Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    pilkarzyki-SMS

    24.11.03, 13:06
    Redakcjo Agory!
    Chciałbym pomówić o Piłkarzykach SMS. Czemu ograbiacie tak komórkowców?
    Przecież 10,98 za Rundę jesienną (10,98+Runda wiosenna Pewnie Następne
    tyle=21zł,96gr=Brak klientów)Dlatego Zmniejszcie koszty Przynajmniej Rundy
    wiosennej Bo nie będziecie mieli klientów do pilkarzyki SMS.Ja Was BARDZO
    PROSZĘ :-) :-(
    ochroniarz klijętuf
    Obserwuj wątek
      • sm17 Re: pilkarzyki-SMS 07.03.04, 08:28
        Czemu mnie Redakcja IGNORUJE?
        • redakcja Re: pilkarzyki-SMS 07.03.04, 11:40
          sm17 napisał:

          > Czemu mnie Redakcja IGNORUJE?

          A coz mozemy na ten temat powiedziec? Pan uwaza,
          ze Pana ograbiamy, inni krytykuja nas za to, ze gra tak
          naprawde nie jest platna [pakiet SMS nie jest obowiazkowy].

          Ktore opinie przewazaja? Prosze przesledzic pilkarzykowe forum,
          a sam Pan sie przekona.

          Pozdrawiamy
          Redakcja
          • boixos Re: pilkarzyki-SMS 07.03.04, 12:05
            Nie chodzi o to zeby gra byla platna...
            Sam nawet pisalem ze jestem za odplatnoscia gry...ale to tylko dlatego, ze
            widze jak redakcja nie jest w stanie sobie poradzic z osobami ktore otwieraja
            dziesiatki a nawet setki kont...Gdyby redakcja stworzyla odpowiedni regulamin
            oraz usprawnila system informatyczny obslugujacy pilkarzyki (jedno lub dwa
            konta dla jednego nr ip komputera...albo cos podobnego) bylaby calkiem lepsza
            zabawa...
            Ale nie narzekajmy nie jest tak tragicznie...;-)
            i tak jest niezla frajda...
            pozdrovka...
            • kkkostrzakkk Re: pilkarzyki-SMS 07.03.04, 12:48
              Nie wiem boixos czy nie czytałeś regulaminu czy też może ja sie pomyliłem ale
              zdaje mi sie że z jednego ip można mieć max 5 drużyn.Nie??
              • boixos Re: pilkarzyki-SMS 07.03.04, 14:18
                No ja w regulaminie takiego zapisu nie widzialem, zeby na jedno ip przypadalo
                max 5 zespolow...jedynie jest napisane ze jeden uzytkownik moze miec max 5
                druzyn...
      • redakcja i jeszcze jedno 07.03.04, 12:13
        czy 10,98 za 14 SMS plus statystyki i inne korzysci z P+ to tak drogo?
        • boixos Re: i jeszcze jedno 07.03.04, 12:21
          no za 14 smsow..to trzeba by sie nad tym glepiej zastanowic....
          ale smsow jest tylko 13 :(((... no chba ze liczyc tez tego z podziekowaniami ze
          sie wstapillo do P+...(ale ja go nie chce...dlaczego to ja mam za niego
          placic:P) ale bez zartow....to ja osobiscie uwazam ze te smsy sa
          bezuzyteczne...skoro mam druzyne i dostep do internetu to na stronie
          internetowej sam jestem w stanie policzyc punkty...i zobaczyc na ktorym jestem
          miejscu...
          No ale sa moze tacy co lubia dostawac smsy:P
          • redakcja i dlatego 07.03.04, 12:42
            mamy zrobiliśmy po raz pierwszy
            Piłkarzyki Plus dla zawodowych Prezesów nie lubiących SMS
            :)
            • boixos Re: i dlatego 07.03.04, 14:25
              I to rzeczywiscie nalezy pochwalic...szkoda tylko ze nie ma dodatkowych nagrod
              dla P plusowcow:(((...Ale jezeli sprawa nagrod nie jest jeszcze zamknieta...i
              byc moze w przyszlosci pojawia sie jakies nowe...to jestem calkowitym
              przeciwnikiem przyznawania nagrod tak jak w zeszlym roku np:. za najdrozsza
              druzyne (wygralem ta klasyfikacje w zeszlym roku:P) czy najlepsza lige
              prywatna...Sprawiedliwsze sa nagrody np dla zwyciezcow poszczegolnych kolejek...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka