Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    !!!!! NOWY LIDER w grze AD-AM !!!!!

    08.02.03, 21:47
    Po dzisiejszym konkursie na prowadzeniu ukazał nam się nowy lider !!!

    Nie mówię tu o indywidualnym rankingu AD-AMa ,
    tylko o rankingu "drużynowym" , czyli o rankingu Federacji !!!!!

    Nowym liderem jest Federacja "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH"
    ( do której ja należę co jest dla mnie niejakim wyróżnieniem ).

    Oto dzisiejszy opis tejże Federacji :
    Witam wszystkich graczy WIRTUALNEGO PUCHARU ŚWIATA w Skokach Narciarskich.
    Zapraszam do najlepszej na dzień dzisiejszy Federacji -
    " Najlepsi z Najlepszych " . Kod wejściowy 6465006514. GG=3639847

    Polecem kontakt z tym gościem ( Rafałem ) na Gadu-Gadu .
    Jest niezłym typerem ( umie typować ) i wie dużo o tym sporcie !!!

    Oczywiście ZACHĘCAM DO PRZYSTĄPIENIA do tej Federacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • jurex7 Re: !!!!! NOWY LIDER w grze AD-AM !!!!! 11.02.03, 19:49
        Lublin16 napisał :

        > Nowym liderem jest Federacja "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH"

        Oni są THE BEST - 6465006514

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka