Dodaj do ulubionych

Work & Travel - pośrednicy

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.12.01, 18:07
Czesc,
zamierzam wybrać sie w najblizsze wakacje do US popracować i zwiedzić kawałek
świata. Licze na Waszą pomoc w kwestii wyboru pośrednika. W Warszawie mnóstwo
jest takich biur (Foster, ISES, Usit, itd). Jedne są droższe, inne tańsze, ale
które sa najbardzie godne zaufania? Mam Nadzieje, ze osoby ktore braly juz
udzial w takich wyjazdach beda mogly sluzyc mi radą. Prosze, napiszcie, z
ktyorych biur byliscie zadowoleni, a ktore stanowczo odradzacie.
Dziekuję i czekam na odzew!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka