31.01.06, 17:55
Prawdopodobnie znowu wyskocze jak Filip z konopii indyjskiej ale liczę na
waszą kreatywność otóż ma ktoś pojęcie czy jest gdzieś bliżej szkoła Capoeiry
niż w Poznaniu i Gdańsku?, bo tak daleko podróżować na zajęcia mi się nie
chce.
Obserwuj wątek
    • Gość: csw_man Re: Capoeira IP: 83.238.144.* 31.01.06, 18:07
      nie wiem czy Ci chodzi o to, ale zobacz, może się przyda ten adres:
      www.capoeira-bydgoszcz.webpark.pl/aktualnosci.htm
      • Gość: Capo di Tutti Capi Re: Capoeira IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.06, 19:21
        Jeśli ktoś chce capować to odradzam lepiej caprysić albo cąpać się do czystości.
        • luzak83 Re: Capoeira 31.01.06, 21:36
          a co cie zaciekawilo w tym brazylijskim tancu???
    • mod_licha Re: Capoeira 31.01.06, 21:45
      Rodzaj obsesji i facynacji Brazylią, do tego połączenie tańca ze sztuką walki
      zamiast ciosów uniki wszystko płynne zero statyczności cudo.Mrzenie, które
      może wreszcie być spełnione:)
      • Gość: drobocik Re: Capoeira IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.06, 21:50
        To mogę zaproponowa Sambo ten sam klimat ale taniec jest nieco
        boleśniejszy .Zajęcia są w Grudziądzu w szkole nr27
        • luzak83 Re: Capoeira 01.02.06, 11:04
          niom moze tak a karnawal w rio sie wybierasz??
          • mod_licha Re: Capoeira 01.02.06, 17:16
            hmm karnawał tam samba króluje, a mnie kręci capoeira jeśli już to na dni
            capoeiry sobie pojade a może w Brazyli zamieszkam co mi tam ;)
            • luzak83 Re: Capoeira 01.02.06, 20:16
              to przeslij karteczke:))
              • mod_licha Re: Capoeira 02.02.06, 14:18
                Nie wyśle bo jestem wredna :P
    • Gość: BJJ Re: Capoeira IP: 83.238.71.* 02.02.06, 09:31
      Jezeli kogos fascynuje Brazylia to zapraszam na Brazylijsie ju jitsu.Treningi w
      poniedzialki srody i piątki o 18 w hali na miasteczku!!!
      • luzak83 Re: Capoeira 02.02.06, 14:40
        hehe:))
        wredna:))
        to chociaz na neciku napisac jak sie podobalo:))
        • mod_licha Re: Capoeira 05.02.06, 20:37
          Tak na forum mam się dzielić osobistymi wrażniami, przecież to ekshibicjonizm
          ale może ewentualnie zrobię dla Ciebie wyjątek :P
          • luzak83 Re: Capoeira 05.02.06, 22:58
            dobrze nie am sprawy tlyko daj znac o wylocie do kraju kawy:))
            • mod_licha Re: Capoeira 06.02.06, 09:47
              Nie, bo za dużo ode mnie wymagasz ;))
              • luzak83 Re: Capoeira 06.02.06, 14:25
                hihi:))
                dobra to zmniejszymy troszke wymagania:))
                • mod_licha Re: Capoeira 06.02.06, 18:19
                  No to jak zmniejszyłeś to i ulżyło ;), tylko jakie one teraz są? :P
                  • luzak83 Re: Capoeira 06.02.06, 21:45
                    jeszcze sie nad nimi nie zastanowilem:))ale beda mniejsze:))
                    • mod_licha Re: Capoeira 07.02.06, 12:31
                      Jak wymyślisz to daj znać ;)
                      • luzak83 Re: Capoeira 07.02.06, 16:14
                        brak wymagan:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka