Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia

25.01.22, 17:22
Chciałam pozdrowić wszystkich forumowiczów, dajcie znak życia, bo sie o was martwię.
Obserwuj wątek
    • zolza670 Re: Pozdrowienia 26.01.22, 06:45
      Tak o wszystkich się martwisz moja droga czy raczej o tego jedynego? 😉
      • e-zybi Re: Pozdrowienia 26.01.22, 09:32
        Jeśli to nie tajemnica, o kogo chodzi? ;-)
        • zolza670 Re: Pozdrowienia 26.01.22, 16:48
          Och, proszę Pana...a w kim Danusia jest zakochana? 😉
          • e-zybi Re: Pozdrowienia 26.01.22, 16:52
            No właśnie, w kim? ;-)
            • x4x9x Re: Pozdrowienia 26.01.22, 17:20
              Do Śmieszka: 16:48, 16:52:-) Pozdrawiam
              • e-zybi Re: Pozdrowienia 26.01.22, 17:34
                No! To się Leszek ucieszy ;-)
    • genia50 Re: Pozdrowienia 29.01.22, 09:54
      Ja też wszystkich pozdrawiam i zawiadamiam że żyję , chociaż nie sądzę aby moja skromna osoba budziła zainteresowanie ...
      • e-zybi Re: Pozdrowienia 29.01.22, 17:52
        "Ja też wszystkich pozdrawiam i zawiadamiam że żyję..."
        I to cieszy, żyj więc długo i szczęśliwie :-)
        • zolza670 Re: Pozdrowienia 29.01.22, 19:08
          Ja też żyję i mam się dobrze...ale czy Danusi o mnie chodziło? 🤔 ...mam duże wątpliwości 😉
          • e-zybi Re: Pozdrowienia 29.01.22, 20:51
            "Ja też żyję i mam się dobrze...ale czy Danusi o mnie chodziło?..."
            Dobre wiadomości zawsze cieszą, a co myśli Danusia? Myślenie nie jest jej mocną stroną ;-)
            • taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 00:49
              Acha cudowne tu są wpisy,a tak fajnie się składa życzenia .
              • e-zybi Re: Pozdrowienia 07.04.23, 01:29
                Weź się za nabiał bo już pora, zacznij od wora, wyparz...wypucuj, a później za pisanki, a nie czepiaj się *anki ;-)
      • x4x9x Re: Pozdrowienia 29.01.22, 20:54
        Siedź w kącie, a znajdą Cię:-) Coraz mniej skromnych ludzi, tym bardziej tę cechę u Ciebie doceniam i załączam pozdrowienia:-)
        • zolza670 Re: Pozdrowienia 30.01.22, 07:05
          Ale akurat Ty Danuśka skromnością nie grzeszysz 😉
          • taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 05:41
            Ja też jestem wysoce nie skromny .Ale serce oddam i duszę za tego co nie kłamie .
            • e-zybi Re: Pozdrowienia 07.04.23, 06:53
              taniarada napisał:

              > Ja też jestem wysoce nie skromny .Ale serce oddam i duszę za tego co nie kłamie
              > .

              A wystarczy tylko być nieskromnym. Obyś tylko głowy nie stracił ;-)
              • taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 17:58
                Po co prowokujesz to odniesienie do poprzedniego wątku .To mogą czytać znajomi ,rodzina po co te imiona.Głowę to już dawno straciłem 🥰
                • e-zybi Re: Pozdrowienia 07.04.23, 18:56
                  taniarada napisał:

                  > Po co prowokujesz to odniesienie do poprzedniego wątku .To mogą czytać znajomi
                  > ,rodzina po co te imiona.Głowę to już dawno straciłem 🥰

                  Przecież to nie mój wymysł, wystarczy głębiej sięgnąć by dokopać się do źródła. Taka propozycja padała z ust forumowiczki...nie kryła się z tym, więc Tobie co do tego?
    • x4x9x Re: Pozdrowienia 13.02.22, 08:51
      Przesyłam niedzielne pozdrowienia życząc wszystkim forumowiczom dużo zdrowia i pochodnego nastroju na cały dzionek:-)
      • x4x9x Re: Pozdrowienia 13.02.22, 09:33
        Pogodnego:-)
        • taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 05:52
          Ja też i na całe święta .
    • misio_misiek2 Re: Pozdrowienia 25.08.22, 17:46
      Kiedyś fora regionalne kwitły i były przyjaźnie .Teraz wszystko padło .Ludzie ludziom wilkiem .Szkoda że to wszystko gdzieś odchodzi .
      • xdanax Re: Pozdrowienia 26.08.22, 20:42
        Niestety, ale masz rację, pozdrawiam:-)
        • super.halusia Re: Pozdrowienia 08.10.23, 17:52
          Pozdrawiam
          • super.halusia Re: Pozdrowienia 15.10.23, 09:21
            Miłego dnia dziś życzę:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka