Gość: hugo IP: www.* / *.man.bydgoszcz.pl 05.06.05, 08:37 jakie macie wrażenia???? poprawiło się w naszym szpitalu?????leżał tam ktoś z waszej rodziny, znajomych???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cobraswiecie Re: "NOWY SZPITAL" 05.06.05, 10:26 Moj kumpel mial tam zabieg ale zanim go miał to chodził prawie dwa miesiace zeby sie dostac.Wysyłali go zawsze do kogos innego a ten drugi go cofał-czy Oni maja serio tak duzo pracy?. Odpowiedz Link Zgłoś