Gość: karool Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.nas14.oakbrook1.il.us.da.qwest.net 11.10.03, 18:56 szwedzi=profesjonalisci???!!!!!dziady jedne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go! Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 18:57 Gość portalu: karool napisał(a): > szwedzi=profesjonalisci???!!!!!dziady jedne dlaczego? Polska jest out Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witek Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 18:59 Te dziady Szwedzi jada na ME 2004. A niedziady Polacy gdzie jada? Do Azot i nazot! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski CIEKAWE ŻE Z NAMI TO WYGRALI DLA ANGLIKÓW IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 00:05 ZA WÓJCIKA JAK TO JEST A MOŻE JEDNAK WOLĄ ŁOTWĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sokista Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 18:56 bojkotowac IKEA!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go! Re: Wizy dla Szwedow !!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 18:59 wizy dla janasa i listkiewicza, a bonka nie wpuscic do PRL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szwabicho Re: Wizy dla Szwedow !!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:01 Gość portalu: go! napisał(a): > wizy dla janasa i listkiewicza, a bonka nie wpuscic do PRL przepraszam, - dokad go nie wpuszczac ??!!! czegos nie rozumiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Chyba Prywatnego buRdelu Listkiewicza IP: *.dsl.mindspring.com 11.10.03, 19:21 Gość portalu: szwabicho napisał(a): > Gość portalu: go! napisał(a): > > wizy dla janasa i listkiewicza, a bonka nie wpuscic do PRL > > przepraszam, - dokad go nie wpuszczac ??!!! > czegos nie rozumiem ? Chyba Prywatnego buRdelu Listkiewicza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: Wizy dla Szwedow !!!!! IP: 154.11.98.* 12.10.03, 02:18 No do PRL bis!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrona No i dobrze.... IP: *.quicknet.nl 11.10.03, 18:58 nie bedzie sie trzeba wstydzic w barazach.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REX Końcowe podziękowanie! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 18:57 Dla trenera Zbyszka za mecz z Łotwą w W-wie i dla Szwedów s..synów za brak sportowej postawy. Prędzej czy później nadarzy się okazja do rewanżu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nfn Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.rev.stofanet.dk 11.10.03, 18:58 oby jak najszybciej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolex Co ty pleciesz baranie jeden! IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:07 To Janas zawalil te el. bo prowadzil druzyne w 6 meczach i 2 przegral 1 zremisowal w tym 1 porazka i 1 remis u siebie w Polsce!Trzeba bylo wybrac z Wegrami w marcu u siebie i przynajmniej nie przegrac w Chorzowie ze Szwecja i bylyby 3 lub 5 pkt wiecej.Boniek zawalil jeden mecz a Janas 2 lub 3 i taki jest bilans ze Polska nie gra w barazach a jakby nawet cudem przeszli do barazaow to male mileiby szanse na wygranie z wiekszoscia druzyn z 2 miejsc w swoich grupach.Janas won z kadry Polski nieudaczniku jeden. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rex Do owcy IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:21 Gdyby jednak Polska wygrała u siebie z Łotwą to grałaby teraz w barażach a jak by to się skończyło tego nie wiesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bull Głupia kozo! IP: *.dsl.mindspring.com 11.10.03, 20:47 Gość portalu: rolex napisał(a): > To Janas zawalil te el. bo prowadzil druzyne w 6 meczach i 2 przegral 1 > zremisowal w tym 1 porazka i 1 remis u siebie w Polsce!Trzeba bylo wybrac z > Wegrami w marcu u siebie i przynajmniej nie przegrac w Chorzowie ze Szwecja i > bylyby 3 lub 5 pkt wiecej.Boniek zawalil jeden mecz a Janas 2 lub 3 i taki jest > > bilans ze Polska nie gra w barazach a jakby nawet cudem przeszli do barazaow to > > male mileiby szanse na wygranie z wiekszoscia druzyn z 2 miejsc w swoich > grupach.Janas won z kadry Polski nieudaczniku jeden. Boniek przegrał (jak się teraz okazało) najważniejszy mecz i to z takimi cieniasami (o czym przekonaliśmy się w Rydze)!!! A Janas kiedy miał zbudować swoją drużynę? Nawet Engel przegrywał na początku mając lepszych piłkarzy. A ze Szwedami to jeszcze długo nie wygramy, chyba że będą grali tak jak dziś albo gorzej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oLO Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 22:57 popieram!, ana czas teraźniejszy poprzestaję na bojkocie towaró pochodzących z tej zafajdanej fałszem i gównem krainy. Na pohybel temu śmiesznemu królikowi - MAM GO W DUPIE I PROSZĘ MU O TYM PRZEKAZAĆ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.telia.com 11.10.03, 22:59 Byc moze to zwyciestwo/porazka wreszcie uswiadomi Polakom ze Szwedzi to nie nadludzie i nie ma co walic w porty zanim sie wyjdzie na boisko ? Wystarczylo choc raz zremisowac ze Szwecja a wtedy Szwedzi mieliby o co grac. A tak, grali o to zeby nie byc kontuzjowanym, na wolniutkich, wolniutkich obrotach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sceptyk Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.highway.telekom.at 12.10.03, 00:08 Szkoda,ze Szwedzi zapomnieli jaka im Polska slala pomoc w dwudziestoleciu miedzywojennym. A tak bylo. Nie dochodzi do mojej swiadomosci, ze takiej klasy druzyna, jak Szwecja przegrywa u siebie w domu z Lotwa. A tak sie stalo. Pamietacie kabaret Olgi Lipinskiej?: "Nikt nas nie lubi. Nikt nas nie chce ogladac!" I o czym tu gadac? Musimy przestac wchodzic komukolwiek w dupe i liczyc tylko na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI LUDZISKA !!!!! CZEMU TAK POZNO TO" LAPIECIE" !!!! IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:44 W ZYCIU ZAWSZE NAJLEPIEJ WYCHODZI TEN CO LICZY ..... LICZY NA S I E B I E .... MNIEJ GADANIA A WIECEJ DOBREGO "KOPANAIA" LACZE POZDROWIENIA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabaret Olgi Lipinskiej IP: *.highway.telekom.at 12.10.03, 00:11 Szkoda,ze Szwedzi zapomnieli jaka im Polska slala pomoc w dwudziestoleciu miedzywojennym. A tak bylo. Nie dochodzi do mojej swiadomosci, ze takiej klasy druzyna, jak Szwecja przegrywa u siebie w domu z Lotwa. A tak sie stalo. Pamietacie kabaret Olgi Lipinskiej?: "Nikt nas nie lubi. Nikt nas nie chce ogladac!" I o czym tu gadac? Musimy przestac wchodzic komukolwiek w dupe i liczyc tylko na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TeeVee Dziekujemy Panu BONKOWI za porazke w Warszawie IP: 64.19.169.* 11.10.03, 18:58 Dzieki jego wspanialej koncepcji trenerskiej i chorej ambicji nawet nie zagramy w barazach po tak slabej grupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnat Re: Dziekujemy Panu BONKOWI za porazke w Warszawi IP: 213.134.163.* 11.10.03, 19:21 Boniek, skurwysynie, jesteś najgłupszym kolegą Listkiewicza. Jak szukał kandydtata na selekcjonera to powinien był się zdecydować na swoją sprzątaczkę bo jej poszłoby na pewno lepiej z Łotwą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efed nie kupujcie nic od IKEI IP: 217.153.160.* 11.10.03, 18:59 Szwedzi to amatorzy, gdzie im do profesjonalizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibicuś Re: nie kupujcie nic od IKEI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:00 Profesjonalista z polskiego grajdołka się odezwał...Typowy Polaczek z kompleksami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REX Re: nie kupujcie nic od IKEI IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:04 Nie pierdol kibicuś bo najwyraźniej sam masz kompleksy i boisz się aby się Szwedzi nie dowiedzieli o krytyce ich postawy przeciw Łotwie. Jedź im w ramach przeprosin dać dupci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Nie kupujcie szwedzkiego wina i szwedzkich pomaranczy! IP: *.s.bonet.se 11.10.03, 19:08 Zolto-niebeiska zakala Europy! Smieciarze i rude lby! Synowie 2 pedalow i zajaca! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI CIEKAWE SKRZYZOWANIE ...DWA PEDALY I ZAJAC !!!!!! IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:47 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do kibicusia Re: a ty co Szwedom w dupę włazisz IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 00:09 ciekawe źe dla Anglikow to wygrali za Wójcika z nami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nfn ciekawe ile dostali IP: *.rev.stofanet.dk 11.10.03, 19:01 ... profesjonalisci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aramis29 Re: ciekawe ile dostali IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:05 Gość portalu: nfn napisał(a): > ... profesjonalisci ty tepaku a kto niby mial im zaplacic ??? lotysze??? hahahahaha za co grajdolo ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOLO SKĄD WIESZ ŻE NIE MAJĄ WIĘCEJ OD CIEBIE? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:25 BO CO ? BO SĄ Z ŁOTWY? TROCHĘ WIĘCEJ POKORY BO CZASEM BYŚ SIĘ ZDZIWIŁ :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI TAK MYSLAC TO CIEKAWE ILE POLACY ZAPLACILI WEGROM? IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witek Re: nie kupujcie nic od IKEI IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:01 To co mozna powiedziec o Polakach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi ..z czym do goscia!!! IP: *.rasserver.net 11.10.03, 19:04 ..polski football jest slabszy niz niektore swiatowe druzyny kobiece.Moze Polki wezma sie w garsc i pokaza tym trampkarza co to jest pilka nozna...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Szwedzi zachowali sie profesjonalnie IP: *.telia.com 11.10.03, 23:38 dlaczego mieli narazac kosci i zdrowie ? Przeciez awans mieli juz w kieszeni. Dzis najwazniejsza kasa i zdrowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth Dzięki Zibi!!! IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:03 podziękujmy panu Bońkowi za wspaniały początek eliminacji. Nie ma co się podniecać, cały czas nie ma drużyny, słabo zagraliśmy w obronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBOL Re: Dzięki Zibi!!! IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:18 Gość portalu: jaceloth napisał(a): > podziękujmy panu Bońkowi za wspaniały początek eliminacji. Nie > ma co się podniecać, cały czas nie ma drużyny, słabo zagraliśmy > w obronie. DEBILU PODZIEKUJ LEPISJ JANASOWI KUTASOWI I NASZYM PILKARZOM DZADOM ZE ZAWALILI ELIMINACJE I WALNIJ SIE SIEKIERA W SWOJ BARANI PUSTY LEB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI MYSLE ZE NALEZY IM WSZYSTKIM PODZIEKOWAC .... IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:56 I BONKOWI, I JANASOWI I PILKARZOM. TYM OSTATNIM DOSLOWNIE I W PRZENOSNI .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth Re:KIBOL IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:27 facet wal się! janas swoja drogą spier...ale najbardziej beznadziejny mecz w eliminacjach zagrali z łotwa pod wodzą generała zibiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Megi Re: Kibol IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:31 jeśli chodzi o twoją inteligencję emocjonalną, sorry, ale O pkt, zatem i ogólny iloraz IQ niziutki, oj, nizutki!!!Zbyt emocjonalnie odczytujesz komentarze!!! CZY TY NIE WIDZISZ KRETYNIE,ZE JACELOTH IRONICZNIE DZIĘKUJE ZIBIEMU?!?!?! Więcej zdrowego rozsądku!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI BRAVO MEGI !!! IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 17:01 TYLKO ZDECYDUJ SIE? TEN ILORAZ IQ ON MA NIZIUTKI CZY NIZUTKI? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Grzymski To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon !!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 19:04 To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon !!! jak może tak być ze nam się wreszcie coś udaje w meczu o coś a Szewcja przegrywa mecz z ogórkami z Łotwy, bedąc niepokonana od 6 lat !!! Postuluje o zerwanie stosunków dyplomatycznych ze Szwecją. To skandal, czemu tak nie byli gościnni gdy gościła u nich armada Wójcika. Czemu ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trotyl Re: To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon IP: *.chello.pl 11.10.03, 20:33 Kolego, jakbyś trochę więcej czytał to wiedziałbyś, że chociażby dlatego, że trenerem Anglii był wtedy (gdy Polska grała ze Szwecją) i jest obecnie Szwed. Nic w tym kochanym świecie nie dzieje się przypadkowo. A poza tym wszystkim to generalnie nas polaków w Europie za bardzo nie lubią, bo jesteśmy spryciarze i cwaniacy. A u Szwedów jest wyżej, niż w Polsce ceniony kult pracy. Nikt nie przeszkadzał Janasowi wystawiać w poprzednich meczach zawodników którym się chce grać. Kto Mu kazał grać do znudzenia Świerczewskim, Zdebelem, Dąbrowskim, Jopem, Świerczewskim? Ponadto Panowie Internauci trochę więcej kultury. Dość chamstwa i wulgaryzmów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon IP: *.telia.com 13.10.03, 01:25 Chlopie, kult pracy to byl ceniony w Szwecji jakies 20-25 lat temu. Dzisiaj liczy sie kasa i zeby jak najtanszym kosztem 'oszwabic' klienta. A Szwedzi wygrali z Polska nie dla Angolii tylko dla wlasnej kasy. Cala menadzerska Anglia na nich patrzyla, grali na swoja pilkarska i finansowa przyszlosc. Wczoraj z Lotwa grali o pietruszke, wiec po co sie wysilac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eidos BOJKOT SZWDZKICH TOWARÓW !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:05 Szwedzi to ostatnie ch... !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACELOTH Re: BOJKOT POLSKICH TOWARÓW !!! IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:08 Gość portalu: Eidos napisał(a): > Szwedzi to ostatnie ch... !!!!!!! to może zbojkotujmy polskie towary!!!to że nie gramy w barażach to przede wszystkim nasza wina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibicuś JACELOTH,pozdrawiam ;)! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic BOJKOT ROZMÓW Z DEBILAMI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dyn.optonline.net 11.10.03, 19:05 Niestety jestesmy posmiewiskiem eurpy!!!!!!!!!!!!nie tylko w pilce noznej ale i w innych dziedzinach .Dlatego tez wszedzie gdzie okiem siegnac maja nas za" naukowcow" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rex Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:09 O co ci się rozchodzi właściwie? Że reprezentacja wygrała z Węgrami to jesteśmy pośmiewiskiem, nie rozumiem? A nie zakwalifikowała się do baraży dzięki trenerowi euro-pejczykowi z Rzymu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: słuchacz TO WSZYSTKO PRZEZ BOŃKA... IP: *.dsl.mindspring.com 11.10.03, 19:07 ... najpierw podjudził Listkiewicza, żeby zwolnił Engela, potem jego kadrę rozpie... i przegrał z Łotwą, a na koniec sam spie..., zaś JANAS zrobił co mógł. ZA CO MU SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SUKCESÓW W NASTĘPNYCH ELIMINACJACH! JANOSIKU, NIE PODDAWAJ SIĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafcio Re: TO WSZYSTKO PRZEZ BOŃKA... IP: *.chello.pl 11.10.03, 19:17 Gość portalu: słuchacz napisał(a): > ... najpierw podjudził Listkiewicza, żeby zwolnił Engela, potem > jego kadrę rozpie... i przegrał z Łotwą, a na koniec sam > spie..., zaś JANAS zrobił co mógł. > ZA CO MU SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SUKCESÓW W NASTĘPNYCH > ELIMINACJACH! > JANOSIKU, NIE PODDAWAJ SIĘ!!! Zgadza się - Boniek upierdolił mecz z Łotwą w Polsce. Od tego meczu zaczęły się problemy. To właśnie tych 3 punktów zabrakło do baraży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wera Boniek zepsul IP: 212.33.69.* 11.10.03, 19:26 Wszystko zepsul zbigniew Boniek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arti Re: Boniek zepsul IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 20:45 Po pierwsze myslę ze Administrator tego forum zasnął i poszly te wszystkie wykwintne slowa. Cóż, ubolewać można, winić Szwecję?Chyba nie pora na to. Fakt że zagrali BARDZO DZIWNIE - bo ten karny i wiele innych sytuacji, no cóż. Zobaczymy jak beda grać dalej, ale ja myślę ze nie chcialo im się grać z ryzykiem kontuzji itp. Nie zalezalo im wogole, a i moze nie czują do nas zadnego sentymentu. OK. Olać ich. A my, znaczy się nasza reprezentacja - cos pokazala, coś znaczy się jest jakas iskierka nadziei. Nareszcie na boisko wybiegli zawodnicy z narodowych boisk, a to pozytywne, bo gry naszych rodaków którzy grzeją ławkę zagranicą albo marnie tam grają to juz mi się nie chce ogladać!I nic a nic nie wspominajcie o Olim. On lepiej niech sie nigdy nie wykuruje. Zawodnicy z naszych klubów - WY, błagam, nie wyjeżdżajcie do Bundesligi i dalej. Zostańcie tutaj! Niedzielan-graj tak jak grasz i zostań w Polsce.Nie sprzedawajcie się. Kosowski już żałuje tego co zrobił.Słusznie! Reprezentacja może bedzie sie odbudowywala. Oby.Nie jestem przekonany czy ten sklad co dzis zagrał to był plan taktyczny Janasa, wątpię, myślę że do tego zmusiła go sytuacja - i całe szczęście. Dudek!o co chodziło Ci z tym wybiegiem po piłkę i niebezpiecznym starciem z Bąkiem?To było tragiczne. Dobrze że nikomu nic się nie stało i nie padła bramka. P.Krzynówek -oj trzeba kondycję poprawić bo inaczej to cienko pana widzę. Najważniejsze to podziękować należy Bońkowi i Listkiewiczowi - to są główni prowoderzy złej sytuacji w naszej piłce! Ach, tych bałwanów dawno powinien ktoś wywalic!!!!Jak dalej tak będzie w PZPN to będzie bardzo źle. Z niecierpliwością będę czekał na następne mecze naszej reprezentacji-mecze towarzyskie, tylko błagam nie z Arubą. Może zaprosimy Szwedów co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz DUDEK DO BANI IP: *.pl 11.10.03, 21:24 A co myslicie o fatalnej grzez Dudka? Ze Szwecja sie zblaznil. Dzis malo brakowalo. Te dwa wybicia z lini to jego wina!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: Boniek zepsul IP: *.telia.com 13.10.03, 01:31 Ze Szwedami nie ma co grac sparringow, bo oni sie wycwanili i graja na maksa tylko w waznych meczach. A do Bundesligii i na zachod bedzie odplyw, dopoki nie beda miec tyle placone jak na zachodzie. Niestety, kariera pilkarska jest krotka, a po karierze tez trzeba z czegos zyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: TO WSZYSTKO PRZEZ BOŃKA... IP: *.telia.com 13.10.03, 01:27 A na dodadek ma (bez)czelnosc wypowiadac sie glosno w prasie od czasu do czasu. Zamiast siedziec cicho pod miotla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek-Żory Dupa! IP: *.netkomp.net / 192.168.1.* 11.10.03, 19:07 nasi grali dobrze zasłużyli na zwycięstwo a szwedzi nas wychujali.trzeba teraz omijać zdaleka od szwecji i produktów stamtąd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Dupa! IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:10 Puknij sie w swoj barani leb debilu jeden sami jestesmy sobie winni a bojkotuj swoja stara w domu i jej nie RUCHAJ BUHAAAAAAAA!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neonek LUDZIE DOBRZE SIE STALO!!!! IP: *.client.attbi.com 11.10.03, 19:07 Nie zasluzylismy na awans, wiec po co sie denerwowac. Podziekujmy Szwedom ze oszczedzili nam wstydu. Wedlug mnie powinnismy Janasowi dac szanse, on potrafi, musi tylko odwazniej kierowac repra. Wezcie ludzie pod uwage fakt ze jeszcze bedzie tyle mistrzostw europy i swiata...niech sprobuje jeszcze raz...a jak przyjda nowi, lepsi pilkarzy odda paleczke komus innemu. A puki co mamy srednich pilkarzy, nie sa zli, ale nie ma co liczyc na wspaniale sukcesy. DAJCIE MU SZANSE, nalezy mu sie... LISTEK MUSI ODEJSC!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K SZWEDZI KOCHAJĄ TYLKO ANGOLI IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 00:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Dobrze WAM tak!!! IP: *.chello.pl 11.10.03, 19:07 Trzeba było grać od samego początku, a nie liczyć na fuksa. Janas - tak dalej... Może zlikwidują drużynę narodową, bo szkoda na was pieniędzy... Niech je lepiej przeznaczą na domy dziecka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:07 Ja nas wogóle nie widzę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eol Niemozliwe? IP: 212.69.76.* 11.10.03, 19:10 Ooooo.... znowu koniec marzen? A ja naprawde wierzylem, ze _tyyyym_raaazeeem_ w osmym meczu ostatniej szansy im sie uda :-/. Jak to sie stalo? Przeciez zawsze byli lepsi? Czyby znowu "zabraklo tej odrobiny pilkarskiego szczescia"? A moze po prostu "niestety prosze panstwa, w pilce jest tak, ze wygrywa po prostu lepszy"? Acha, a jezeli chodzi o moj jako podatnika wklad ten cyrk, to prosze nie marnowac moich pieniedzy, tylko nakarmic jakies glodne dzieci, albo co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinek11 Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.10.03, 19:11 wnoszę o tytuł na pierwszej stronie GW w poniedzałek - thank you sveden ( z małej litery ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pan Henryk Polska nigdy nie wybaczy. Szwedzi psy. Fuck Swedish pi IP: *.gdynia.mm.pl 11.10.03, 19:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: Polska nigdy nie wybaczy. Szwedzi psy. Fuck S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:13 Oglądałeś tamten mecz?Skąd wiesz że Szwedzi podłożyli się? Trzeba bylo wygrać z Łotwą i Węgrami,nie srali byśmy się teraz o wynik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibicuś OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:18 JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI, SZWEDZI PO PROSTU PRZEGRALI, NIE PODŁOŻYLI SIĘ ANI NIE SPRZEDALI MECZU,BO NIE MAJĄ POLSKIEJ MENTALNOŚCI I TAKIE ZACHOWANIA SĄ IM OBCE!!! A WY POLSKIE WRZODY NA DUPIE ZAMKNIJCIE MORDY, PRZEANALIZUJCIE WSZYSTKIE WYNIKI NASZEJ REPREZENTACJI W GRUPIE, JEŚLI TO NIE PRZERASTA WASZYCH MOŻLIWOŚCI INTEPEKTUALNYCH,A POTEM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM COŚ NAPISZECIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SEVEN Re: OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.10.03, 19:30 stul pysk internetowy napinaczu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibicuś Re: OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:32 Dla ciebie chętnie,bo z ćwokami nie gadam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.telia.com 12.10.03, 00:20 Szwedzi meczu nie sprzedali, ale wcale nie gral z zaangazowaniem. Zagrali jak Polska na Bialorusi (1:4). Mecz ogladalem. Mentalnossc Szweda jest taka: przede wszystkim wlasny interes, a na pokaz male darowizny dla biednych krajow, zeby uspokoic sumienie. Szwedzi mecz odpuscli, bo nie mieli o co grac. Cztery lata temu patrzyla na nich cala Anglia (i funty szterlingi), dzisiaj byl mecz o pietruszke. W pierwszej polowie Szwedzi nie mieli zadnego strzalu w swiatlo bramki Lotyszy, a to o czyms swiadczy: zupelne olanie meczu. Dopiero 20 min. przed koncem sie ozywili i zaczeli grac, ale tylko dlatego zeby ich nie podejrzewac o podlozenie sie. To taka mentalnosc, dla pozoru troche poudawam ze mi na meczu zalezy. Szwedom nie zalezalo, Polakom zalezalo. Wniosek: Polaku, wygraj mecze u siebie a wtedy bedziesz mial w nosie innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taza Re: Polska nigdy nie wybaczy. Szwedzi psy. Fuck S IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 11.10.03, 19:19 Nie ma co winić Szwedów, zagrali jak chcieli, nie zalezało im i w dupie mieli naszą reprezentację, fakt mogli postarać się bardziej ale po co .....pamiętacie 4-1 z Białorusią z poprzednich eliminacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wichur Co to za forma? IP: *.chello.pl 11.10.03, 19:13 "Dzięki dwóm golom Andrzeja Niedzielana polscy piłkarze pokonali w Budapeszcie z Węgrami 1:1..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:15 Zbyszek Boniek - dzieki za pierwszy mecz z Lotwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrona Jak to fajnie miec racje IP: *.quicknet.nl 11.10.03, 19:20 kra kra kra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnat precz z Listkiewiczem!!! IP: 213.134.163.* 11.10.03, 19:15 ...a jego kolegę Bońka na SYBIR ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty-Polak ALE SIE CIESZE ZE ZNOWU NIE GRAMY W ME MOWIE WAM ALE IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:16 SIE CIESZE ZE ZNOW PRZEGRALISMY AWANS I NAWET NIE GRAMY W BARAZACH.BRAWO POLSKA BRAWO POLSKA BRAWO POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REX Re: ALE SIE CIESZE ZE ZNOWU NIE GRAMY W ME MOWIE IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:18 Polak Anty-Polak? A leczysz się gdzieś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: ALE SIE CIESZE ZE ZNOWU NIE GRAMY W ME MOWIE IP: *.it-net.pl 11.10.03, 19:21 Ja również się cieszę! Teraz przynajmniej widać, że nie ma co liczyć na "skrobane", może wejdziemy jak wygramy, ale inni muszą przegrać, żeby tamci mogli wygrać? Kurde ludzie przestańcie bujać w obłokach!!! Polscy pilkarze nadają się do II ligi europejskiej! Jakie ME!? Piłka nożna to gra głową, anie tylko latanie za kawałkiem skóry z balonem w środku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janne Re: Szwedzi bez honoru!!!! IP: *.acn.waw.pl 11.10.03, 19:18 A Polska młodzieżówka pomogła im w awansie do następnej rundy w eliminacjach MME. Nigdy wam tego nie zapomnimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stoczek Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.zakrzowek.sdi.tpnet.pl 11.10.03, 19:19 My chcemy Jurka Engela Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jj Bzdury w pospiechu IP: 212.33.69.* 11.10.03, 19:20 CO ten dziennikarz napisal w naglowku!!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś