Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Typy na GP Włoch

    26.04.07, 12:41
    Zabawmy sie w typowanie pierwszej czwórki nadchodzącego turnieju GP w Lonigo.
    Według mnie będzie tak:
    1. N. Pedersen
    2. L. Adams
    3. T. Gollob
    4. M. Zagar;)

    P.S.
    Kolabor86, jeśli zabrałem Ci wątek, to przepraszam:) ale widzę, że chyba nie
    przymierzałes się do załozenia takiego;)
    Obserwuj wątek
      • Gość: krotki Re: Typy na GP Włoch IP: *.centertel.pl 26.04.07, 13:03
        z gollobem to przesadziles bedzie w 8 to bedzie jego sukces
        1.n.pedersen
        2.j.crump.
        3.l.adams
        • rafas84 Re: Typy na GP Włoch 26.04.07, 15:34
          Gość portalu: krotki napisał(a):

          > z gollobem to przesadziles

          pożyjemy, zobaczymy ;)
      • rok1978 Re: Typy na GP Włoch 26.04.07, 14:47
        1. NPedersen
        2. Jonsson
        3. Crump
        4. Adams
      • Gość: Chris Re: Typy na GP Włoch IP: *.tvk.torun.pl 26.04.07, 15:35
        1. Rudy
        2. Hamlet
        3. Jaguś:) Trenował przed sezonem w Lonigo:)Licze na niespodzianke podobna do
        tej bydgoskiej licze na osemke w kazdym razie:)
        • Gość: speed Re: Typy na GP Włoch IP: 80.50.108.* 26.04.07, 17:00

          1.H. Andersen
          2.T. Gollob
          3.J. Crump
          Moje głosowanie...to takie tam, małe ziemniaczki :-)
          • Gość: baca Re: Typy na GP Włoch IP: 83.238.144.* 26.04.07, 18:09
            Jo łobstawiom Jocka jako dżokera na całe podium a reszta niech se tam robi co
            chce. Hej.
      • w_t_s Re: Typy na GP Włoch 26.04.07, 20:35
        1.crump
        2.hancock
        3.andersen
        4.hampel
        5.adams
        6.pedersen
        7.gollob
        8.jonsson
        ciekawe czy sie sprawdzi :P
      • Gość: maver Re: Typy na GP Włoch IP: *.wancom.pl 26.04.07, 21:25
        1. baca
        2. N. Pedersen
        3. Hancock


        > P.S.
        > Kolabor86, jeśli zabrałem Ci wątek, to przepraszam:) ale widzę, że chyba nie
        > przymierzałes się do załozenia takiego;)

        z typowania GP i tak nic nie ma,
        najwyżej będzie można sie później pochwalić że ktoś zgadł jakiegoś tam zawodnika
        na jakimś tam miejscu.
        • kolabor86 Re: Typy na GP Włoch 27.04.07, 22:38
          Otóż to. Nie przymierzałem, bo GP w naszym konkursie się nie bawi :)
          Ale, że pomysł z typowaniem ot tak dobry jest, to:
          1. H.Andersen
          2. A. Jonsson
          3. N. Pedersen
          ...
          8. W. Jaguś :D
      • Gość: Harek Re: Typy na GP Włoch IP: 83.2.11.* 28.04.07, 10:56
        yyyyy
        1. Hancock
        2. crump
        3. zagar

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka