Gość: Radex IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.01.03, 23:58 Pół godziny,które odmieniło całe forum,które sprawiło,że nowi wchodzący na nie pomyślą,to jakieś nieźle odlegane forum...;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fotomarcin Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 00:01 Ło żesz by to pieron strzelił! Ledwo parę minut temu dodałem nowy wątek (o koncertach szantowych), a tu już go prawie nie widać spod zwału innych wątków... Tak 3mać:-) Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 00:02 fotomarcin napisał: > Ło żesz by to pieron strzelił! Ledwo parę minut temu dodałem nowy wątek (o > koncertach szantowych), a tu już go prawie nie widać spod zwału innych > wątków... Tak 3mać:-) a tu juz sie nam dzien zmienil dzien dobry wszystkim :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:02 NIE NADĄRZAM ZA WAMI!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fotomarcin ndst 24.01.03, 00:06 Nie żebym się czepiał, ale z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że "nadążać" pisze się przez ż :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Jeden błąd,więc db a nie ndst IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:11 fotomarcin napisał: > Nie żebym się czepiał, ale z posiadanych przeze mnie informacji wynika, > że "nadążać" pisze się przez ż :-) Bo ja myślę by tylko szybko pisać,nie zwracam uwagi na ortografię;) Odpowiedz Link Zgłoś
fotomarcin Re: Jeden błąd,więc db a nie ndst 24.01.03, 00:13 W pożontku, nie jesteśmy w szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 24.01.03, 00:03 dzień dobry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 24.01.03, 00:04 za kilka dni zaczyna sie znowu liga kibiców na www.kibol.com, Tychy awansowały do 2 ligi Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 13:06 Gość portalu: damcio napisał(a): > za kilka dni zaczyna sie znowu liga kibiców na www.kibol.com, Tychy awansowały > do 2 ligi za kilka dni, czyli kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 30.01.03, 21:14 na forum kibol.com wyczytałem ze najprowdopodobniej start będzie w ten weekend Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Ide spać IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:04 Zabawne,ale ja chce już spać,więc oddaje wam pola i miejsce na ostatni dzisiejszy komentarz.Ktoś musi pierwszy paść,i chyba będe to ja Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: Ide spać 24.01.03, 00:06 Gość portalu: Radex napisał(a): > Zabawne,ale ja chce już spać,więc oddaje wam pola i miejsce na ostatni > dzisiejszy komentarz.Ktoś musi pierwszy paść,i chyba będe to ja jutro sie widzimy? najlepiej przed 19 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Re: Ide spać IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:08 Mnie nie bedzie,imprezuję,ale szybko nadrobię zalegości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio? Re: Ide spać IP: *.media / 10.10.7.* 24.01.03, 00:07 chciałem załatwic wycieczke do browarów - zwiedzanie, macie moze numer telefonu do nich? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Re: Ide spać IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:08 Gość portalu: damcio? napisał(a): > chciałem załatwic wycieczke do browarów - zwiedzanie, macie moze numer telefonu > > do nich? Zajrzyj na odpowiedni wątek(kilka minut temu pisałem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 10:05 Ufff,to było nocne szaleństwo forumowe!61 wpisów naliczyłem.Ładnie Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 13:24 trzeba to powtorzyc!! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_1 Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 18:06 a mi sie cos tak na to wczoraj zapowiadalo ale musialem isc spac, bo wstawalem wczsnie. teraz zaluje;)) Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 18:18 zaluj nikt nie mogl nadazyc ja sie pare razy pogubilem ale ekipa (mam taka nadzieje) sie jeszcze zbierze Odpowiedz Link Zgłoś
fotomarcin Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 19:10 Z pewnością to się powtórzy, może i w liczniejszym składzie. Może nawet ktoś spoza Tychów dołączy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Znów narodowcy IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 25.01.03, 20:58 Ja już kliknąłem na 'Skasuj ten wątek' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 27.01.03, 20:15 Najpierw piszemy jak wariaci,a potem mamy kilka dni przestojów.Po co? Piszmy ciągle,niech bedzie tego dużo Odpowiedz Link Zgłoś
fotomarcin Re: Nie podobają mi się takie przestoje 27.01.03, 20:23 Bo jak przez kilka godzin piszemy jak wariaci, to później musimy odpocząć po takim wysiłku... Trzeba ściągnąć na forum więcej ludzi. Jak paru się zmęczy, to reszta podtrzyma ruch na forum. Albo ustalić dyżury. W poniedziałki ostro pisze x=man, we wtorki Radex, a ja w środy itd. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_1 Re: Nie podobają mi się takie przestoje 27.01.03, 21:49 w taki razie ustalmy jakis grafik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osF Re: Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 27.01.03, 22:01 Ja moge dyzurowac 30 i 31 lutego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex 0s.T Re: Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 28.01.03, 18:26 Ja mogę dyżurować codziennie,ale nie chce mi się nic pisać gdy nie widzę żadnej nowej wiadomości przedemną.Lubie kliknąć na fora regionalne,a tam kilka nowych postów...;)np.Wczoraj 1400,a dziś już 1413-to jest to. Oczywiście próbuję sciągnąć znajomych by się tu zaangażowali,ale to intelektualne leniuchy,i ciężko z nimi. Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: Nie podobają mi się takie przestoje 29.01.03, 13:01 Gość portalu: Radex 0s.T napisał(a): > Ja mogę dyżurować codziennie,ale nie chce mi się nic pisać gdy nie widzę żadnej > > nowej wiadomości przedemną.Lubie kliknąć na fora regionalne,a tam kilka nowych > postów...;)np.Wczoraj 1400,a dziś już 1413-to jest to. > Oczywiście próbuję sciągnąć znajomych by się tu zaangażowali,ale to > intelektualne leniuchy,i ciężko z nimi. a ja mam wirusa w kompie i w tym tygodniu nic z tego :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Re: Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 29.01.03, 19:38 No to exmanie bedziesz musiał w przyszłym tygodniu odrobić zaległości! Za kare napiszesz 100 postów;) Odpowiedz Link Zgłoś
fotomarcin Re: Nie podobają mi się takie przestoje 29.01.03, 20:16 3mam kciuki za wyzdrowienie Twojego komputera. Jest nadzieja, że po przymusowym poście, jak wrócisz na forum, wpisów szybko będzie przybywać. Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: Nie podobają mi się takie przestoje 30.01.03, 14:11 komputer ma sie juz dobrze :-) choc niestety trzeba bylo zrobic format dysku 100 postow? jak pomozecie to bedzie sto postow PS: macie jakies antywirusy na swoich kompach? moze mi jakies polecicie Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_1 Re: Nie podobają mi się takie przestoje 30.01.03, 14:51 zawsze mozesz sprobowac skaner online. chyba na www.mks-vir.pl jest taki ale nie jestem pewny za ten adres ktory podalem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Lepiej sobie radzimy niż Wodzisław IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 29.01.03, 20:00 Właśnie zajrzałem na forum wodzisławskie.Bo ich też zaatakowali ci nacjonaliści. No i widać,że oni sobie z Zydami nie poradzili.Zapraszam na to forum-wygląda śmiesznie,hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: LISTA OBECNOSCI na 30.01.03r. IP: *.media / 10.10.7.* 30.01.03, 21:17 zgłaszam sie, chyba jednak dzis padnie 1500, chociaz moze mnie nie bedzie bo ruszam wkrótce na przysiege Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radex Re: LISTA OBECNOSCI na 30.01.03r. IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 23:52 Cholera,a ja przysnąłem!Dopiero teraz sobie przypomniałem,gdy już dawno 1500 stuknęła Odpowiedz Link Zgłoś
nabil Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! 04.02.03, 18:16 Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! Nie macie chyba zadnych watpliwosci. Jak na razie od rana przybylo chyba cos ponad 30 postow. Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! 04.02.03, 18:24 Ja jestem na chwile ale powroce poznym wieczorem, Zajmuje sie pisaniem pracy po nocach zycze powodzenia w pobijaniu kolejnych rekordow Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! 04.02.03, 18:40 nabil napisał: > Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! Nie macie chyba zadnych watpliwosci. Jak na > > razie od rana przybylo chyba cos ponad 30 postow. a jaki byl wczesniejszy? Odpowiedz Link Zgłoś
x=man znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:18 troche zmniejszyly sie nasze obroty musimy to nadrobic Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:33 NO nie nienarzekaj wszystko idzie pod kontrola a poza tym otrzymujesz nagane za wprowadzanie postojow Nie podpisujesz listy za czesto za kare ma byc 50 wpisow i zablokowanie mozliwosci wyslania 2000 - cznego postu :) Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:46 a gdzie sie teraz liste podpisuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Basturk Re: znowu pojawily sie przestoje IP: osz2:* / 10.62.16.* 09.02.03, 01:14 To ja tez sie podpisuje. Mam nadzieje tylko że moje dane nie bedą wykorzystane do celów marketingowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Dzisiaj 2000 IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 13:29 do roboty forumowicze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: Dzisiaj 2000 IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:15 pewnie ze tak, moze jakos to uczcimy, np lampka szampana ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_1 Re: Dzisiaj 2000 09.02.03, 23:19 a tam lampka, takie rzezcy to trzeba cala butelka szmpana uczcic. to by byla nocna ekipa na bani:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osF Beczka Tyskiego IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 09.02.03, 23:20 Osoba, ktora złapie 2000, stawia dla kompanów beczkę piwa Tyskiego :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: Beczka Tyskiego IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:21 nie odstraszaj ludzi ;), kazdy teraz poluje na 2000 post Odpowiedz Link Zgłoś
x=man Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:25 Gość portalu: osF napisał(a): > Osoba, ktora złapie 2000, stawia dla kompanów beczkę piwa Tyskiego :-) chyba na odwrot? Odpowiedz Link Zgłoś
fotomarcin Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:26 Hihi, a jak wyegzekwować tę beczkę?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_1 Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:29 jezeli wogole dojdziemy do tego kto wpisal nr 2000 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:30 moze to moj jest ten 2000, ciezko bedzie trafic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:31 a jednak nie Odpowiedz Link Zgłoś
man_x Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 25.01.04, 14:50 tak było rok temu. teraz mamy 10 razy wiecej postow :-) Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 25.01.04, 21:51 ciekawe jaki wynik bedzie za rok czy bedzie to 40000 około?! a moze wiecej??? Odpowiedz Link Zgłoś
basturk ciekawe wnioski zauwazyłem 26.01.04, 18:02 Tak mnie zaciekawił ten wątek z forum TG. Przypadkowo mysle sobie zajrze i... wnioski takie: 1) sprawdzają nas prawie codziennie, 2) siejemy postrach w szeregach worga, forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=10202421&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś