lewy1988b1 02.09.07, 21:00 dlaczego w 6 kolejce nie przyznali punktów nowakowi przecież grał a nawet zdobył gola z tego co wiem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rosa_89 Re: nowak 02.09.07, 21:09 Przyznali - Nowak 7 punktów. W klasyfikacjach są, po prostu zapomnieli go na liście umieścić. Odpowiedz Link Zgłoś