Gość: juzek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.03, 17:34 A mnie się jednak wydaje że mistrzem będzie Prokom Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: AREK Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.dhcp212-198-177.noos.fr 30.05.03, 17:35 Wydaje mi sie ze McNaull tez jest Polakiem... Czyzbym sie mylil?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KarkoL Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: 62.93.97.* 30.05.03, 18:53 Gość portalu: AREK napisał(a): > Wydaje mi sie ze McNaull tez jest Polakiem... > Czyzbym sie mylil?? Jest takim Polakiem jak Olisadebe - NATURALIZOWANYM - posiada jedynie obywatelstwo polskie, a to spora różnica. Tak więc niestety mylisz się, a przynajmniej bardzo upraszczasz. Śmieszą mnie takie posty, w których to "jedzie się" na siłę po tych biednych dziennikarzach. Niedowartościowane to jakieś czy, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grego Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.zamek.gda.pl 30.05.03, 18:29 adrom nie bylby soba , gdyby nie dolozyl Prokomowi. Po prostu ten typ tak ma. Kto wygra trudno powiedziec. Z pewnoscia zapowiadaja sie wielkie / jak na nasze warunki/ mecze. Niech wygra lepszy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Kto mistrzem? IP: *.ksk.net.pl / 192.168.2.* 30.05.03, 19:28 Drodzy przyjaciele. Już w sobotę moja ukochana Wisełka ma szansę sięgnąć po mistrzostwo kraju. Już nawet prezes samej PZPN ogłosił wszem i wobec, że na mecz przyjedzie już z medalami i paterą. Więc on już wie... Już nie mogę się doczekać fety na stadionie i na Rynku. Od przyszłej soboty przez rok Kraków będzie królował i rządził resztą kraju. Bardzo się z tego cieszę bo długą drogę przeszedłem razem z moim klubem przez ostatni sezon. Moi przyjaciele cieszcie się razem ze mną i podziwiajcie przez następny rok królową Polski. Jak długo na Wawelu...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wksbasket WWW.SLASK.WROCLAW.PRV.PL IP: *.kom / 10.101.6.* 30.05.03, 21:34 Zapraszamy na stronę!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wksbasket WWW.SLASK.WROCLAW.PRV.PL IP: *.kom / 10.101.6.* 30.05.03, 21:41 zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkoll www.slask.wroclaw.prv.pl IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.03, 22:10 I TAK WKS MISTRZEM JEST!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: www.slask.wroclaw.prv.pl IP: *.chello.pl 30.05.03, 22:31 ale nie w tym roku i nie w koszykówce !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryba Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 08:49 choc kibicuje ideii życzę zwycięstwa Anwilowi i Urlepowi.Po prostu charakterna paka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.03, 09:29 Moralnym Mistrzem Polski i tak jest Śląsk Wrocław Po sezonie Śląsk w koronie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steku Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.jgora.dialog.net.pl 31.05.03, 11:10 Przy wyliczaniu Polakow pomineliscie Jozka McNaulla. wiec sie zdecydujcie raz piszecie o nim Polak a po tygodniu juz nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robson Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.tvk-gaj.pl 31.05.03, 16:08 "Takich graczy jest w Polsce więcej, ale w stolicach polskiej koszykówki nimi się na razie nie interesują." Stolicach? To pan Romański nie wie gdzie jest stolica (jedyna) polskiej koszykówki? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Accord Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.satfilm.net.pl 31.05.03, 17:13 I tu zgodził bym się z Panem Romańskim.Anwil wygra w 6 meczach,choć bardzo bym chciał aby było to w 4.Dziwię się trochę wpisom że Śląsk jest moralnym wygranym bo niby to dlaczego?Za zasługi to już kiedyś przerabialiśmy,dziś liczy się fakt że to nikt inny tylko właśnie ten wyśmiewany przez was Anwil ta wiocha ,ta Rumunia upokrzyła Was we własnej hali i wygrała bez niczyjej pomocy jak najbardziej zasłużenie.A w finale niech zwycięży lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
l3pp4 Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... 31.05.03, 17:45 Hehe, serce by chciało, żeby mistrzem był Śląsk - tam gra ZIELONY :P i jeszcze można się po polsku dogadać, bo najemnicy całkiem nie wyparli Polaków, ale z racji, że nie gra w finale, to wolałbym zwycięstwo Prokomu. Włocławek nie zasługuje na mistrzostwo, ale ze względów pozasportowych - większego bydełka na mezcach PLK niż w tym kujawskim mieście nie ma chyba nigdzie indziej. Jak się trochę ukulturnią, to czemu nie, niech ich drużyna zdobywaja mistrzostwo. Co do Józka, to Polak pełną gębą - kocha teściową, uwielbia bigos i barszcz z uszkami przygotowywane przez polską mamusię, więc jak ma jeszcze bardziej udowodnić swą polskość? ;)))))) Pzdrw L3pp4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Re: Finał PLK: Mistrzowie Polski... IP: *.sgh.waw.pl 31.05.03, 20:03 66:65....dla ANWILU !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi 66:65 dla ANWILU !!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.sgh.waw.pl 31.05.03, 20:04 nasi gora !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś