Gość: sirocco IP: 195.117.226.* 15.04.08, 10:00 Dziewczyny gdzie w Tanobrzegu można zapisać się na jakiś aerobik? Co byście poleciły? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdrowyDuch Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.08, 12:35 polecam 'fitneske' na Serbinowie. Marta (istruktorka) swietnie prowadzi zajecia. Odpowiedz Link Zgłoś