Gość: ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.03, 19:44 Jest tu ktoś z gimnazjum numer 30?!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ??? Re: GIMNAZJUM 30 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.03, 19:51 W Warszawie.... Odpowiedz Link Zgłoś