13.10.18, 21:12
Mysle ze bez Ciebie to forum podzielilo by los innych z pomniejszych miast i miasteczek podkarpacia. Brawa dla Ciebie.
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Nie tylko Wislocki 13.10.18, 21:33
      Jeszcze są Zybi, Genia, Zołza, Palacz, Benek i... Obiecadło! ;-)
      • wislocki12 Jeszcze Śmieszek 13.10.18, 21:43
        I jeszcze Śmieszek! :-)
        • x67x Re: Jeszcze Śmieszek 13.10.18, 22:57
          A Xulu? Dba o porządek w ulu:-)
          • wislocki12 Xulu 13.10.18, 23:01
            Jak Kuchciński! ;-)
    • e-zybi Re: wislocki 14.10.18, 08:44
      Małe "r", a jak wiele zmienia... memy.pl/show/big/uploads/Post/237293/15394989152762.jpg takie "Wash & Go" ;-)

    • a.sdf.gh.kl Re: wislocki 14.10.18, 14:56
      Słusznie! To taki prowincjonalny GURU który zarabia podając linki do antyPOlskich POrtali.
      A niedawno jakaś (chyba) niewiasta pisała, że nie wchodzi na forum bo tam sam wisłocki (i miała rację) :-(
      Jescek sie taki nie urodził coby syćkim dogodził :-(
      • e-zybi Re: wislocki 14.10.18, 15:24
        Chyba nie myśli ksiądz o x67X? Chociaż kto wie, dodatkowe msze i od mszalnego świruje, co? ;-)
        • wislocki12 Nie ignoruje 14.10.18, 18:24
          x67X wcale nie ignoruje wislockiego... ;-)
          • x67x Re: Nie ignoruje 14.10.18, 18:40
            Potwierdzam
      • wislocki12 Niedoceniane 14.10.18, 18:28
        Też uważam, że Obiecadło jest niedoceniane na tym forum. ;-)
    • x67x Re: wislocki 15.10.18, 21:53
      Na pierwszej stronie Wislocki ma 42 wątki! Dobranoc:-) Poproszę o kieszonkowe za liczenie prawidłowe:-)
      • wislocki12 Który? 15.10.18, 22:07
        Ciekawe, czy któryś byś wykreśliła, a jeśli, to który? ;-)
        • x67x Re: Który? 16.10.18, 06:24
          Rzadko wstawiasz linki o tym, co się dzieje w Tarnobrzegu. Masz obsesję na punkcie niektórych polityków. Życie to nie tylko polityka. Pozdrawiam
          • e-zybi Re: Który? 16.10.18, 06:36
            Chociaż... img1.dmty.pl//uploads/201303/1362190047_zzwq9x_600.jpg ;-)
      • wislocki12 Kieszonkowe 15.10.18, 22:08
        Kieszonkowe to wypłaca obiecadło! ;-)
      • a.sdf.gh.kl Re: wislocki 15.10.18, 22:18
        No tak ale... podsumowanie jest nieścisłe. 42 wątki na ile znajdujących się na stronie?
        • wislocki12 Uczciwością i pracą ludzie się bogacą 15.10.18, 23:02
          Trzeba się starać... ;-)
          • a.sdf.gh.kl Re: Uczciwością i pracą ludzie się bogacą 15.10.18, 23:12
            2.13
            www.youtube.com/watch?v=slYEVhKfZLE&t=22s
            • wislocki12 Wszystko jasne 15.10.18, 23:21
              Kwiczoł...i wszystko jasne! :-)
            • x67x Re: Uczciwością i pracą ludzie się bogacą 16.10.18, 06:19
              Kiedyś były filmy, dialogi! :-)
        • e-zybi Re: wislocki 16.10.18, 03:43
          Nic, tylko klaps na gołą pupę ;-)
        • x67x Re: wislocki 16.10.18, 06:16
          50
          • e-zybi Re: wislocki 16.10.18, 06:19
            50 też by nie zaszkodziło...klapsów ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka