rafas84
26.04.07, 12:41
Zabawmy sie w typowanie pierwszej czwórki nadchodzącego turnieju GP w Lonigo.
Według mnie będzie tak:
1. N. Pedersen
2. L. Adams
3. T. Gollob
4. M. Zagar;)
P.S.
Kolabor86, jeśli zabrałem Ci wątek, to przepraszam:) ale widzę, że chyba nie
przymierzałes się do załozenia takiego;)