Dodaj do ulubionych

internet os. K

13.09.05, 12:15
SZUKAM JAKIEGOS DOBREGO DOSTAWCY INTERNETOWEGO NA OS. K.
KONCZY MI SIE NEOSTRADA I CHCE PRZEJSC NA STAŁE ŁACZE KABLOWE TYLKO NIE
POLECJACIE MI NETBLOKA BO MIAŁEM JUZ DO CZYNIENIA KIEDYS Z TYMI PARTACZAMI
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka