Gość: T. Re: Małysz KING IP: *.chello.pl 25.03.07, 14:17 adaś dzięki za wszystko :) DUMA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciekbb Re: Małysz KING IP: *.eranet.pl 25.03.07, 14:17 NAJLEPSZY NA ŚWIECIE W SWOJEJ DZIEDZINIE. NIEWIELU MAMY TAKICH RODAKÓW. MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka Re: Małysz KING IP: *.range86-132.btcentralplus.com 25.03.07, 14:18 Gratulacje panie Adamie!!!!!!!.Nie mieszkam w kraju ale dzieki takim ludziom jak pan jestem dumna i zaszczycona ze jestem Polka.Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kersten Re: Małysz KING IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:18 Gratulacje z Pomorza... tak dalej panie Adamie... BRAWO... co za niedziela... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:19 nie ma mocnych na Małysza Odpowiedz Link Zgłoś
kryjud Re: Małysz KING 25.03.07, 16:31 Dziękujemy ,zyczymy milego odpoczynku z rodziną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:23 Gratulacje !! 4 Puchar Świata to wielkie osiągnięcie !! Oby tak dalej, aż do Igrzysk Olimpijskich !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuza Re: Małysz KING IP: *.61.jawnet.pl 25.03.07, 14:23 Pan Adam - skromnej postury ale wielkiego charakteru! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piero Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:24 Brawa Brawo Brawo !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sybisia Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 15:52 Adaś, jesteś wielki - kochamy Cię!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joł Re: Małysz KING IP: *.tktelekom.pl 25.03.07, 14:25 Adam Pany! Zawsze każda jego wygrana potrafiła poprawić mi nawet najbardziej zjechany humor. Jestem dumna, że to nasz rodak !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibe08 Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:26 tak jesteś WIELKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech żyje! Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 15:24 Absolutnie "odlotowy" sukces! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duzykac Re: Małysz KING IP: *.chello.pl 25.03.07, 14:26 Super graty Adasiu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC WITOLD Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:27 Panie Adamie ... Gratuluję ... Witold Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niewierny Tomasz Re: Małysz KING IP: *.eranet.pl 25.03.07, 15:16 A ja przepraszam, że w pewnej chwili straciłem w Pana wiarę. Gratulacje !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stas 58 za wody Re: Małysz KING IP: *.dhcp.embarqhsd.net 25.03.07, 14:36 Adamie! Jeates naprawde WIELKI! Bo Takie wyczyny to niewielu moze osiagnac.Trzeba Cie bedzie umiescic na liscie wielich i wspanialych Polakow. Jak Kopernik, Sobieski Sklodowska, Pilsudski, Jan Pawel II i inni. Pelen szacunek i chyle czolo przed Toba bo tak trza za rozslawianie naszego narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
heniek464 Re: Małysz KING 25.03.07, 15:06 Gratulacje z Lublina przesyla Anexa.Dales nam to co najlepsze --LZY RADOSCI- brawo Adas jestes wielki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sun Re: Małysz KING IP: 217.98.71.* 25.03.07, 14:28 Gratuluje! Adam jestes the best! dziekuje za te chwile szczescia:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawek62 Re: Małysz KING IP: 80.54.122.* 25.03.07, 14:30 Nawet sobie nie wyobrażasz ile przynosisz mi radości z powodu swoich zwycęstw.Jestem dumny z twoich sukcesów.Trzymaj się!Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
izabella4 Re: Małysz KING 25.03.07, 14:59 Cieszymy się bardzo. Cała moja rodzina, tak jak pewnie wszystkie rodziny w POlsce, dziękujemy Panu, Panie Adanie za wspaniałe wzruszenia i cieszymy się, ze udało się Pnu dojść znowu do takiej formy. Jest to przykład dla wielu, że talent i praca umożliwiają takie osiągnięcia. Pozdrawiamy Pana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czajnikKK Re: Małysz KING IP: 212.106.23.* 25.03.07, 14:30 tak było jest i będzie MAłYSZ KRÓLEM iwszystko jasne podajcie mi drugiego takiego polskiego sportowca który zrobił i zdobył tak dużo . poprostu to nasz brylant Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewal Re: Małysz KING IP: *.dsl.pipex.com 25.03.07, 14:31 gratulacje Adamie znowu utarles nosa pismakom ktorzy w Ciebie nie wierzyli no i oczywiscie psudo kibicom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asmera Re: Małysz KING IP: *.magma-net.pl 25.03.07, 14:52 Najlepszego I gartulacje !!! Odpowiedz Link Zgłoś
ryniunio Re: Małysz KING 25.03.07, 14:31 brawoooooooo!!!!!WIELKI PANIE ADAMIE M. przeszedł PAN do HISTORII.krakow też sie cieszy a przy TOBIE jest malutki(oczywiście KRAKOW) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:32 Dziękuję za chwile (tony) wzruszen:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gilfons Re: Małysz KING IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:33 Adamie, chyle przed Toba czolo! Odpowiedz Link Zgłoś
gabriel Re: Małysz KING 25.03.07, 14:33 Nie umiem wyrazić tego jak jestem szczęśliwy. Powiem tak po prostu Dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to_tylko_ja Re: Małysz KING IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 14:34 No i cóż powiedzieć..? WIELKIE DZIĘKI PANIE ADAMIE!!! Takie chwile sprawiają, że życie jest piękniejsze! Odpowiedz Link Zgłoś