Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Finał PLK: Mistrzowie Polski...

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.03, 17:34
    A mnie się jednak wydaje że mistrzem będzie Prokom
    Obserwuj wątek
      • Gość: AREK Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.dhcp212-198-177.noos.fr 30.05.03, 17:35
        Wydaje mi sie ze McNaull tez jest Polakiem...
        Czyzbym sie mylil??
        • Gość: KarkoL Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: 62.93.97.* 30.05.03, 18:53
          Gość portalu: AREK napisał(a):

          > Wydaje mi sie ze McNaull tez jest Polakiem...
          > Czyzbym sie mylil??

          Jest takim Polakiem jak Olisadebe - NATURALIZOWANYM - posiada
          jedynie obywatelstwo polskie, a to spora różnica. Tak więc
          niestety mylisz się, a przynajmniej bardzo upraszczasz. Śmieszą
          mnie takie posty, w których to "jedzie się" na siłę po tych
          biednych dziennikarzach. Niedowartościowane to jakieś czy, co?
      • Gość: grego Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.zamek.gda.pl 30.05.03, 18:29
        adrom nie bylby soba , gdyby nie dolozyl Prokomowi. Po prostu
        ten typ tak ma. Kto wygra trudno powiedziec. Z pewnoscia
        zapowiadaja sie wielkie / jak na nasze warunki/ mecze. Niech
        wygra lepszy..
      • Gość: Kris Kto mistrzem? IP: *.ksk.net.pl / 192.168.2.* 30.05.03, 19:28
        Drodzy przyjaciele. Już w sobotę moja ukochana Wisełka ma szansę
        sięgnąć po mistrzostwo kraju. Już nawet prezes samej PZPN
        ogłosił wszem i wobec, że na mecz przyjedzie już z medalami i
        paterą. Więc on już wie... Już nie mogę się doczekać fety na
        stadionie i na Rynku. Od przyszłej soboty przez rok Kraków
        będzie królował i rządził resztą kraju. Bardzo się z tego cieszę
        bo długą drogę przeszedłem razem z moim klubem przez ostatni
        sezon. Moi przyjaciele cieszcie się razem ze mną i podziwiajcie
        przez następny rok królową Polski. Jak długo na Wawelu......
      • Gość: wksbasket WWW.SLASK.WROCLAW.PRV.PL IP: *.kom / 10.101.6.* 30.05.03, 21:34
        Zapraszamy na stronę!!
      • Gość: wksbasket WWW.SLASK.WROCLAW.PRV.PL IP: *.kom / 10.101.6.* 30.05.03, 21:41
        zapraszam
      • Gość: wkoll www.slask.wroclaw.prv.pl IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.03, 22:10
        I TAK WKS MISTRZEM JEST!!!!!!!!!!!!
        • Gość: radek Re: www.slask.wroclaw.prv.pl IP: *.chello.pl 30.05.03, 22:31
          ale nie w tym roku i nie w koszykówce !!
      • Gość: ryba Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 08:49
        choc kibicuje ideii życzę zwycięstwa Anwilowi i Urlepowi.Po
        prostu charakterna paka.
      • Gość: Tomek Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.03, 09:29
        Moralnym Mistrzem Polski i tak jest Śląsk Wrocław
        Po sezonie Śląsk w koronie
      • Gość: steku Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.jgora.dialog.net.pl 31.05.03, 11:10
        Przy wyliczaniu Polakow pomineliscie Jozka McNaulla. wiec sie
        zdecydujcie raz piszecie o nim Polak a po tygodniu juz nie.
      • Gość: Robson Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.tvk-gaj.pl 31.05.03, 16:08
        "Takich graczy jest w Polsce więcej, ale w stolicach polskiej
        koszykówki nimi się na razie nie interesują."

        Stolicach? To pan Romański nie wie gdzie jest stolica (jedyna)
        polskiej koszykówki? :)
      • Gość: Accord Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.satfilm.net.pl 31.05.03, 17:13
        I tu zgodził bym się z Panem Romańskim.Anwil wygra w 6
        meczach,choć bardzo bym chciał aby było to w 4.Dziwię się trochę
        wpisom że Śląsk jest moralnym wygranym bo niby to dlaczego?Za
        zasługi to już kiedyś przerabialiśmy,dziś liczy się fakt że to
        nikt inny tylko właśnie ten wyśmiewany przez was Anwil ta
        wiocha ,ta Rumunia upokrzyła Was we własnej hali i wygrała bez
        niczyjej pomocy jak najbardziej zasłużenie.A w finale niech
        zwycięży lepszy.
      • l3pp4 Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... 31.05.03, 17:45
        Hehe, serce by chciało, żeby mistrzem był Śląsk - tam gra ZIELONY :P i
        jeszcze można się po polsku dogadać, bo najemnicy całkiem nie wyparli Polaków,
        ale z racji, że nie gra w finale, to wolałbym zwycięstwo Prokomu. Włocławek nie
        zasługuje na mistrzostwo, ale ze względów pozasportowych - większego bydełka na
        mezcach PLK niż w tym kujawskim mieście nie ma chyba nigdzie indziej. Jak się
        trochę ukulturnią, to czemu nie, niech ich drużyna zdobywaja mistrzostwo.

        Co do Józka, to Polak pełną gębą - kocha teściową, uwielbia bigos i barszcz z
        uszkami przygotowywane przez polską mamusię, więc jak ma jeszcze bardziej
        udowodnić swą polskość? ;))))))

        Pzdrw
        L3pp4
      • Gość: adi Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.sgh.waw.pl 31.05.03, 20:03
        66:65....dla ANWILU !!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: adi 66:65 dla ANWILU !!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.sgh.waw.pl 31.05.03, 20:04
        nasi gora !!!!!!!!!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka