sm17
24.11.03, 13:06
Redakcjo Agory!
Chciałbym pomówić o Piłkarzykach SMS. Czemu ograbiacie tak komórkowców?
Przecież 10,98 za Rundę jesienną (10,98+Runda wiosenna Pewnie Następne
tyle=21zł,96gr=Brak klientów)Dlatego Zmniejszcie koszty Przynajmniej Rundy
wiosennej Bo nie będziecie mieli klientów do pilkarzyki SMS.Ja Was BARDZO
PROSZĘ :-) :-(
ochroniarz klijętuf