Gość: inicjator PJN ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.10, 21:41 www.polskajestnajwazniejsza.pl/ www.facebook.com/PolskaJestNajwazniejsza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: inicjator PJN Re: PJN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.10, 21:44 czy w Naszym mieście jest miejsce na PJN ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abrakadabra Re: PJN IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.10, 18:43 na PIS BIS nigdy nie będzie miejsca , swoją drogą na PIS też nie ma miejsca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pioski Re: PJN IP: *.adsl.inetia.pl 14.12.10, 21:52 te wszystkie partie to powinny mieć nazwę KJN kasa jest najważniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwww Re: PJN IP: 83.238.158.* 15.12.10, 16:17 moim zdaniem starczy już darmozjadów,chyba że klub dyskusyjny na kanapie u palikota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do autora Re: PJN IP: *.147.22.21.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.12.10, 13:00 Dobrze rozwinąłeś skrót PJN? Nie przypadkiem powinno byc Prezes Jest Niepotrzebny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piwosz Re: PJN IP: *.swiecie.vectranet.pl 20.12.10, 10:50 najlepsz była PPPP -polska partia przyjaciół piwa,POZDRAWIAM WSZYSTKICH PIWOSZY Odpowiedz Link Zgłoś