vilya1
08.09.03, 11:49
MISH-owcy, czekamy na Was. To miejsce ma szansę ożyć tylko przy Waszej
pomocy... I stać się czymś pożytecznym - dla studentów i zainteresowanych tą
formą studiowania, miejscem wymiany doświadczeń albo po prostu rozmowy. :)
Pozdrawiam
Vilya.