basturk 02.03.04, 21:15 tak do założenia tego wątku skłonił mnie program który teraz ogladam Zwie sie chyba Mamy Cię na TVNie -heh niezły, niexle wkręcili wieczorkowskiego.. teraz bedzie Kalisz -ciekawe jak jego wkręcą.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rosko1 Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 02.03.04, 21:17 Basturk o czym ty mówisz ja od kilku lat wogóle nie oglądam tv. Jak sądzisz czy to naprawde tak bardzo żle. Szkoda mi na to czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 02.03.04, 22:05 rosko1 napisał: > Basturk o czym ty mówisz ja od kilku lat wogóle nie oglądam tv. Jak sądzisz czy > > to naprawde tak bardzo żle. Szkoda mi na to czasu. na więskzosć programów rzeczywiscie szkoda czasu.. ale ja nigdzie nie napsiałem ze to źle że ktos nie ogląda??!!!! tylko zapytałem... Odpowiedz Link Zgłoś
salo Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 02.03.04, 21:24 Ja oglądam "Discovery", pozostałe - sporadycznie. Nie wiem, czy tu pasuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Nono świetny ten nowy program Mamy Cie.. 02.03.04, 22:04 salo napisał: > Ja oglądam "Discovery", pozostałe - sporadycznie. > Nie wiem, czy tu pasuję :) > jasne ze pasuje.... ja też go oglądał głównie inżynierie ekstremalną jako ze arhictektura jest w scisłym gronie moich zainteresowań no i oczywiscie o różnych zjawiskach meteo :) nie wiem czy oglądliscie ten program MAMY CIE na tvnie ja natknałem sie na niego przypadkowo.. i rzeczywiscie niezłe jaja..... nieźle sie mozna ponabijac a aktorów i polityków.. Odpowiedz Link Zgłoś
basturk a zem sie dziś uśmiał !!!!! jak koń!!! 25.05.04, 23:00 a zem sie dzis usmiał z bielickiej w "mamy cie" na tvnie chyba jeden z najlepszych odcinków!! mam nadzieje ze ze ktoś oglądał a jak nie to w sobote czy niedziele powtórka. Polecam koniecznie!!!! jedyny program rozrywkowy który regularnie oglądam, ale dobry jest tez dzieciaki z klasą choć mozna sie nieco załamać gdy dzieciaki błyszczą wiedzą wieszką od dorosłego człowieka.. NATOMIAST NIE LUBIE I WYSYŁAM NA PRĘGIERZ brrr baaar... tylko złożyć ręce i zapłakać nad tym "ambitnym program" i ambitnymi i wartościowymi uczestnikami.. Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: a zem sie dziś uśmiał !!!!! jak koń!!! 26.05.04, 08:25 basturk napisał: > > NATOMIAST NIE LUBIE I WYSYŁAM NA PRĘGIERZ brrr baaar... > tylko złożyć ręce i zapłakać nad tym "ambitnym program" i ambitnymi i > wartościowymi uczestnikami.. > Sorry, ale "Mamy Cię" ma dokładnie tyle samo ambicji co "Bar". Dwa programy typowo rozrywkowe i nie ma co wartościować. Jednemu podoba się to drugiemu to. Ja Szymona Majewskiego znacznie bardziej cenię za "Spontona" w Zetce, bo w TV daje dupy. Co do Baru, to ostatnio oglądałem. Weszła tam jakaś Mirka i moim zdaniem ma rewelacyjne poczucie humoru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bywalec Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.04, 23:25 Plus-minus T.Mosza jest całkiem niezły. Czasami wkurzają mnie niektórzy zaproszeni analitycy np.: R.Gwiazdowski z CAS. Do dupy jest za to Pospieszalski i jego program "Warto rozmawiać" sciągnięty z TVPuls. Gość jest kiepski i stronniczy, zupełnie nie nadaje się na moderatora dyskusji. Generalnie wg. mnie w TV brakuje dobrych programów publicystycznych, do których zapraszano by tylko ekonomistów, socjologów czy politologów bo politycy to się tylko kłócą i niewiele z ich rozmów wynika. Myślałem, że za nowego prezesa TVP zmiany w ramówce nastapią znacznie szybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. 26.05.04, 08:21 Gość portalu: Bywalec napisał(a > Generalnie wg. mnie w TV brakuje dobrych programów publicystycznych, do których > > zapraszano by tylko ekonomistów, socjologów czy politologów bo politycy to się > tylko kłócą i niewiele z ich rozmów wynika. Myślałem, że za nowego prezesa TVP > zmiany w ramówce nastapią znacznie szybciej. Jest taki program na TVP3, nie pamiętam nazwy. Leci jakoś pod wieczór, tam własnie zapraszają profesorów, a ze studia w Katowicach swoje 3 grosze wtrąca megawąsiaty Jacek Wódz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinX Re: Programy telewizyjne.. jakie fajne jaki nie.. IP: *.tychy.msk.pl 27.05.04, 01:16 >Plus-minus T.Mosza jest całkiem niezły. Nie wiem czemu ale mi się też podoba ten program, "Fakty, ludzie, pieniądze" też oglądam czasami. Odpowiedz Link Zgłoś
salo Basturk, wczoraj na Discovery 26.05.04, 07:58 był bardzo ciekawy program z serii inżynierii ekstremalnej "Tunel transatlantycki": www.discoverychannel.pl/extremeengineering/home.shtml Warto zobaczyć jak powtórka będzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon mamy cię-markowski IP: *.netblok.pl 26.05.04, 08:26 dobre to wczoraj było...uff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: mamy cię-markowski IP: 80.51.254.* 26.05.04, 16:20 heheh chłop prawie zawału dostał!!! i było blisko skandalu!!! heheh ładnie ludzi wkręcają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: Basturk, wczoraj na Discovery IP: 80.51.254.* 26.05.04, 16:19 o holender!!! że zem to opuścił!! super są te programy z cyklu inżynieria ekstremalna..!! zaraz lukne na program tv i ich stronke Odpowiedz Link Zgłoś
szczypior74 PROGRAMY RADIOWE.. jakie fajne jaki nie.. 27.05.04, 08:57 Słucham tylko radia - dwa lata temu pozbyłam się cywilizora. A jeśli radio to tylko Trójka. A w niej obowiązkowo: - Trójkowy ekspress - Pawła Kostrzewy - większośc audycji prowadzonych przez polonistę Sosnowskiego - Po szóstej - Agnieszki Szydłowskiej - Agnieszka Szydłowska o godzinie 21 (nie pamiętam nazwy audycji). I ostatnio Polish Your English - o 21.25 w pierwszym programie polskiego radia. Za czym nie przepadam? - za komercyjnymi stacjami radiowymi, które ograniczają się do muzyki i nerwowo podawanych wiadomości (np. RMF) Chodzą muchy po suficie, narzekają. - Co za życie! Cały świat pod nami do góry nogami. Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: PROGRAMY RADIOWE.. jakie fajne jaki nie.. 27.05.04, 16:41 skoro poruszono juz radio to tez dodam muzyczne marzenia w radiu Bielsko od piątku do poniedizalku od 20.00 - 22.00 i po 22.00 hheh nieźle mozna sie posmiac a i prowadzący są moim zdaniem lepsi niz w rmfie.. juz pomine to ze w zyczeniach mozna usłyszeć kogoś znajmoego hehe 107,6 słowem fajnie i miło sie słucha Odpowiedz Link Zgłoś