mod_licha
31.01.06, 17:55
Prawdopodobnie znowu wyskocze jak Filip z konopii indyjskiej ale liczę na
waszą kreatywność otóż ma ktoś pojęcie czy jest gdzieś bliżej szkoła Capoeiry
niż w Poznaniu i Gdańsku?, bo tak daleko podróżować na zajęcia mi się nie
chce.