Dodaj do ulubionych

Liceum a wiek

28.06.08, 09:24
Chciałbym sie dowiedziec czy mozna w wieku 18 lat zapisac sie do I klasy liceum, czy juz pozostaja tylko wieczorowe? :> Nie pytajcie czemu chce isc do dziennego bo to nie ma znaczenia ;p
Obserwuj wątek
    • majowa36 Re: Liceum a wiek 28.06.08, 10:07
      Szanse właściwie masz zerowe, I klasy liceum są oblegane, a znając
      realia naboru,chyba nie znajdziesz szkoły, która by przyjęła ucznia
      do klasy I będącego w wieku 18 lat.
    • scher Re: Liceum a wiek 28.06.08, 12:11
      qqlka12 napisał:

      > Chciałbym sie dowiedziec czy mozna w wieku 18 lat zapisac sie do
      > I klasy liceum

      Nie, dla dorosłych są szkoły dla dorosłych.
      • randybvain Re: Liceum a wiek 28.06.08, 15:11
        To dlaczego 18-letni uczniowie przebywaja w szkolach dla mlodziezy?
        • majowa36 Re: Liceum a wiek 28.06.08, 15:33
          Owszem, przebywają, ale nie są to pierwszoklasiści szkół średnich.
        • scher Re: Liceum a wiek 28.06.08, 15:34
          randybvain napisał:

          > To dlaczego 18-letni uczniowie przebywają w szkołach dla młodzieży?

          Bo jak taką zaczęli, to kończą.
    • barbarka64 Re: Liceum a wiek 28.06.08, 16:29
      Na studia dzienne mozna się starać dostac do 25 r zycia.Zadzwoń do
      szkoły jakiejkolwiek i zapytaj się jakie są uregulowania.Ja tez
      wolałabym mieć średnią szkołę dla młodzieży niz wieczorową pisze na
      świadectwie przecież.Jesteś starsza tylko 3 lata.Zadzwoń nie musisz
      się przedstawiać.
      • gdabski Re: Liceum a wiek 28.06.08, 17:42
        > Na studia dzienne mozna się starać dostac do 25 r zycia.

        Bzdura.

        /Gdabski
        • randybvain Re: Liceum a wiek 29.06.08, 15:03
          Mozesz podac wlasciwy akt prawny?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka