Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty!

      • Gość: karool Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.nas14.oakbrook1.il.us.da.qwest.net 11.10.03, 18:56
        szwedzi=profesjonalisci???!!!!!dziady jedne
        • Gość: go! Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 18:57
          Gość portalu: karool napisał(a):

          > szwedzi=profesjonalisci???!!!!!dziady jedne
          dlaczego? Polska jest out
        • Gość: witek Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 18:59
          Te dziady Szwedzi jada na ME 2004.

          A niedziady Polacy gdzie jada? Do Azot i nazot!
          • Gość: ciekawski CIEKAWE ŻE Z NAMI TO WYGRALI DLA ANGLIKÓW IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 00:05
            ZA WÓJCIKA JAK TO JEST A MOŻE JEDNAK WOLĄ ŁOTWĘ.
      • Gość: sokista Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 18:56
        bojkotowac IKEA!!!!!
        • Gość: nfn Wizy dla Szwedow !!!!! IP: *.rev.stofanet.dk 11.10.03, 18:57
          • Gość: go! Re: Wizy dla Szwedow !!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 18:59
            wizy dla janasa i listkiewicza, a bonka nie wpuscic do PRL
            • Gość: szwabicho Re: Wizy dla Szwedow !!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:01
              Gość portalu: go! napisał(a):
              > wizy dla janasa i listkiewicza, a bonka nie wpuscic do PRL

              przepraszam, - dokad go nie wpuszczac ??!!!
              czegos nie rozumiem ?
              • Gość: s Chyba Prywatnego buRdelu Listkiewicza IP: *.dsl.mindspring.com 11.10.03, 19:21
                Gość portalu: szwabicho napisał(a):

                > Gość portalu: go! napisał(a):
                > > wizy dla janasa i listkiewicza, a bonka nie wpuscic do PRL
                >
                > przepraszam, - dokad go nie wpuszczac ??!!!
                > czegos nie rozumiem ?

                Chyba Prywatnego buRdelu Listkiewicza
              • Gość: kr Re: Wizy dla Szwedow !!!!! IP: 154.11.98.* 12.10.03, 02:18
                No do PRL bis!.
        • Gość: Wrona No i dobrze.... IP: *.quicknet.nl 11.10.03, 18:58
          nie bedzie sie trzeba wstydzic w barazach....
      • Gość: REX Końcowe podziękowanie! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 18:57
        Dla trenera Zbyszka za mecz z Łotwą w W-wie i dla Szwedów
        s..synów za brak sportowej postawy. Prędzej czy później nadarzy
        się okazja do rewanżu.
        • Gość: nfn Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.rev.stofanet.dk 11.10.03, 18:58
          oby jak najszybciej
        • Gość: rolex Co ty pleciesz baranie jeden! IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:07
          To Janas zawalil te el. bo prowadzil druzyne w 6 meczach i 2 przegral 1
          zremisowal w tym 1 porazka i 1 remis u siebie w Polsce!Trzeba bylo wybrac z
          Wegrami w marcu u siebie i przynajmniej nie przegrac w Chorzowie ze Szwecja i
          bylyby 3 lub 5 pkt wiecej.Boniek zawalil jeden mecz a Janas 2 lub 3 i taki jest
          bilans ze Polska nie gra w barazach a jakby nawet cudem przeszli do barazaow to
          male mileiby szanse na wygranie z wiekszoscia druzyn z 2 miejsc w swoich
          grupach.Janas won z kadry Polski nieudaczniku jeden.
          • Gość: Rex Do owcy IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:21
            Gdyby jednak Polska wygrała u siebie z Łotwą to grałaby teraz w
            barażach a jak by to się skończyło tego nie wiesz
          • Gość: Bull Głupia kozo! IP: *.dsl.mindspring.com 11.10.03, 20:47
            Gość portalu: rolex napisał(a):
            > To Janas zawalil te el. bo prowadzil druzyne w 6 meczach i 2
            przegral 1
            > zremisowal w tym 1 porazka i 1 remis u siebie w Polsce!Trzeba
            bylo wybrac z
            > Wegrami w marcu u siebie i przynajmniej nie przegrac w
            Chorzowie ze Szwecja i
            > bylyby 3 lub 5 pkt wiecej.Boniek zawalil jeden mecz a Janas 2
            lub 3 i taki jest
            >
            > bilans ze Polska nie gra w barazach a jakby nawet cudem
            przeszli do barazaow to
            >
            > male mileiby szanse na wygranie z wiekszoscia druzyn z 2
            miejsc w swoich
            > grupach.Janas won z kadry Polski nieudaczniku jeden.

            Boniek przegrał (jak się teraz okazało) najważniejszy mecz i to
            z takimi cieniasami (o czym przekonaliśmy się w Rydze)!!!
            A Janas kiedy miał zbudować swoją drużynę?
            Nawet Engel przegrywał na początku mając lepszych piłkarzy.
            A ze Szwedami to jeszcze długo nie wygramy, chyba że będą grali
            tak jak dziś albo gorzej!
        • Gość: oLO Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 22:57
          popieram!, ana czas teraźniejszy poprzestaję na bojkocie towaró pochodzących z
          tej zafajdanej fałszem i gównem krainy. Na pohybel temu śmiesznemu królikowi -
          MAM GO W DUPIE I PROSZĘ MU O TYM PRZEKAZAĆ!
        • Gość: R Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.telia.com 11.10.03, 22:59
          Byc moze to zwyciestwo/porazka wreszcie uswiadomi Polakom ze Szwedzi to nie
          nadludzie i nie ma co walic w porty zanim sie wyjdzie na boisko ?
          Wystarczylo choc raz zremisowac ze Szwecja a wtedy Szwedzi mieliby o co grac.
          A tak, grali o to zeby nie byc kontuzjowanym, na wolniutkich, wolniutkich
          obrotach.
        • Gość: sceptyk Re: Końcowe podziękowanie! IP: *.highway.telekom.at 12.10.03, 00:08
          Szkoda,ze Szwedzi zapomnieli jaka im Polska slala pomoc w dwudziestoleciu
          miedzywojennym.
          A tak bylo.
          Nie dochodzi do mojej swiadomosci, ze takiej klasy druzyna, jak Szwecja
          przegrywa u siebie w domu z Lotwa.
          A tak sie stalo.
          Pamietacie kabaret Olgi Lipinskiej?:
          "Nikt nas nie lubi. Nikt nas nie chce ogladac!"
          I o czym tu gadac?
          Musimy przestac wchodzic komukolwiek w dupe i liczyc tylko na siebie.


          • Gość: BUSH BUSZOWSKI LUDZISKA !!!!! CZEMU TAK POZNO TO" LAPIECIE" !!!! IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:44
            W ZYCIU ZAWSZE NAJLEPIEJ WYCHODZI TEN CO LICZY .....
            LICZY NA S I E B I E ....
            MNIEJ GADANIA A WIECEJ DOBREGO "KOPANAIA"
            LACZE POZDROWIENIA !!!!
        • Gość: kabaret Olgi Lipinskiej IP: *.highway.telekom.at 12.10.03, 00:11
          Szkoda,ze Szwedzi zapomnieli jaka im Polska slala pomoc w dwudziestoleciu
          miedzywojennym.
          A tak bylo.
          Nie dochodzi do mojej swiadomosci, ze takiej klasy druzyna, jak Szwecja
          przegrywa u siebie w domu z Lotwa.
          A tak sie stalo.
          Pamietacie kabaret Olgi Lipinskiej?:
          "Nikt nas nie lubi. Nikt nas nie chce ogladac!"
          I o czym tu gadac?
          Musimy przestac wchodzic komukolwiek w dupe i liczyc tylko na siebie.


      • Gość: TeeVee Dziekujemy Panu BONKOWI za porazke w Warszawie IP: 64.19.169.* 11.10.03, 18:58
        Dzieki jego wspanialej koncepcji trenerskiej i chorej ambicji
        nawet nie zagramy w barazach po tak slabej grupie
        • Gość: magnat Re: Dziekujemy Panu BONKOWI za porazke w Warszawi IP: 213.134.163.* 11.10.03, 19:21
          Boniek, skurwysynie, jesteś najgłupszym kolegą Listkiewicza.
          Jak szukał kandydtata na selekcjonera to powinien był się
          zdecydować na swoją sprzątaczkę bo jej poszłoby na pewno lepiej
          z Łotwą.
      • Gość: efed nie kupujcie nic od IKEI IP: 217.153.160.* 11.10.03, 18:59
        Szwedzi to amatorzy, gdzie im do profesjonalizmu
        • Gość: Kibicuś Re: nie kupujcie nic od IKEI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:00
          Profesjonalista z polskiego grajdołka się odezwał...Typowy
          Polaczek z kompleksami...
          • Gość: REX Re: nie kupujcie nic od IKEI IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:04
            Nie pierdol kibicuś bo najwyraźniej sam masz kompleksy i boisz
            się aby się Szwedzi nie dowiedzieli o krytyce ich postawy
            przeciw Łotwie. Jedź im w ramach przeprosin dać dupci.
          • Gość: Miki Nie kupujcie szwedzkiego wina i szwedzkich pomaranczy! IP: *.s.bonet.se 11.10.03, 19:08
            Zolto-niebeiska zakala Europy! Smieciarze i rude lby! Synowie 2
            pedalow i zajaca!
            • Gość: BUSH BUSZOWSKI CIEKAWE SKRZYZOWANIE ...DWA PEDALY I ZAJAC !!!!!! IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:47
          • Gość: do kibicusia Re: a ty co Szwedom w dupę włazisz IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 00:09
            ciekawe źe dla Anglikow to wygrali za Wójcika z nami.
        • Gość: nfn ciekawe ile dostali IP: *.rev.stofanet.dk 11.10.03, 19:01
          ... profesjonalisci
          • Gość: aramis29 Re: ciekawe ile dostali IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:05
            Gość portalu: nfn napisał(a):

            > ... profesjonalisci
            ty tepaku a kto niby mial im zaplacic ??? lotysze??? hahahahaha
            za co grajdolo ???
            • Gość: BOLO SKĄD WIESZ ŻE NIE MAJĄ WIĘCEJ OD CIEBIE? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:25
              BO CO ? BO SĄ Z ŁOTWY?
              TROCHĘ WIĘCEJ POKORY BO CZASEM BYŚ SIĘ ZDZIWIŁ :)
          • Gość: BUSH BUSZOWSKI TAK MYSLAC TO CIEKAWE ILE POLACY ZAPLACILI WEGROM? IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:50
        • Gość: witek Re: nie kupujcie nic od IKEI IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:01
          To co mozna powiedziec o Polakach?
        • Gość: hihi ..z czym do goscia!!! IP: *.rasserver.net 11.10.03, 19:04
          ..polski football jest slabszy niz niektore swiatowe druzyny
          kobiece.Moze Polki wezma sie w garsc i pokaza tym trampkarza
          co to jest pilka nozna...:-)
        • Gość: R Szwedzi zachowali sie profesjonalnie IP: *.telia.com 11.10.03, 23:38
          dlaczego mieli narazac kosci i zdrowie ? Przeciez awans mieli juz w kieszeni.
          Dzis najwazniejsza kasa i zdrowie.
      • Gość: xxxv ... i dupa zbita IP: *.ma.charter.com 11.10.03, 19:02
      • Gość: jaceloth Dzięki Zibi!!! IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:03
        podziękujmy panu Bońkowi za wspaniały początek eliminacji. Nie
        ma co się podniecać, cały czas nie ma drużyny, słabo zagraliśmy
        w obronie.
        • Gość: KIBOL Re: Dzięki Zibi!!! IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:18
          Gość portalu: jaceloth napisał(a):

          > podziękujmy panu Bońkowi za wspaniały początek eliminacji. Nie
          > ma co się podniecać, cały czas nie ma drużyny, słabo
          zagraliśmy
          > w obronie.
          DEBILU PODZIEKUJ LEPISJ JANASOWI KUTASOWI I NASZYM PILKARZOM
          DZADOM ZE ZAWALILI ELIMINACJE I WALNIJ SIE SIEKIERA W SWOJ
          BARANI PUSTY LEB.
          • Gość: BUSH BUSZOWSKI MYSLE ZE NALEZY IM WSZYSTKIM PODZIEKOWAC .... IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 16:56
            I BONKOWI, I JANASOWI I PILKARZOM. TYM OSTATNIM DOSLOWNIE I W PRZENOSNI ....
        • Gość: jaceloth Re:KIBOL IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:27
          facet wal się! janas swoja drogą spier...ale najbardziej
          beznadziejny mecz w eliminacjach zagrali z łotwa pod wodzą
          generała zibiego.
        • Gość: Megi Re: Kibol IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:31
          jeśli chodzi o twoją inteligencję emocjonalną, sorry, ale O pkt,
          zatem i ogólny iloraz IQ niziutki, oj, nizutki!!!Zbyt
          emocjonalnie odczytujesz komentarze!!!
          CZY TY NIE WIDZISZ KRETYNIE,ZE JACELOTH IRONICZNIE DZIĘKUJE
          ZIBIEMU?!?!?!
          Więcej zdrowego rozsądku!!!!
          • Gość: BUSH BUSZOWSKI BRAVO MEGI !!! IP: 5.2.1R1D* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 12.10.03, 17:01
            TYLKO ZDECYDUJ SIE? TEN ILORAZ IQ ON MA NIZIUTKI CZY NIZUTKI?
      • Gość: Adam Grzymski To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon !!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 19:04
        To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon !!! jak może tak
        być ze nam się wreszcie coś udaje w meczu o coś a Szewcja
        przegrywa mecz z ogórkami z Łotwy, bedąc niepokonana od 6
        lat !!! Postuluje o zerwanie stosunków dyplomatycznych ze
        Szwecją. To skandal, czemu tak nie byli gościnni gdy gościła u
        nich armada Wójcika. Czemu ???
        • Gość: Trotyl Re: To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon IP: *.chello.pl 11.10.03, 20:33
          Kolego, jakbyś trochę więcej czytał to wiedziałbyś, że chociażby dlatego, że
          trenerem Anglii był wtedy (gdy Polska grała ze Szwecją) i jest obecnie Szwed.
          Nic w tym kochanym świecie nie dzieje się przypadkowo. A poza tym wszystkim to
          generalnie nas polaków w Europie za bardzo nie lubią, bo jesteśmy spryciarze i
          cwaniacy. A u Szwedów jest wyżej, niż w Polsce ceniony kult pracy. Nikt nie
          przeszkadzał Janasowi wystawiać w poprzednich meczach zawodników którym się
          chce grać. Kto Mu kazał grać do znudzenia Świerczewskim, Zdebelem, Dąbrowskim,
          Jopem, Świerczewskim? Ponadto Panowie Internauci trochę więcej kultury. Dość
          chamstwa i wulgaryzmów.
          • Gość: R Re: To jakby wygrać milion w totka i zgubić kupon IP: *.telia.com 13.10.03, 01:25
            Chlopie, kult pracy to byl ceniony w Szwecji jakies 20-25 lat temu. Dzisiaj
            liczy sie kasa i zeby jak najtanszym kosztem 'oszwabic' klienta.
            A Szwedzi wygrali z Polska nie dla Angolii tylko dla wlasnej kasy. Cala
            menadzerska Anglia na nich patrzyla, grali na swoja pilkarska i finansowa
            przyszlosc. Wczoraj z Lotwa grali o pietruszke, wiec po co sie wysilac.
      • Gość: Eidos BOJKOT SZWDZKICH TOWARÓW !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:05
        Szwedzi to ostatnie ch... !!!!!!!
        • Gość: JACELOTH Re: BOJKOT POLSKICH TOWARÓW !!! IP: *.icpnet.pl 11.10.03, 19:08
          Gość portalu: Eidos napisał(a):

          > Szwedzi to ostatnie ch... !!!!!!!
          to może zbojkotujmy polskie towary!!!to że nie gramy w barażach
          to przede wszystkim nasza wina
          • Gość: Kibicuś JACELOTH,pozdrawiam ;)! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:09
        • Gość: Kibic BOJKOT ROZMÓW Z DEBILAMI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:09
      • Gość: piotr Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dyn.optonline.net 11.10.03, 19:05
        Niestety jestesmy posmiewiskiem eurpy!!!!!!!!!!!!nie tylko w
        pilce noznej ale i w innych dziedzinach .Dlatego tez wszedzie
        gdzie okiem siegnac maja nas za" naukowcow"
        • Gość: Rex Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:09
          O co ci się rozchodzi właściwie? Że reprezentacja wygrała z
          Węgrami to jesteśmy pośmiewiskiem, nie rozumiem? A nie
          zakwalifikowała się do baraży dzięki trenerowi euro-pejczykowi
          z Rzymu
      • Gość: słuchacz TO WSZYSTKO PRZEZ BOŃKA... IP: *.dsl.mindspring.com 11.10.03, 19:07
        ... najpierw podjudził Listkiewicza, żeby zwolnił Engela, potem
        jego kadrę rozpie... i przegrał z Łotwą, a na koniec sam
        spie..., zaś JANAS zrobił co mógł.
        ZA CO MU SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SUKCESÓW W NASTĘPNYCH
        ELIMINACJACH!
        JANOSIKU, NIE PODDAWAJ SIĘ!!!
        • Gość: Rafcio Re: TO WSZYSTKO PRZEZ BOŃKA... IP: *.chello.pl 11.10.03, 19:17
          Gość portalu: słuchacz napisał(a):

          > ... najpierw podjudził Listkiewicza, żeby zwolnił Engela, potem
          > jego kadrę rozpie... i przegrał z Łotwą, a na koniec sam
          > spie..., zaś JANAS zrobił co mógł.
          > ZA CO MU SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SUKCESÓW W NASTĘPNYCH
          > ELIMINACJACH!
          > JANOSIKU, NIE PODDAWAJ SIĘ!!!

          Zgadza się - Boniek upierdolił mecz z Łotwą w Polsce. Od tego meczu zaczęły się
          problemy. To właśnie tych 3 punktów zabrakło do baraży.
          • Gość: wera Boniek zepsul IP: 212.33.69.* 11.10.03, 19:26
            Wszystko zepsul zbigniew Boniek
            • Gość: Arti Re: Boniek zepsul IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 20:45
              Po pierwsze myslę ze Administrator tego forum zasnął i poszly te wszystkie
              wykwintne slowa. Cóż, ubolewać można, winić Szwecję?Chyba nie pora na to. Fakt
              że zagrali BARDZO DZIWNIE - bo ten karny i wiele innych sytuacji, no cóż.
              Zobaczymy jak beda grać dalej, ale ja myślę ze nie chcialo im się grać z
              ryzykiem kontuzji itp. Nie zalezalo im wogole, a i moze nie czują do nas
              zadnego sentymentu. OK. Olać ich. A my, znaczy się nasza reprezentacja - cos
              pokazala, coś znaczy się jest jakas iskierka nadziei. Nareszcie na boisko
              wybiegli zawodnicy z narodowych boisk, a to pozytywne, bo gry naszych rodaków
              którzy grzeją ławkę zagranicą albo marnie tam grają to juz mi się nie chce
              ogladać!I nic a nic nie wspominajcie o Olim. On lepiej niech sie nigdy nie
              wykuruje. Zawodnicy z naszych klubów - WY, błagam, nie wyjeżdżajcie do
              Bundesligi i dalej. Zostańcie tutaj! Niedzielan-graj tak jak grasz i zostań w
              Polsce.Nie sprzedawajcie się. Kosowski już żałuje tego co zrobił.Słusznie!
              Reprezentacja może bedzie sie odbudowywala. Oby.Nie jestem przekonany czy ten
              sklad co dzis zagrał to był plan taktyczny Janasa, wątpię, myślę że do tego
              zmusiła go sytuacja - i całe szczęście. Dudek!o co chodziło Ci z tym wybiegiem
              po piłkę i niebezpiecznym starciem z Bąkiem?To było tragiczne. Dobrze że nikomu
              nic się nie stało i nie padła bramka. P.Krzynówek -oj trzeba kondycję poprawić
              bo inaczej to cienko pana widzę.
              Najważniejsze to podziękować należy Bońkowi i Listkiewiczowi - to są główni
              prowoderzy złej sytuacji w naszej piłce! Ach, tych bałwanów dawno powinien ktoś
              wywalic!!!!Jak dalej tak będzie w PZPN to będzie bardzo źle.
              Z niecierpliwością będę czekał na następne mecze naszej reprezentacji-mecze
              towarzyskie, tylko błagam nie z Arubą. Może zaprosimy Szwedów co wy na to?
              • Gość: janusz DUDEK DO BANI IP: *.pl 11.10.03, 21:24
                A co myslicie o fatalnej grzez Dudka? Ze Szwecja sie zblaznil. Dzis malo
                brakowalo. Te dwa wybicia z lini to jego wina!!!
              • Gość: R Re: Boniek zepsul IP: *.telia.com 13.10.03, 01:31
                Ze Szwedami nie ma co grac sparringow, bo oni sie wycwanili i graja na maksa
                tylko w waznych meczach.
                A do Bundesligii i na zachod bedzie odplyw, dopoki nie beda miec tyle placone
                jak na zachodzie. Niestety, kariera pilkarska jest krotka, a po karierze tez
                trzeba z czegos zyc.
        • Gość: R Re: TO WSZYSTKO PRZEZ BOŃKA... IP: *.telia.com 13.10.03, 01:27
          A na dodadek ma (bez)czelnosc wypowiadac sie glosno w prasie od czasu do czasu.
          Zamiast siedziec cicho pod miotla.
      • Gość: Leszek-Żory Dupa! IP: *.netkomp.net / 192.168.1.* 11.10.03, 19:07
        nasi grali dobrze zasłużyli na zwycięstwo a szwedzi nas
        wychujali.trzeba teraz omijać zdaleka od szwecji i produktów
        stamtąd
        • Gość: olo Re: Dupa! IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:10
          Puknij sie w swoj barani leb debilu jeden sami jestesmy sobie winni a bojkotuj
          swoja stara w domu i jej nie RUCHAJ BUHAAAAAAAA!!!!!!!!!
      • Gość: neonek LUDZIE DOBRZE SIE STALO!!!! IP: *.client.attbi.com 11.10.03, 19:07
        Nie zasluzylismy na awans, wiec po co sie denerwowac. Podziekujmy Szwedom ze
        oszczedzili nam wstydu. Wedlug mnie powinnismy Janasowi dac szanse, on potrafi,
        musi tylko odwazniej kierowac repra. Wezcie ludzie pod uwage fakt ze jeszcze
        bedzie tyle mistrzostw europy i swiata...niech sprobuje jeszcze raz...a jak
        przyjda nowi, lepsi pilkarzy odda paleczke komus innemu. A puki co mamy
        srednich pilkarzy, nie sa zli, ale nie ma co liczyc na wspaniale sukcesy.
        DAJCIE MU SZANSE, nalezy mu sie...

        LISTEK MUSI ODEJSC!!!
        • Gość: K SZWEDZI KOCHAJĄ TYLKO ANGOLI IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 00:13
      • Gość: gość Dobrze WAM tak!!! IP: *.chello.pl 11.10.03, 19:07
        Trzeba było grać od samego początku, a nie liczyć na fuksa.
        Janas - tak dalej... Może zlikwidują drużynę narodową, bo
        szkoda na was pieniędzy...

        Niech je lepiej przeznaczą na domy dziecka!!!
      • Gość: Mag Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:07
        Ja nas wogóle nie widzę
      • Gość: Eol Niemozliwe? IP: 212.69.76.* 11.10.03, 19:10
        Ooooo.... znowu koniec marzen? A ja naprawde wierzylem, ze
        _tyyyym_raaazeeem_ w osmym meczu ostatniej szansy im sie uda :-/.

        Jak to sie stalo? Przeciez zawsze byli lepsi? Czyby znowu
        "zabraklo tej odrobiny pilkarskiego szczescia"? A moze po prostu
        "niestety prosze panstwa, w pilce jest tak, ze wygrywa po prostu
        lepszy"?

        Acha, a jezeli chodzi o moj jako podatnika wklad ten cyrk, to
        prosze nie marnowac moich pieniedzy, tylko nakarmic jakies glodne
        dzieci, albo co.
      • Gość: cinek11 Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.10.03, 19:11
        wnoszę o tytuł na pierwszej stronie GW w poniedzałek - thank
        you sveden ( z małej litery )
      • Gość: Pan Henryk Polska nigdy nie wybaczy. Szwedzi psy. Fuck Swedish pi IP: *.gdynia.mm.pl 11.10.03, 19:12
        • Gość: Mag Re: Polska nigdy nie wybaczy. Szwedzi psy. Fuck S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:13
          Oglądałeś tamten mecz?Skąd wiesz że Szwedzi podłożyli się?
          Trzeba bylo wygrać z Łotwą i Węgrami,nie srali byśmy się teraz o
          wynik
          • Gość: Kibicuś OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:18
            JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI, SZWEDZI PO PROSTU PRZEGRALI, NIE
            PODŁOŻYLI SIĘ ANI NIE SPRZEDALI MECZU,BO NIE MAJĄ POLSKIEJ
            MENTALNOŚCI I TAKIE ZACHOWANIA SĄ IM OBCE!!! A WY POLSKIE WRZODY
            NA DUPIE ZAMKNIJCIE MORDY, PRZEANALIZUJCIE WSZYSTKIE WYNIKI
            NASZEJ REPREZENTACJI W GRUPIE, JEŚLI TO NIE PRZERASTA WASZYCH
            MOŻLIWOŚCI INTEPEKTUALNYCH,A POTEM ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM COŚ
            NAPISZECIE!
            • Gość: SEVEN Re: OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.10.03, 19:30
              stul pysk internetowy napinaczu
              • Gość: Kibicuś Re: OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 19:32
                Dla ciebie chętnie,bo z ćwokami nie gadam
            • Gość: R Re: OTO POLSKIE KOMPLEKSIAKI NA FORUM IP: *.telia.com 12.10.03, 00:20
              Szwedzi meczu nie sprzedali, ale wcale nie gral z zaangazowaniem. Zagrali jak
              Polska na Bialorusi (1:4). Mecz ogladalem. Mentalnossc Szweda jest taka:
              przede wszystkim wlasny interes, a na pokaz male darowizny dla biednych krajow,
              zeby uspokoic sumienie.
              Szwedzi mecz odpuscli, bo nie mieli o co grac. Cztery lata temu patrzyla na
              nich cala Anglia (i funty szterlingi), dzisiaj byl mecz o pietruszke.
              W pierwszej polowie Szwedzi nie mieli zadnego strzalu w swiatlo bramki Lotyszy,
              a to o czyms swiadczy: zupelne olanie meczu.
              Dopiero 20 min. przed koncem sie ozywili i zaczeli grac, ale tylko dlatego zeby
              ich nie podejrzewac o podlozenie sie. To taka mentalnosc, dla pozoru troche
              poudawam ze mi na meczu zalezy. Szwedom nie zalezalo, Polakom zalezalo.
              Wniosek: Polaku, wygraj mecze u siebie a wtedy bedziesz mial w nosie innych.
        • Gość: taza Re: Polska nigdy nie wybaczy. Szwedzi psy. Fuck S IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 11.10.03, 19:19
          Nie ma co winić Szwedów, zagrali jak chcieli, nie zalezało im i
          w dupie mieli naszą reprezentację, fakt mogli postarać się
          bardziej ale po co .....pamiętacie 4-1 z Białorusią z
          poprzednich eliminacji
      • Gość: Wichur Co to za forma? IP: *.chello.pl 11.10.03, 19:13
        "Dzięki dwóm golom Andrzeja Niedzielana polscy piłkarze pokonali
        w Budapeszcie z Węgrami 1:1..."
      • Gość: misiek Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.03, 19:15
        Zbyszek Boniek - dzieki za pierwszy mecz z Lotwa.
        • Gość: Wrona Jak to fajnie miec racje IP: *.quicknet.nl 11.10.03, 19:20
          kra kra kra
      • Gość: magnat precz z Listkiewiczem!!! IP: 213.134.163.* 11.10.03, 19:15
        ...a jego kolegę Bońka na SYBIR !
      • Gość: Anty-Polak ALE SIE CIESZE ZE ZNOWU NIE GRAMY W ME MOWIE WAM ALE IP: 155.37.33.* 11.10.03, 19:16
        SIE CIESZE ZE ZNOW PRZEGRALISMY AWANS I NAWET NIE GRAMY W
        BARAZACH.BRAWO POLSKA BRAWO POLSKA BRAWO POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: REX Re: ALE SIE CIESZE ZE ZNOWU NIE GRAMY W ME MOWIE IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.10.03, 19:18
          Polak Anty-Polak? A leczysz się gdzieś?
        • Gość: Polak Re: ALE SIE CIESZE ZE ZNOWU NIE GRAMY W ME MOWIE IP: *.it-net.pl 11.10.03, 19:21
          Ja również się cieszę! Teraz przynajmniej widać, że nie ma co
          liczyć na "skrobane", może wejdziemy jak wygramy, ale inni muszą
          przegrać, żeby tamci mogli wygrać? Kurde ludzie przestańcie
          bujać w obłokach!!! Polscy pilkarze nadają się do II ligi
          europejskiej! Jakie ME!? Piłka nożna to gra głową, anie tylko
          latanie za kawałkiem skóry z balonem w środku!
      • Gość: janne Re: Szwedzi bez honoru!!!! IP: *.acn.waw.pl 11.10.03, 19:18
        A Polska młodzieżówka pomogła im w awansie do następnej rundy w
        eliminacjach MME. Nigdy wam tego nie zapomnimy.
      • Gość: stoczek Re: O 17 mecz z Węgrami: Janas odkrył karty! IP: *.zakrzowek.sdi.tpnet.pl 11.10.03, 19:19
        My chcemy Jurka Engela
      • Gość: jj Bzdury w pospiechu IP: 212.33.69.* 11.10.03, 19:20
        CO ten dziennikarz napisal w naglowku!!!!???
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka