soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 07.09.04, 19:20 zaczynasz wątek!...brawo!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
anaiss Re: Optymistycznie... 07.09.04, 19:24 za szybko mi się kliknęło. Przepraszam Muszę się z Wami tym podzielić. Przed chwilą spojrzałam w okno. Piękne, błękitne niebo, granatowe chmury z różowo-wrzosowymi obrzeżami i beżowo-złota smuga samolotu ponaddźwiękowego, która staje się coraz cieńsza, potem tylko postrzępiona jak szlaczek, który rysują w przedszkolu dzieci aż wreszcie znika. Przypomina to mi moje dzieciństwo, kiedy potrafiłam godzinami wpatrywać się w niebo poprzecinane tymi wstęgami samolotów i wydawało mi się, że mogę wszystko i że pewnego dnia polecę takim samolotem i obejrzę z bliska te wszytkie chmury. Pomimo tych wszystkich okropności świata popatrzcie czasami w niebo... anaiss Odpowiedz Link Zgłoś
soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 08.09.04, 15:41 o tak bardzo lirycznie i onirycznie... wieczorem patrzę w niebo i szukam swej planety swej gwiazdy!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Optymistycznie... 08.09.04, 16:07 anaiss napisała: > Pomimo tych wszystkich okropności świata > popatrzcie czasami w niebo... > > > anaiss ...wyciszcie się i pozwólcie ponieść sie wyobraźni,własnego JA... dokończyłabym ;) Romantyczna, miła dusza z naszej An! to cieszy, że romantycy są wśród nas ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
anaiss Re: Optymistycznie... 08.09.04, 18:19 czasami warto mieć w sobie odrobinę zdziwienia i patrzeć na świat tak, jakby robiło się to pierwszy raz w życiu... an. Odpowiedz Link Zgłoś
soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 09.09.04, 16:57 a może robić tak codziennie?;-))) anaiss napisała: > czasami warto mieć w sobie odrobinę zdziwienia i patrzeć na świat tak, jakby > robiło się to pierwszy raz w życiu... Odpowiedz Link Zgłoś
anaiss Re: Optymistycznie... 09.09.04, 19:11 Soterix, niestety nie zawsze się udaje Cmoki an. Odpowiedz Link Zgłoś
soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 10.09.04, 15:12 wiem!;-),...częściej patrzymy pod nogi! Odpowiedz Link Zgłoś
soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 11.09.04, 14:46 proszę Was, roznośmy optymizm po świecie!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
anaiss Re: Optymistycznie... 03.10.04, 19:11 Spojrzałam dziś w niebo i zobaczyłam ogromny klucz gęsi odlatujący do ciepłych krajów. Piękne. an. P.S. Nie dam głowy, że były to gęsi. Z ornitologią jestem nieszczególnie obeznana. Odpowiedz Link Zgłoś
anaiss Re: Optymistycznie... 05.10.04, 20:11 ... a dzisiaj na ziemi grupę dzieci wybierających się na jakąś wycieczkę. Te mikroskopijne kapelusiki, czapeczki, plecaki, torby nieodmiennie wywołują u mnie uśmiech :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 09.10.04, 08:34 niebawem piękne kolory jesienii wypełnią paletę natury!;-) i tylko czekac, kiedy dusza opadnie liśćmi!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
anaiss Re: Optymistycznie... 09.10.04, 17:07 A dzisiaj znalazłam w kuchni sikorkę :-) Nie mam pojęcia skąd się tam znalazła. an. P.S. soter, miło znów Cię widzieć :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 10.10.04, 14:56 anaiss napisała: > A dzisiaj znalazłam w kuchni sikorkę :-) szczęściara...ja czasami znajduję w domku pajączka!;-) i ostatnio gromadę ospałych much!;-((( miło...miło..znów być przy Tobie!;-) Odpowiedz Link Zgłoś