x4x9x 25.01.22, 17:22 Chciałam pozdrowić wszystkich forumowiczów, dajcie znak życia, bo sie o was martwię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zolza670 Re: Pozdrowienia 26.01.22, 06:45 Tak o wszystkich się martwisz moja droga czy raczej o tego jedynego? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Pozdrowienia 26.01.22, 09:32 Jeśli to nie tajemnica, o kogo chodzi? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Pozdrowienia 26.01.22, 16:48 Och, proszę Pana...a w kim Danusia jest zakochana? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Pozdrowienia 29.01.22, 09:54 Ja też wszystkich pozdrawiam i zawiadamiam że żyję , chociaż nie sądzę aby moja skromna osoba budziła zainteresowanie ... Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Pozdrowienia 29.01.22, 17:52 "Ja też wszystkich pozdrawiam i zawiadamiam że żyję..." I to cieszy, żyj więc długo i szczęśliwie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Pozdrowienia 29.01.22, 19:08 Ja też żyję i mam się dobrze...ale czy Danusi o mnie chodziło? 🤔 ...mam duże wątpliwości 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Pozdrowienia 29.01.22, 20:51 "Ja też żyję i mam się dobrze...ale czy Danusi o mnie chodziło?..." Dobre wiadomości zawsze cieszą, a co myśli Danusia? Myślenie nie jest jej mocną stroną ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 00:49 Acha cudowne tu są wpisy,a tak fajnie się składa życzenia . Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Pozdrowienia 07.04.23, 01:29 Weź się za nabiał bo już pora, zacznij od wora, wyparz...wypucuj, a później za pisanki, a nie czepiaj się *anki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x4x9x Re: Pozdrowienia 29.01.22, 20:54 Siedź w kącie, a znajdą Cię:-) Coraz mniej skromnych ludzi, tym bardziej tę cechę u Ciebie doceniam i załączam pozdrowienia:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Pozdrowienia 30.01.22, 07:05 Ale akurat Ty Danuśka skromnością nie grzeszysz 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 05:41 Ja też jestem wysoce nie skromny .Ale serce oddam i duszę za tego co nie kłamie . Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Pozdrowienia 07.04.23, 06:53 taniarada napisał: > Ja też jestem wysoce nie skromny .Ale serce oddam i duszę za tego co nie kłamie > . A wystarczy tylko być nieskromnym. Obyś tylko głowy nie stracił ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Pozdrowienia 07.04.23, 17:58 Po co prowokujesz to odniesienie do poprzedniego wątku .To mogą czytać znajomi ,rodzina po co te imiona.Głowę to już dawno straciłem 🥰 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Pozdrowienia 07.04.23, 18:56 taniarada napisał: > Po co prowokujesz to odniesienie do poprzedniego wątku .To mogą czytać znajomi > ,rodzina po co te imiona.Głowę to już dawno straciłem 🥰 Przecież to nie mój wymysł, wystarczy głębiej sięgnąć by dokopać się do źródła. Taka propozycja padała z ust forumowiczki...nie kryła się z tym, więc Tobie co do tego? Odpowiedz Link Zgłoś
x4x9x Re: Pozdrowienia 13.02.22, 08:51 Przesyłam niedzielne pozdrowienia życząc wszystkim forumowiczom dużo zdrowia i pochodnego nastroju na cały dzionek:-) Odpowiedz Link Zgłoś
misio_misiek2 Re: Pozdrowienia 25.08.22, 17:46 Kiedyś fora regionalne kwitły i były przyjaźnie .Teraz wszystko padło .Ludzie ludziom wilkiem .Szkoda że to wszystko gdzieś odchodzi . Odpowiedz Link Zgłoś