hemafrodyta 13.10.18, 21:12 Mysle ze bez Ciebie to forum podzielilo by los innych z pomniejszych miast i miasteczek podkarpacia. Brawa dla Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wislocki12 Nie tylko Wislocki 13.10.18, 21:33 Jeszcze są Zybi, Genia, Zołza, Palacz, Benek i... Obiecadło! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: wislocki 14.10.18, 08:44 Małe "r", a jak wiele zmienia... memy.pl/show/big/uploads/Post/237293/15394989152762.jpg takie "Wash & Go" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: wislocki 14.10.18, 14:56 Słusznie! To taki prowincjonalny GURU który zarabia podając linki do antyPOlskich POrtali. A niedawno jakaś (chyba) niewiasta pisała, że nie wchodzi na forum bo tam sam wisłocki (i miała rację) :-( Jescek sie taki nie urodził coby syćkim dogodził :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: wislocki 14.10.18, 15:24 Chyba nie myśli ksiądz o x67X? Chociaż kto wie, dodatkowe msze i od mszalnego świruje, co? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Nie ignoruje 14.10.18, 18:24 x67X wcale nie ignoruje wislockiego... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Niedoceniane 14.10.18, 18:28 Też uważam, że Obiecadło jest niedoceniane na tym forum. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x67x Re: wislocki 15.10.18, 21:53 Na pierwszej stronie Wislocki ma 42 wątki! Dobranoc:-) Poproszę o kieszonkowe za liczenie prawidłowe:-) Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Który? 15.10.18, 22:07 Ciekawe, czy któryś byś wykreśliła, a jeśli, to który? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x67x Re: Który? 16.10.18, 06:24 Rzadko wstawiasz linki o tym, co się dzieje w Tarnobrzegu. Masz obsesję na punkcie niektórych polityków. Życie to nie tylko polityka. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Który? 16.10.18, 06:36 Chociaż... img1.dmty.pl//uploads/201303/1362190047_zzwq9x_600.jpg ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: wislocki 15.10.18, 22:18 No tak ale... podsumowanie jest nieścisłe. 42 wątki na ile znajdujących się na stronie? Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Uczciwością i pracą ludzie się bogacą 15.10.18, 23:02 Trzeba się starać... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Uczciwością i pracą ludzie się bogacą 15.10.18, 23:12 2.13 www.youtube.com/watch?v=slYEVhKfZLE&t=22s Odpowiedz Link Zgłoś
x67x Re: Uczciwością i pracą ludzie się bogacą 16.10.18, 06:19 Kiedyś były filmy, dialogi! :-) Odpowiedz Link Zgłoś