Dodaj do ulubionych

Kebab Przechowo

27.04.11, 18:27
Proszę państwa zamówiłem z moją żoną po prostu frytki podczas konsumpcji moja żona zauważyła bee włosy złożyła reklamacje a pani odpowiedziała że to nie jej włosy no ale pieniądze oddała ja też znalazłem włosek tylko że już kończyłem danie ku przestrodze były klient.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka