Dodaj do ulubionych

Ballet, Charnos

08.06.06, 17:03
Czy znacie te firmy? Często pojawiają się na aukcjach na ebay. Niektóre
staniki są bardzo ładne, ale nie wiem jak z rozmiarówką itp.
Obserwuj wątek
    • ansil Re: Ballet, Charnos 08.06.06, 17:18
      nie znam, ale zamierzam kupic.. za tydzien, dwa wam pokaze i opisze..
    • zazulla Re: Ballet, Charnos 08.06.06, 17:38
      Ja mam dwa nietrafione biustnosze Ballet - sklep opisal je jako 75G i 80G a tak
      naprawde to 75 i 80 FF. Dwa takie same modele. [Nie moglam odeslac, bo kupowala
      je moja siostra i zanim przywiozla do Polski to minal ponad miesiac.]

      Z racji ze sa na mnei za male nie jestem w stanie ich okreslic.
      • maith Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 00:25
        Właśnie muszę odesłać jeden Charnos. Normalnie noszę 75ff, ten zamówiłam 75g, bo
        to w końcu niewielka różnica. Okazało się jednak, że miseczka była znacznie za
        duża, obwód zaś wyraźnie za mały. A że jeszcze zamówiłam Charnos Bioform, to
        wbijała się we mnie jakaś wzmocniona konstrukcja, a nie zwykłe fiszbiny ;-)
        • magdarrr Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 11:35
          ja tez zamówiłam charnos bioform, w rozmiarze 70FF. mam nadzieję, że będzie
          dobry, bo mam juz obawy po tym jak zamówiłam stanik Vanity Fair w rozmiarze
          32FF a na metce rozmar europejski to 70H! Skoro zamawiam staniki z panache i
          freya w tym rozmiarze, to sądziłam, że wszytskie firmy obowiązuje
          przestrzeganie rozmiarówek. Jednak nie...
          • maith Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 13:05
            Vanity Fair zamawiałaś z Brastopu? Bo tak mi się wydawało, że jak sklep stosuje
            europejską rozmiarówkę, to do końca... Zatem warto wiedzieć, jeśli tu wyjątkowo
            miałoby być inaczej.
            • magdarrr Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 14:18
              tak, z brastop. jest to raczej wybryk producenta, bo np. panache zamawiam 32ff
              i na metce europejski rozmiar to 70ff.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka