magdarrr 08.06.06, 17:03 Czy znacie te firmy? Często pojawiają się na aukcjach na ebay. Niektóre staniki są bardzo ładne, ale nie wiem jak z rozmiarówką itp. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ansil Re: Ballet, Charnos 08.06.06, 17:18 nie znam, ale zamierzam kupic.. za tydzien, dwa wam pokaze i opisze.. Odpowiedz Link
zazulla Re: Ballet, Charnos 08.06.06, 17:38 Ja mam dwa nietrafione biustnosze Ballet - sklep opisal je jako 75G i 80G a tak naprawde to 75 i 80 FF. Dwa takie same modele. [Nie moglam odeslac, bo kupowala je moja siostra i zanim przywiozla do Polski to minal ponad miesiac.] Z racji ze sa na mnei za male nie jestem w stanie ich okreslic. Odpowiedz Link
maith Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 00:25 Właśnie muszę odesłać jeden Charnos. Normalnie noszę 75ff, ten zamówiłam 75g, bo to w końcu niewielka różnica. Okazało się jednak, że miseczka była znacznie za duża, obwód zaś wyraźnie za mały. A że jeszcze zamówiłam Charnos Bioform, to wbijała się we mnie jakaś wzmocniona konstrukcja, a nie zwykłe fiszbiny ;-) Odpowiedz Link
magdarrr Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 11:35 ja tez zamówiłam charnos bioform, w rozmiarze 70FF. mam nadzieję, że będzie dobry, bo mam juz obawy po tym jak zamówiłam stanik Vanity Fair w rozmiarze 32FF a na metce rozmar europejski to 70H! Skoro zamawiam staniki z panache i freya w tym rozmiarze, to sądziłam, że wszytskie firmy obowiązuje przestrzeganie rozmiarówek. Jednak nie... Odpowiedz Link
maith Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 13:05 Vanity Fair zamawiałaś z Brastopu? Bo tak mi się wydawało, że jak sklep stosuje europejską rozmiarówkę, to do końca... Zatem warto wiedzieć, jeśli tu wyjątkowo miałoby być inaczej. Odpowiedz Link
magdarrr Re: Ballet, Charnos 11.06.06, 14:18 tak, z brastop. jest to raczej wybryk producenta, bo np. panache zamawiam 32ff i na metce europejski rozmiar to 70ff. Odpowiedz Link