oszolom.z.radia.maryja
10.05.05, 19:33
całe szczęście że komuś w ministerstwie oświaty w kuratoriach oświaty zależy
jeszce na prawidłowym wychowaniu polskiej młodziezy. Dzięki takim ludziom
jak ten kurator polska młodzież zostanie uratowana od nihilistycznej
obyczajowej deprawacji..takie będą rzeczpospolite jakie młodziezy chowanie.
Jestem spokojny o przyszłosć narodu polskiego...widać nauki Jana Pawła II nie
poszły w las...