacji !!!!!
Nowym liderem jest Federacja "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH"
( do której ja należę co jest dla mnie niejakim wyróżnieniem ).
Oto dzisiejszy opis tejże Federacji :
Witam wszystkich graczy WIRTUALNEGO PUCHARU ŚWIATA w Skokach Narciarskich.
Zapraszam do najlepszej na dzień dzisiejszy Federacji -
" Najlepsi z Najlepszych " . Kod wejściowy 6465006514. GG=3639847
Polecem kontakt z tym gościem ( Rafałem ) na Gadu-Gadu .
Jest niezłym typerem ( umie typować ) i wie dużo o tym sporcie !!!
Oczywiście ZACHĘCAM DO PRZYSTĄPIENIA do tej Federacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!