Dodaj do ulubionych

"NOWY SZPITAL"

IP: www.* / *.man.bydgoszcz.pl 05.06.05, 08:37
jakie macie wrażenia???? poprawiło się w naszym szpitalu?????leżał tam ktoś z
waszej rodziny, znajomych????
Obserwuj wątek
    • cobraswiecie Re: "NOWY SZPITAL" 05.06.05, 10:26
      Moj kumpel mial tam zabieg ale zanim go miał to chodził prawie dwa miesiace
      zeby sie dostac.Wysyłali go zawsze do kogos innego a ten drugi go cofał-czy Oni
      maja serio tak duzo pracy?.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka