IP: *.swiecie.vectranet.pl 25.05.10, 12:19
poszukuje sali do wynajęcia najlepiej w jakiejś ze Świeckich szkół o pow.ok.50m2 najlepiej na osiedlu Marianki w celach propagowania głównie wśród dzieci rekreacji ruchowej
Obserwuj wątek
    • Gość: tam Re: sala IP: *.swiecie.vectranet.pl 25.05.10, 22:49
      wiem ze brat czasem z kumplami wynajmuja w tej szkole podst. kolo AngelsClub.
      • Gość: jeszcze Re: sala IP: *.swiecie.vectranet.pl 25.05.10, 22:50
        to ja.. jeszcze raz... w SP 6 wynajmuja sale... moze w SP nr 8 małą salke z
        lustrami jak jeszcze jest;]
        • Gość: csw Re: sala IP: *.swiecie.vectranet.pl 26.05.10, 13:39
          nie orientujesz się jaka duża jest ta sala w sp6 będę musiał porozmawiać z Dyrektorem tej placówki. Kto tam pełni tę funkcje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka