Gość: alpinek
IP: *.torun.mm.pl
14.08.07, 12:56
Mam pytanie. Zastanawiałem się wczoraj na kogo może trafić Toruń po
awansowaniu do półfinału i po przeczytaniu regulaminu na stronie PZMot mam
pewne wątpliwości. Otóż zwycięzca dwumeczu między 1 a 6 drużyną (czyli
prawdopodobnie Unibax) trafia na tzw. lucky loosera, tą z 3 drużynch
przegranych, która miała najlepszy bilans dwumeczu. I wynika z tego, że
teoretycznie moglibyśmy w półfinale ponownie trafić na Tarnów. Czy nie jest to
jakieś niedopatrzenie w regulaminie?