Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel Porównuje...

    IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 14.11.01, 11:43
    Kaczorwoskiego do Oliego, a Polonie W. Do Bresci...

    bez komentarza
    ps. Słyszał pan panie Engel o niejakim Andrzeju Kobylańskim, któremu pan kaczor
    mógł by buty czyścić?
    Obserwuj wątek
      • Gość: franio Re: Engel Pała IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 14.11.01, 11:51
        engelek to nygusiak i tyle...
        • Gość: morel Franio Pała IP: *.sulecin.sdi.tpnet.pl 14.11.01, 13:36
          hehe
          Pała jesteś i tyle
          • Gość: frania Re: Pała IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 14.11.01, 15:00
            pala to twoj stary, ssij mu!!!!!!!!!!! engelowi

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka