elkagwiazda
07.07.13, 00:46
bardzo proszę o opinie na temat nauczycieli i atmosfery w szkole. Na forum znalazłam tylko negatywne opinie, podczas gdy kilka miesięcy temu było również sporo pozytywnych.... Czekam na obiektywne opinie obecnych uczniów bądź ich rodziców.
pozdrawiam
Ela