Gość: csw IP: *.swiecie.vectranet.pl 25.05.10, 12:19 poszukuje sali do wynajęcia najlepiej w jakiejś ze Świeckich szkół o pow.ok.50m2 najlepiej na osiedlu Marianki w celach propagowania głównie wśród dzieci rekreacji ruchowej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tam Re: sala IP: *.swiecie.vectranet.pl 25.05.10, 22:49 wiem ze brat czasem z kumplami wynajmuja w tej szkole podst. kolo AngelsClub. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeszcze Re: sala IP: *.swiecie.vectranet.pl 25.05.10, 22:50 to ja.. jeszcze raz... w SP 6 wynajmuja sale... moze w SP nr 8 małą salke z lustrami jak jeszcze jest;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: csw Re: sala IP: *.swiecie.vectranet.pl 26.05.10, 13:39 nie orientujesz się jaka duża jest ta sala w sp6 będę musiał porozmawiać z Dyrektorem tej placówki. Kto tam pełni tę funkcje? Odpowiedz Link Zgłoś