kumana1 13.09.05, 12:15 SZUKAM JAKIEGOS DOBREGO DOSTAWCY INTERNETOWEGO NA OS. K. KONCZY MI SIE NEOSTRADA I CHCE PRZEJSC NA STAŁE ŁACZE KABLOWE TYLKO NIE POLECJACIE MI NETBLOKA BO MIAŁEM JUZ DO CZYNIENIA KIEDYS Z TYMI PARTACZAMI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj