porczak77 11.08.07, 10:02 Oglądałem mecz i rzeczywiście Świerczewski miał, delikatnie mówiąc, obiekcje dotyczące sposobu sędziowania, ale swojej bramki nie był pewien ...bo jej jeszcze w tv nie widział. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj