Gość: Anka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 23:22 Moja corka studiuje u Niego w Gdansku i uwielbia tego Profesorka. To czlowiek wielkiego serca i oddany nauce, szkoda, ze malo jest teraz takich ludzi na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj