Dodaj do ulubionych

Optymistycznie...

07.09.04, 19:18
Obserwuj wątek
    • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 07.09.04, 19:20
      zaczynasz wątek!...brawo!;-)))
    • anaiss Re: Optymistycznie... 07.09.04, 19:24
      za szybko mi się kliknęło. Przepraszam
      Muszę się z Wami tym podzielić. Przed chwilą spojrzałam w okno. Piękne,
      błękitne niebo, granatowe chmury z różowo-wrzosowymi obrzeżami i beżowo-złota
      smuga samolotu ponaddźwiękowego, która staje się coraz cieńsza, potem tylko
      postrzępiona jak szlaczek, który rysują w przedszkolu dzieci aż wreszcie znika.
      Przypomina to mi moje dzieciństwo, kiedy potrafiłam godzinami wpatrywać się w
      niebo poprzecinane tymi wstęgami samolotów i wydawało mi się, że mogę wszystko
      i że pewnego dnia polecę takim samolotem i obejrzę z bliska te wszytkie chmury.

      Pomimo tych wszystkich okropności świata
      popatrzcie czasami w niebo...


      anaiss
      • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 08.09.04, 15:41
        o tak bardzo lirycznie i onirycznie...
        wieczorem patrzę w niebo i szukam swej planety swej gwiazdy!;-)
      • naata Re: Optymistycznie... 08.09.04, 16:07
        anaiss napisała:

        > Pomimo tych wszystkich okropności świata
        > popatrzcie czasami w niebo...
        >
        >
        > anaiss

        ...wyciszcie się i pozwólcie ponieść sie wyobraźni,własnego JA...
        dokończyłabym ;)

        Romantyczna, miła dusza z naszej An! to cieszy, że romantycy są wśród nas ;-))


        • anaiss Re: Optymistycznie... 08.09.04, 18:19
          czasami warto mieć w sobie odrobinę zdziwienia i patrzeć na świat tak, jakby
          robiło się to pierwszy raz w życiu...

          an.
          • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 09.09.04, 16:57
            a może robić tak codziennie?;-)))

            anaiss napisała:

            > czasami warto mieć w sobie odrobinę zdziwienia i patrzeć na świat tak, jakby
            > robiło się to pierwszy raz w życiu...
            • anaiss Re: Optymistycznie... 09.09.04, 19:11
              Soterix, niestety nie zawsze się udaje

              Cmoki
              an.
              • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 10.09.04, 15:12
                wiem!;-),...częściej patrzymy pod nogi!
                • anaiss Re: Optymistycznie... 10.09.04, 15:57
                  i dookoła siebie też :-)))))
                  • naata Re: Optymistycznie... 10.09.04, 18:16
                    ...i zadzieramy głowy ;-)))
                    • toja50 Re: Optymistycznie... 10.09.04, 21:35
                      A niektorzy nosy :-)))
                      • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 11.09.04, 14:46
                        proszę Was, roznośmy optymizm po świecie!;-)))
                        • anaiss Re: Optymistycznie... 03.10.04, 19:11
                          Spojrzałam dziś w niebo i zobaczyłam ogromny klucz gęsi odlatujący do ciepłych
                          krajów. Piękne.

                          an.

                          P.S. Nie dam głowy, że były to gęsi. Z ornitologią jestem nieszczególnie
                          obeznana.
                          • anaiss Re: Optymistycznie... 05.10.04, 20:11
                            ... a dzisiaj na ziemi grupę dzieci wybierających się na jakąś wycieczkę. Te
                            mikroskopijne kapelusiki, czapeczki, plecaki, torby nieodmiennie wywołują u
                            mnie uśmiech :-))
                            • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 09.10.04, 08:34
                              niebawem piękne kolory jesienii wypełnią paletę natury!;-)
                              i tylko czekac, kiedy dusza opadnie liśćmi!;-)))
                              • anaiss Re: Optymistycznie... 09.10.04, 17:07
                                A dzisiaj znalazłam w kuchni sikorkę :-)
                                Nie mam pojęcia skąd się tam znalazła.

                                an.

                                P.S. soter, miło znów Cię widzieć :-)))
                                • soter_mlodszy Re: Optymistycznie... 10.10.04, 14:56
                                  anaiss napisała:
                                  > A dzisiaj znalazłam w kuchni sikorkę :-)

                                  szczęściara...ja czasami znajduję w domku pajączka!;-)
                                  i ostatnio gromadę ospałych much!;-(((


                                  miło...miło..znów być przy Tobie!;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka