IP: 83.1.121.* 21.03.08, 20:36
gdzie mogę kupić schab?
Obserwuj wątek
    • xulu Re: schab 21.03.08, 20:41
      w kiosku z gazetami :D
      • Gość: ... Re: schab IP: 83.1.126.* 21.03.08, 22:57
        Na Poczcie jednak lepszy jest ten na myjni samochodowej
    • Gość: starszy schabowy Re: schab IP: 83.1.121.* 22.03.08, 00:27
      w kasie biletowej na PKS lub PKP
    • Gość: gospoś Re: schab IP: 83.1.113.* 22.03.08, 13:23
      Najlepszy schab jest w sklepie "Pod Lipką" lub na ulicy Dąbrówki. Szczególnie na
      ulicy Dąbrówki jest znakomity, z prywatnej masarni, ale trzeba być z rana,
      później może już nie być.
      • Gość: xxxxxxxlu Re: schab IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 14:17
        prosze szanownego Marcina o zamknięcie tego kolejnego spozywczego
        tematu. Z góry dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka