Dodaj do ulubionych

Coś z tym fantem trzeba zrobić.

21.07.09, 20:37
www.tyna.info.pl/index.php?page=arch3&PHPSESSID=623a7acf84d11ce7bb28f0ebb42b071c
Obserwuj wątek
    • Gość: zeusek Re: Coś z tym fantem trzeba zrobić. IP: 194.181.134.* 22.07.09, 07:10
      O co ci chodzi bo normalnie nie rozumiem!
      • Gość: oo Re: Coś z tym fantem trzeba zrobić. IP: *.smsiarkowiec.pl 22.07.09, 07:30
        o go ścia , który ma wszystko gdzieś
        • Gość: ladaco Re: Coś z tym fantem trzeba zrobić. IP: 80.48.35.* 22.07.09, 18:48
          Ten gość nie ma wszystkiego gdzieś, ale sztywno trzyma się litery prawa. Problem
          jednak polega na tym, że usiłuje chronić coś czego już nie ma, albo nie ma
          sensu. Jeszcze inną kwestią jest to, że - wbrew pozorom - mimo wszystko nie jest
          w swoim postępowaniu do końca konsekwentny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka