Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małysz KING

      • Gość: T. Re: Małysz KING IP: *.chello.pl 25.03.07, 14:17
        adaś dzięki za wszystko :) DUMA!
      • Gość: maciekbb Re: Małysz KING IP: *.eranet.pl 25.03.07, 14:17
        NAJLEPSZY NA ŚWIECIE W SWOJEJ DZIEDZINIE. NIEWIELU MAMY TAKICH RODAKÓW.

        MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: agnieszka Re: Małysz KING IP: *.range86-132.btcentralplus.com 25.03.07, 14:18
        Gratulacje panie Adamie!!!!!!!.Nie mieszkam w kraju ale dzieki takim ludziom
        jak pan jestem dumna i zaszczycona ze jestem Polka.Dziekuje
      • Gość: marjaczi Re: Małysz KING IP: *.chello.pl 25.03.07, 14:18
        hail to the KING
      • Gość: kersten Re: Małysz KING IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:18
        Gratulacje z Pomorza... tak dalej panie Adamie... BRAWO... co za niedziela... ;)
      • Gość: wika Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:19
        nie ma mocnych na Małysza
        • kryjud Re: Małysz KING 25.03.07, 16:31
          Dziękujemy ,zyczymy milego odpoczynku z rodziną.
      • Gość: wojtek Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:23
        Gratulacje !! 4 Puchar Świata to wielkie osiągnięcie !! Oby tak dalej, aż do
        Igrzysk Olimpijskich !!
      • Gość: Zuza Re: Małysz KING IP: *.61.jawnet.pl 25.03.07, 14:23
        Pan Adam - skromnej postury ale wielkiego charakteru!
        • Gość: Piero Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:24
          Brawa Brawo Brawo !!!!!!!!!
      • kvakva Re: Małysz KING 25.03.07, 14:24
        Adam. Dla mnie jesteś po prostu KOZAK!
        • Gość: sybisia Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 15:52
          Adaś, jesteś wielki - kochamy Cię!!!
      • Gość: Joł Re: Małysz KING IP: *.tktelekom.pl 25.03.07, 14:25
        Adam Pany! Zawsze każda jego wygrana potrafiła poprawić mi nawet najbardziej
        zjechany humor. Jestem dumna, że to nasz rodak !!!!!!
      • Gość: bibe08 Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:26
        tak jesteś WIELKI
        • Gość: Niech żyje! Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 15:24
          Absolutnie "odlotowy" sukces!
      • Gość: duzykac Re: Małysz KING IP: *.chello.pl 25.03.07, 14:26
        Super graty Adasiu!
      • Gość: KIBIC WITOLD Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:27
        Panie Adamie ... Gratuluję ... Witold
        • florentynka Re: Małysz KING 25.03.07, 15:09
          Czapki z głów:)
        • Gość: Niewierny Tomasz Re: Małysz KING IP: *.eranet.pl 25.03.07, 15:16
          A ja przepraszam, że w pewnej chwili straciłem w Pana wiarę. Gratulacje !!!
      • Gość: p. Re: Małysz KING IP: *.chello.pl 25.03.07, 14:27
        Pełny respect!!
        • Gość: stas 58 za wody Re: Małysz KING IP: *.dhcp.embarqhsd.net 25.03.07, 14:36
          Adamie!
          Jeates naprawde WIELKI! Bo Takie wyczyny to niewielu moze osiagnac.Trzeba Cie
          bedzie umiescic na liscie wielich i wspanialych Polakow. Jak Kopernik, Sobieski
          Sklodowska, Pilsudski, Jan Pawel II i inni. Pelen szacunek i chyle czolo przed
          Toba bo tak trza za rozslawianie naszego narodu.
        • heniek464 Re: Małysz KING 25.03.07, 15:06
          Gratulacje z Lublina przesyla Anexa.Dales nam to co najlepsze --LZY RADOSCI-
          brawo Adas jestes wielki
      • Gość: mp Re: Małysz KING IP: *.erasmus.sth.ac.at 25.03.07, 14:28
        Respecta!!!
      • Gość: Sun Re: Małysz KING IP: 217.98.71.* 25.03.07, 14:28
        Gratuluje! Adam jestes the best! dziekuje za te chwile szczescia:D
      • Gość: slawek62 Re: Małysz KING IP: 80.54.122.* 25.03.07, 14:30
        Nawet sobie nie wyobrażasz ile przynosisz mi radości z powodu swoich
        zwycęstw.Jestem dumny z twoich sukcesów.Trzymaj się!Pozdrowienia!
        • izabella4 Re: Małysz KING 25.03.07, 14:59
          Cieszymy się bardzo. Cała moja rodzina, tak jak pewnie wszystkie rodziny w
          POlsce, dziękujemy Panu, Panie Adanie za wspaniałe wzruszenia i cieszymy się, ze
          udało się Pnu dojść znowu do takiej formy. Jest to przykład dla wielu, że talent
          i praca umożliwiają takie osiągnięcia. Pozdrawiamy Pana
      • Gość: czajnikKK Re: Małysz KING IP: 212.106.23.* 25.03.07, 14:30
        tak było jest i będzie MAłYSZ KRÓLEM iwszystko jasne podajcie mi drugiego
        takiego polskiego sportowca który zrobił i zdobył tak dużo . poprostu to
        nasz brylant
      • Gość: ewal Re: Małysz KING IP: *.dsl.pipex.com 25.03.07, 14:31
        gratulacje Adamie znowu utarles nosa pismakom ktorzy w Ciebie nie wierzyli no i
        oczywiscie psudo kibicom.
        • Gość: asmera Re: Małysz KING IP: *.magma-net.pl 25.03.07, 14:52
          Najlepszego I gartulacje !!!
      • ryniunio Re: Małysz KING 25.03.07, 14:31
        brawoooooooo!!!!!WIELKI PANIE ADAMIE M. przeszedł PAN do HISTORII.krakow też
        sie cieszy a przy TOBIE jest malutki(oczywiście KRAKOW)
      • Gość: Jarek Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:32
        Dziękuję za chwile (tony) wzruszen:D
      • Gość: gilfons Re: Małysz KING IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:33
        Adamie, chyle przed Toba czolo!
      • gabriel Re: Małysz KING 25.03.07, 14:33
        Nie umiem wyrazić tego jak jestem szczęśliwy.
        Powiem tak po prostu
        Dziękuję.
      • Gość: to_tylko_ja Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:34
        No i cóż powiedzieć..? WIELKIE DZIĘKI PANIE ADAMIE!!! Takie chwile sprawiają, że życie jest piękniejsze!
      • waldek235 Re: Małysz KING 25.03.07, 14:35
        BULKA Z BANANEM TO JEST TO
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka