Dodaj do ulubionych

To istny rekord na tyskim forum!!!

IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.01.03, 23:58
Pół godziny,które odmieniło całe forum,które sprawiło,że nowi wchodzący na
nie pomyślą,to jakieś nieźle odlegane forum...;)
Obserwuj wątek
    • fotomarcin Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 00:01
      Ło żesz by to pieron strzelił! Ledwo parę minut temu dodałem nowy wątek (o
      koncertach szantowych), a tu już go prawie nie widać spod zwału innych
      wątków... Tak 3mać:-)
      • x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 00:02
        fotomarcin napisał:

        > Ło żesz by to pieron strzelił! Ledwo parę minut temu dodałem nowy wątek (o
        > koncertach szantowych), a tu już go prawie nie widać spod zwału innych
        > wątków... Tak 3mać:-)

        a tu juz sie nam dzien zmienil
        dzien dobry wszystkim :-)
        • Gość: Radex Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:02
          NIE NADĄRZAM ZA WAMI!!!!!!
          • fotomarcin ndst 24.01.03, 00:06
            Nie żebym się czepiał, ale z posiadanych przeze mnie informacji wynika,
            że "nadążać" pisze się przez ż :-)
            • Gość: Radex Jeden błąd,więc db a nie ndst IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:11
              fotomarcin napisał:

              > Nie żebym się czepiał, ale z posiadanych przeze mnie informacji wynika,
              > że "nadążać" pisze się przez ż :-)


              Bo ja myślę by tylko szybko pisać,nie zwracam uwagi na ortografię;)
              • fotomarcin Re: Jeden błąd,więc db a nie ndst 24.01.03, 00:13
                W pożontku, nie jesteśmy w szkole.
      • Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 24.01.03, 00:03
        dzień dobry
      • Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 24.01.03, 00:04
        za kilka dni zaczyna sie znowu liga kibiców na www.kibol.com, Tychy awansowały
        do 2 ligi
        • x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 13:06
          Gość portalu: damcio napisał(a):

          > za kilka dni zaczyna sie znowu liga kibiców na www.kibol.com, Tychy
          awansowały
          > do 2 ligi

          za kilka dni, czyli kiedy?
          • Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 30.01.03, 21:14
            na forum kibol.com wyczytałem ze najprowdopodobniej start będzie w ten weekend
    • Gość: Radex Ide spać IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:04
      Zabawne,ale ja chce już spać,więc oddaje wam pola i miejsce na ostatni
      dzisiejszy komentarz.Ktoś musi pierwszy paść,i chyba będe to ja
      • x=man Re: Ide spać 24.01.03, 00:06
        Gość portalu: Radex napisał(a):

        > Zabawne,ale ja chce już spać,więc oddaje wam pola i miejsce na ostatni
        > dzisiejszy komentarz.Ktoś musi pierwszy paść,i chyba będe to ja

        jutro sie widzimy?
        najlepiej przed 19
        • Gość: Radex Re: Ide spać IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:08
          Mnie nie bedzie,imprezuję,ale szybko nadrobię zalegości
        • fotomarcin Re: Ide spać 24.01.03, 00:09
          Ja chyba pracuję, ale będę później.
      • Gość: damcio? Re: Ide spać IP: *.media / 10.10.7.* 24.01.03, 00:07
        chciałem załatwic wycieczke do browarów - zwiedzanie, macie moze numer telefonu
        do nich?
        • Gość: Radex Re: Ide spać IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 00:08
          Gość portalu: damcio? napisał(a):

          > chciałem załatwic wycieczke do browarów - zwiedzanie, macie moze numer
          telefonu
          >
          > do nich?


          Zajrzyj na odpowiedni wątek(kilka minut temu pisałem)
    • Gość: Radex Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 24.01.03, 10:05
      Ufff,to było nocne szaleństwo forumowe!61 wpisów naliczyłem.Ładnie
      • x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 13:24
        trzeba to powtorzyc!!
        • pawel_1 Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 18:06
          a mi sie cos tak na to wczoraj zapowiadalo ale musialem isc spac, bo wstawalem
          wczsnie. teraz zaluje;))
          • x=man Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 18:18
            zaluj
            nikt nie mogl nadazyc
            ja sie pare razy pogubilem
            ale ekipa (mam taka nadzieje) sie jeszcze zbierze
            • fotomarcin Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 24.01.03, 19:10
              Z pewnością to się powtórzy, może i w liczniejszym składzie. Może nawet ktoś
              spoza Tychów dołączy?
    • Gość: Radex Znów narodowcy IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 25.01.03, 20:58
      Ja już kliknąłem na 'Skasuj ten wątek'
    • Gość: Radex Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 27.01.03, 20:15
      Najpierw piszemy jak wariaci,a potem mamy kilka dni przestojów.Po co? Piszmy
      ciągle,niech bedzie tego dużo
      • fotomarcin Re: Nie podobają mi się takie przestoje 27.01.03, 20:23
        Bo jak przez kilka godzin piszemy jak wariaci, to później musimy odpocząć po
        takim wysiłku... Trzeba ściągnąć na forum więcej ludzi. Jak paru się zmęczy, to
        reszta podtrzyma ruch na forum. Albo ustalić dyżury. W poniedziałki ostro pisze
        x=man, we wtorki Radex, a ja w środy itd. :-)
        • pawel_1 Re: Nie podobają mi się takie przestoje 27.01.03, 21:49
          w taki razie ustalmy jakis grafik
          • Gość: osF Re: Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 27.01.03, 22:01
            Ja moge dyzurowac 30 i 31 lutego.
            • Gość: Radex 0s.T Re: Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 28.01.03, 18:26
              Ja mogę dyżurować codziennie,ale nie chce mi się nic pisać gdy nie widzę żadnej
              nowej wiadomości przedemną.Lubie kliknąć na fora regionalne,a tam kilka nowych
              postów...;)np.Wczoraj 1400,a dziś już 1413-to jest to.
              Oczywiście próbuję sciągnąć znajomych by się tu zaangażowali,ale to
              intelektualne leniuchy,i ciężko z nimi.
              • x=man Re: Nie podobają mi się takie przestoje 29.01.03, 13:01
                Gość portalu: Radex 0s.T napisał(a):

                > Ja mogę dyżurować codziennie,ale nie chce mi się nic pisać gdy nie widzę
                żadnej
                >
                > nowej wiadomości przedemną.Lubie kliknąć na fora regionalne,a tam kilka
                nowych
                > postów...;)np.Wczoraj 1400,a dziś już 1413-to jest to.
                > Oczywiście próbuję sciągnąć znajomych by się tu zaangażowali,ale to
                > intelektualne leniuchy,i ciężko z nimi.


                a ja mam wirusa w kompie i w tym tygodniu nic z tego :-(
                • Gość: Radex Re: Nie podobają mi się takie przestoje IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 29.01.03, 19:38
                  No to exmanie bedziesz musiał w przyszłym tygodniu odrobić zaległości! Za kare
                  napiszesz 100 postów;)
                • fotomarcin Re: Nie podobają mi się takie przestoje 29.01.03, 20:16
                  3mam kciuki za wyzdrowienie Twojego komputera. Jest nadzieja, że po przymusowym
                  poście, jak wrócisz na forum, wpisów szybko będzie przybywać.
                  • x=man Re: Nie podobają mi się takie przestoje 30.01.03, 14:11
                    komputer ma sie juz dobrze :-)
                    choc niestety trzeba bylo zrobic format dysku
                    100 postow? jak pomozecie to bedzie sto postow

                    PS: macie jakies antywirusy na swoich kompach?
                    moze mi jakies polecicie
                    • pawel_1 Re: Nie podobają mi się takie przestoje 30.01.03, 14:51
                      zawsze mozesz sprobowac skaner online. chyba na www.mks-vir.pl jest taki
                      ale nie jestem pewny za ten adres ktory podalem
    • Gość: Radex Lepiej sobie radzimy niż Wodzisław IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 29.01.03, 20:00
      Właśnie zajrzałem na forum wodzisławskie.Bo ich też zaatakowali ci
      nacjonaliści. No i widać,że oni sobie z Zydami nie poradzili.Zapraszam na to
      forum-wygląda śmiesznie,hehe
    • x=man LISTA OBECNOSCI 30.01.03, 21:08
      • x=man Re: LISTA OBECNOSCI na 30.01.03r. 30.01.03, 21:10
        ja jestem :-)
        • Gość: damcio Re: LISTA OBECNOSCI na 30.01.03r. IP: *.media / 10.10.7.* 30.01.03, 21:17
          zgłaszam sie, chyba jednak dzis padnie 1500, chociaz moze mnie nie bedzie bo
          ruszam wkrótce na przysiege
          • Gość: Radex Re: LISTA OBECNOSCI na 30.01.03r. IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 23:52
            Cholera,a ja przysnąłem!Dopiero teraz sobie przypomniałem,gdy już dawno 1500
            stuknęła
    • nabil Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! 04.02.03, 18:16
      Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! Nie macie chyba zadnych watpliwosci. Jak na
      razie od rana przybylo chyba cos ponad 30 postow.
      • kaner Re: Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! 04.02.03, 18:24
        Ja jestem na chwile ale powroce poznym wieczorem,
        Zajmuje sie pisaniem pracy po nocach zycze powodzenia w pobijaniu kolejnych rekordow
      • x=man Re: Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! 04.02.03, 18:40
        nabil napisał:

        > Rekord na tyskim padnie dzisiaj !!! Nie macie chyba zadnych watpliwosci. Jak
        na
        >
        > razie od rana przybylo chyba cos ponad 30 postow.

        a jaki byl wczesniejszy?
    • x=man znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:18
      troche zmniejszyly sie nasze obroty
      musimy to nadrobic
      • kaner Re: znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:33
        NO nie nienarzekaj wszystko idzie pod kontrola a poza tym otrzymujesz nagane za wprowadzanie postojow
        Nie podpisujesz listy za czesto za kare ma byc 50 wpisow i zablokowanie mozliwosci wyslania 2000 - cznego postu :)
        • x=man Re: znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:46
          a gdzie sie teraz liste podpisuje?
          • kaner Re: znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 00:50
            Ano chociazby tutej :)
            • Gość: Basturk Re: znowu pojawily sie przestoje IP: osz2:* / 10.62.16.* 09.02.03, 01:14
              To ja tez sie podpisuje. Mam nadzieje tylko że moje dane nie bedą wykorzystane
              do celów marketingowych.
            • x=man Re: znowu pojawily sie przestoje 09.02.03, 01:16
              no dobra jestem
    • Gość: damcio Dzisiaj 2000 IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 13:29
      do roboty forumowicze
      • pawel_1 Re: Dzisiaj 2000 09.02.03, 15:14
        damy rade!!!
        • Gość: damcio Re: Dzisiaj 2000 IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:15
          pewnie ze tak, moze jakos to uczcimy, np lampka szampana ;)
          • pawel_1 Re: Dzisiaj 2000 09.02.03, 23:19
            a tam lampka, takie rzezcy to trzeba cala butelka szmpana uczcic.
            to by byla nocna ekipa na bani:))
          • Gość: osF Beczka Tyskiego IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 09.02.03, 23:20
            Osoba, ktora złapie 2000, stawia dla kompanów beczkę piwa Tyskiego :-)
            • Gość: damcio Re: Beczka Tyskiego IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:21
              nie odstraszaj ludzi ;), kazdy teraz poluje na 2000 post
            • kaner Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:22
              Eeee to ja ide spac :)
            • x=man Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:25
              Gość portalu: osF napisał(a):

              > Osoba, ktora złapie 2000, stawia dla kompanów beczkę piwa Tyskiego :-)

              chyba na odwrot?
              • fotomarcin Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:26
                Hihi, a jak wyegzekwować tę beczkę?;-)
                • pawel_1 Re: Beczka Tyskiego 09.02.03, 23:29
                  jezeli wogole dojdziemy do tego kto wpisal nr 2000
    • Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:30
      moze to moj jest ten 2000, ciezko bedzie trafic
    • Gość: damcio Re: To istny rekord na tyskim forum!!! IP: *.media / 10.10.7.* 09.02.03, 23:31
      a jednak nie
    • man_x Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 25.01.04, 14:50
      tak było rok temu.
      teraz mamy 10 razy wiecej postow :-)
      • basturk Re: To istny rekord na tyskim forum!!! 25.01.04, 21:51
        ciekawe jaki wynik bedzie za rok czy bedzie to 40000 około?!
        a moze wiecej???
    • basturk ciekawe wnioski zauwazyłem 26.01.04, 18:02
      Tak mnie zaciekawił ten wątek z forum TG. Przypadkowo mysle sobie zajrze i...
      wnioski takie:
      1) sprawdzają nas prawie codziennie,
      2) siejemy postrach w szeregach worga,

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=10202421&v=2&s=0
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka