Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    11.08.07, 10:02
    Oglądałem mecz i rzeczywiście Świerczewski miał, delikatnie mówiąc,
    obiekcje dotyczące sposobu sędziowania, ale swojej bramki nie był
    pewien ...bo jej jeszcze w tv nie widział.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka