IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.10, 21:41
www.polskajestnajwazniejsza.pl/
www.facebook.com/PolskaJestNajwazniejsza
Obserwuj wątek
    • Gość: inicjator PJN Re: PJN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.10, 21:44
      czy w Naszym mieście jest miejsce na PJN ?
      • Gość: abrakadabra Re: PJN IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.10, 18:43
        na PIS BIS nigdy nie będzie miejsca , swoją drogą na PIS też nie ma miejsca
    • Gość: pioski Re: PJN IP: *.adsl.inetia.pl 14.12.10, 21:52
      te wszystkie partie to powinny mieć nazwę KJN kasa jest najważniejsza
      • Gość: wwww Re: PJN IP: 83.238.158.* 15.12.10, 16:17
        moim zdaniem starczy już darmozjadów,chyba że klub dyskusyjny na kanapie u palikota
        • Gość: Do autora Re: PJN IP: *.147.22.21.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.12.10, 13:00
          Dobrze rozwinąłeś skrót PJN? Nie przypadkiem powinno byc Prezes Jest Niepotrzebny?
          • Gość: piwosz Re: PJN IP: *.swiecie.vectranet.pl 20.12.10, 10:50
            najlepsz była PPPP -polska partia przyjaciół piwa,POZDRAWIAM WSZYSTKICH PIWOSZY

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka