qqlka12 28.06.08, 09:24 Chciałbym sie dowiedziec czy mozna w wieku 18 lat zapisac sie do I klasy liceum, czy juz pozostaja tylko wieczorowe? :> Nie pytajcie czemu chce isc do dziennego bo to nie ma znaczenia ;p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majowa36 Re: Liceum a wiek 28.06.08, 10:07 Szanse właściwie masz zerowe, I klasy liceum są oblegane, a znając realia naboru,chyba nie znajdziesz szkoły, która by przyjęła ucznia do klasy I będącego w wieku 18 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
scher Re: Liceum a wiek 28.06.08, 12:11 qqlka12 napisał: > Chciałbym sie dowiedziec czy mozna w wieku 18 lat zapisac sie do > I klasy liceum Nie, dla dorosłych są szkoły dla dorosłych. Odpowiedz Link Zgłoś
randybvain Re: Liceum a wiek 28.06.08, 15:11 To dlaczego 18-letni uczniowie przebywaja w szkolach dla mlodziezy? Odpowiedz Link Zgłoś
majowa36 Re: Liceum a wiek 28.06.08, 15:33 Owszem, przebywają, ale nie są to pierwszoklasiści szkół średnich. Odpowiedz Link Zgłoś
scher Re: Liceum a wiek 28.06.08, 15:34 randybvain napisał: > To dlaczego 18-letni uczniowie przebywają w szkołach dla młodzieży? Bo jak taką zaczęli, to kończą. Odpowiedz Link Zgłoś
barbarka64 Re: Liceum a wiek 28.06.08, 16:29 Na studia dzienne mozna się starać dostac do 25 r zycia.Zadzwoń do szkoły jakiejkolwiek i zapytaj się jakie są uregulowania.Ja tez wolałabym mieć średnią szkołę dla młodzieży niz wieczorową pisze na świadectwie przecież.Jesteś starsza tylko 3 lata.Zadzwoń nie musisz się przedstawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
gdabski Re: Liceum a wiek 28.06.08, 17:42 > Na studia dzienne mozna się starać dostac do 25 r zycia. Bzdura. /Gdabski Odpowiedz Link Zgłoś