IP: 195.117.226.* 15.04.08, 10:00
Dziewczyny gdzie w Tanobrzegu można zapisać się na jakiś aerobik? Co
byście poleciły?
Obserwuj wątek
    • Gość: zdrowyDuch Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.08, 12:35
      polecam 'fitneske' na Serbinowie. Marta (istruktorka) swietnie prowadzi zajecia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka