Dodaj do ulubionych

LO 48 Dembowski

07.07.13, 00:46
bardzo proszę o opinie na temat nauczycieli i atmosfery w szkole. Na forum znalazłam tylko negatywne opinie, podczas gdy kilka miesięcy temu było również sporo pozytywnych.... Czekam na obiektywne opinie obecnych uczniów bądź ich rodziców.
pozdrawiam
Ela
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka