Dodaj do ulubionych

Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie..

02.03.04, 21:15
tak do założenia tego wątku skłonił mnie program który teraz ogladam Zwie sie
chyba Mamy Cię na TVNie -heh niezły, niexle wkręcili wieczorkowskiego.. teraz
bedzie Kalisz -ciekawe jak jego wkręcą..
Obserwuj wątek
    • rosko1 Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 02.03.04, 21:17
      Basturk o czym ty mówisz ja od kilku lat wogóle nie oglądam tv. Jak sądzisz czy
      to naprawde tak bardzo żle. Szkoda mi na to czasu.
      • basturk Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 02.03.04, 22:05
        rosko1 napisał:

        > Basturk o czym ty mówisz ja od kilku lat wogóle nie oglądam tv. Jak sądzisz
        czy
        >
        > to naprawde tak bardzo żle. Szkoda mi na to czasu.

        na więskzosć programów rzeczywiscie szkoda czasu..
        ale ja nigdzie nie napsiałem ze to źle że ktos nie ogląda??!!!!
        tylko zapytałem...
    • salo Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 02.03.04, 21:24
      Ja oglądam "Discovery", pozostałe - sporadycznie.
      Nie wiem, czy tu pasuję :)
      • basturk Nono świetny ten nowy program Mamy Cie.. 02.03.04, 22:04
        salo napisał:

        > Ja oglądam "Discovery", pozostałe - sporadycznie.
        > Nie wiem, czy tu pasuję :)
        >
        jasne ze pasuje....
        ja też go oglądał głównie inżynierie ekstremalną jako ze arhictektura jest w
        scisłym gronie moich zainteresowań no i oczywiscie o różnych zjawiskach meteo :)

        nie wiem czy oglądliscie ten program MAMY CIE na tvnie ja natknałem sie na
        niego przypadkowo.. i rzeczywiscie niezłe jaja.....
        nieźle sie mozna ponabijac a aktorów i polityków..
    • radexior Tylko THE SOPRANOS 02.03.04, 23:24
      Jedyny serial jaki oglądam:)
      • basturk Re: Tylko THE SOPRANOS 02.03.04, 23:40
        też piękny..dziś leciał
    • basturk a zem sie dziś uśmiał !!!!! jak koń!!! 25.05.04, 23:00
      a zem sie dzis usmiał z bielickiej w "mamy cie" na tvnie
      chyba jeden z najlepszych odcinków!! mam nadzieje ze ze ktoś oglądał a jak nie
      to w sobote czy niedziele powtórka.
      Polecam koniecznie!!!!
      jedyny program rozrywkowy który regularnie oglądam, ale dobry jest tez
      dzieciaki z klasą choć mozna sie nieco załamać gdy dzieciaki błyszczą wiedzą
      wieszką od dorosłego człowieka..

      NATOMIAST NIE LUBIE I WYSYŁAM NA PRĘGIERZ brrr baaar...
      tylko złożyć ręce i zapłakać nad tym "ambitnym program" i ambitnymi i
      wartościowymi uczestnikami..
      • radexior Re: a zem sie dziś uśmiał !!!!! jak koń!!! 26.05.04, 08:25
        basturk napisał:
        >
        > NATOMIAST NIE LUBIE I WYSYŁAM NA PRĘGIERZ brrr baaar...
        > tylko złożyć ręce i zapłakać nad tym "ambitnym program" i ambitnymi i
        > wartościowymi uczestnikami..
        >

        Sorry, ale "Mamy Cię" ma dokładnie tyle samo ambicji co "Bar". Dwa programy typowo rozrywkowe i nie ma co wartościować. Jednemu podoba się to drugiemu to.
        Ja Szymona Majewskiego znacznie bardziej cenię za "Spontona" w Zetce, bo w TV daje dupy.
        Co do Baru, to ostatnio oglądałem. Weszła tam jakaś Mirka i moim zdaniem ma rewelacyjne poczucie humoru.
    • Gość: Bywalec Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.04, 23:25
      Plus-minus T.Mosza jest całkiem niezły. Czasami wkurzają mnie niektórzy
      zaproszeni analitycy np.: R.Gwiazdowski z CAS.

      Do dupy jest za to Pospieszalski i jego program "Warto rozmawiać" sciągnięty z
      TVPuls. Gość jest kiepski i stronniczy, zupełnie nie nadaje się na moderatora
      dyskusji.

      Generalnie wg. mnie w TV brakuje dobrych programów publicystycznych, do których
      zapraszano by tylko ekonomistów, socjologów czy politologów bo politycy to się
      tylko kłócą i niewiele z ich rozmów wynika. Myślałem, że za nowego prezesa TVP
      zmiany w ramówce nastapią znacznie szybciej.
      • radexior Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 26.05.04, 08:21
        Gość portalu: Bywalec napisał(a
        > Generalnie wg. mnie w TV brakuje dobrych programów publicystycznych, do których
        >
        > zapraszano by tylko ekonomistów, socjologów czy politologów bo politycy to się
        > tylko kłócą i niewiele z ich rozmów wynika. Myślałem, że za nowego prezesa TVP
        > zmiany w ramówce nastapią znacznie szybciej.

        Jest taki program na TVP3, nie pamiętam nazwy. Leci jakoś pod wieczór, tam własnie zapraszają profesorów, a ze studia w Katowicach swoje 3 grosze wtrąca megawąsiaty Jacek Wódz:)
      • Gość: MarcinX Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. IP: *.tychy.msk.pl 27.05.04, 01:16
        >Plus-minus T.Mosza jest całkiem niezły.
        Nie wiem czemu ale mi się też podoba ten program,
        "Fakty, ludzie, pieniądze" też oglądam czasami.
    • salo Basturk, wczoraj na Discovery 26.05.04, 07:58
      był bardzo ciekawy program z serii inżynierii ekstremalnej "Tunel
      transatlantycki": www.discoverychannel.pl/extremeengineering/home.shtml
      Warto zobaczyć jak powtórka będzie :)
      • Gość: tymon mamy cię-markowski IP: *.netblok.pl 26.05.04, 08:26
        dobre to wczoraj było...uff
        • Gość: basturk Re: mamy cię-markowski IP: 80.51.254.* 26.05.04, 16:20
          heheh chłop prawie zawału dostał!!! i było blisko skandalu!!! heheh
          ładnie ludzi wkręcają
      • Gość: basturk Re: Basturk, wczoraj na Discovery IP: 80.51.254.* 26.05.04, 16:19
        o holender!!! że zem to opuścił!! super są te programy z cyklu inżynieria
        ekstremalna..!! zaraz lukne na program tv i ich stronke
    • szczypior74 PROGRAMY RADIOWE.. jakie fajne jaki nie.. 27.05.04, 08:57
      Słucham tylko radia - dwa lata temu pozbyłam się cywilizora.
      A jeśli radio to tylko Trójka. A w niej obowiązkowo:
      - Trójkowy ekspress - Pawła Kostrzewy
      - większośc audycji prowadzonych przez polonistę Sosnowskiego
      - Po szóstej - Agnieszki Szydłowskiej
      - Agnieszka Szydłowska o godzinie 21 (nie pamiętam nazwy audycji).

      I ostatnio Polish Your English - o 21.25 w pierwszym programie polskiego radia.

      Za czym nie przepadam? - za komercyjnymi stacjami radiowymi, które ograniczają
      się do muzyki i nerwowo podawanych wiadomości (np. RMF)

      Chodzą muchy
      po suficie,
      narzekają.
      - Co za życie!
      Cały świat
      pod nami
      do góry nogami.
      • basturk Re: PROGRAMY RADIOWE.. jakie fajne jaki nie.. 27.05.04, 16:41
        skoro poruszono juz radio to tez dodam muzyczne marzenia w radiu Bielsko od
        piątku do poniedizalku od 20.00 - 22.00 i po 22.00
        hheh nieźle mozna sie posmiac a i prowadzący są moim zdaniem lepsi niz w rmfie..
        juz pomine to ze w zyczeniach mozna usłyszeć kogoś znajmoego hehe
        107,6
        słowem fajnie i miło sie słucha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka