Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    skład półfinałów

    IP: *.torun.mm.pl 14.08.07, 12:56
    Mam pytanie. Zastanawiałem się wczoraj na kogo może trafić Toruń po
    awansowaniu do półfinału i po przeczytaniu regulaminu na stronie PZMot mam
    pewne wątpliwości. Otóż zwycięzca dwumeczu między 1 a 6 drużyną (czyli
    prawdopodobnie Unibax) trafia na tzw. lucky loosera, tą z 3 drużynch
    przegranych, która miała najlepszy bilans dwumeczu. I wynika z tego, że
    teoretycznie moglibyśmy w półfinale ponownie trafić na Tarnów. Czy nie jest to
    jakieś niedopatrzenie w regulaminie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: speed Re: skład półfinałów IP: 217.98.12.* 14.08.07, 17:08
        Tak, do takiej sytuacji może dojść. Myślałem o tym parę dni temu. Mogłoby dojść
        do takiego parodoksu, że w półfinale Tarnów wygrywa dwumecz z Unibaxem, po
        porażce w ćwierćfinale. Już widzę te komentarze po meczu :-)))
        Szkoda, że nie ma Polonii w play off. Podwójne derby z Unibaxem byłyby piękną
        końcówką sezonu :-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka