Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    02.09.07, 21:00
    dlaczego w 6 kolejce nie przyznali punktów nowakowi przecież grał a nawet
    zdobył gola z tego co wiem
    Obserwuj wątek
      • rosa_89 Re: nowak 02.09.07, 21:09
        Przyznali - Nowak 7 punktów. W klasyfikacjach są, po prostu zapomnieli go na
        liście umieścić.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka