Dodaj do ulubionych

Wąskofiszbinowce w GG+

30.06.08, 22:11
Wybaczcie, że zakładam nowy wątek, ale niby jest mnóstwo wątków w
wąsko/szerokofiszbinowcach, ale nijak nie mogę znaleźć informacji jak to jest
w GG+. Noszę rozmiar 32H(Freya Maisie i Arabella), który już jest za mały.
Ostatnio zakupiłam Arabelkę w rozmiarze 32HH i fiszbiny są jeszcze szersze niż
w 32H. Najlepiej leży mi Maisie, choć fiszbiny również mogłyby być trochę węższe.
Czy posiadaczki podobnego rozmiaru mogłyby podzielić się wiedzą o szerokości U
i długości fiszbin w posiadanych modelach? W tabelce rozmiarowej wpisują się
prawie wyłącznie 60tki i 65tki. Wpiszcie w odpowiedziach na ten post lub
tabelce rozmiary fiszbin dla rozmiarów 32H/HH/J oraz 34G/GG/H itd. W których
modelach fiszbiny nie zwiększają szerokości wraz ze wzrostem miseczki???
Wdzięczna będę dozgonnie ;)))
Obserwuj wątek
    • siamese67 Re: Wąskofiszbinowce w GG+ 30.06.08, 22:15
      Kochana, jutro z rana Ci pomierzę wszystkie egzemplarze, które mam -
      jestem w podobnej gamie rozmiarowej. Zrobię nawet śliczną tabelkę w
      Excelu, albo Wordzie, tylko napisz mi na jaki mail to wysłać.
      • gwiazdka-na-niebie Re: Wąskofiszbinowce w GG+ 30.06.08, 22:22
        Jesteś kochana! Mój adres : gwiazdka-na-niebie@gazeta.pl
        A może wpiszesz do tabelki rozmiarowej lub w odpowiedzi na Forum dla dobra ogółu?
        Tylko nie mam pojęcia jak uzyskać uprawnienia do wpisywania danych do tabelki
        rozmiarowej. Też mogłabym wpisać dane choćby tych kilku modeli, które mam.
        • emalia1231 Re: Wąskofiszbinowce w GG+ 30.06.08, 22:56
          tabelka to super pomysl;)
          ale niestety szerokosc fiszbin w coraz wiekszych miseczkach jest nieunikniona..
          pamietaj ze mozna ewentualnie pobawic sie w kowala;)
          wtedy i miseczka robi sie wieksza i stanik wygodniejszy;)
          zajrzyj do wątku o robotkach recznych
        • siamese67 Re: Wąskofiszbinowce w GG+ 30.06.08, 22:56
          No właśnie - ja też nie wiem, jak te uprawnienia uzyskać - dlatego
          robię taka małą indywiualną działalność na boku ;-)
          Mam zawodową wręcz skłonność do podsumowywania wszystkiego w
          tabelkach - to się na Forum nijak nie da umieścić.
          • sheena777 dostęp do tabelek 01.07.08, 15:31
            dziewczyny, napiszcie maila do mauzonki, ona udzieli wam dostępu do
            tabelek i możecie uzupełniać :)
    • roza_am Re: Wąskofiszbinowce w GG+ 30.06.08, 23:06
      Mam prośbę - skopiuj post do wątku "więcej niż G". Tam się taki temat bardzo
      przyda. Jutro dodam moje dane, dziś już przysypiam :)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=79016730&a=79016730
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka