slomki30 11.10.06, 10:30 Szukam pracy w Dąbrowie i okolicach. Może wie ktoś, gdzie obecnie potrzebują nowych pracowników, gdzie buduje się jakaś nowa firma i możnaby się tam zaczepić do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wazo6 Re: szukam pracy 22.10.06, 22:31 slomki30 napisała: > Szukam pracy w Dąbrowie i okolicach. Może wie ktoś, gdzie obecnie potrzebują > nowych pracowników, gdzie buduje się jakaś nowa firma i możnaby się tam > zaczepić do pracy. Witam Obecnie kandydaci na prezydenta miasta organizują spotkania z mieszkańcami i tam można im zadać to pytanie. Ostatnio p. Podraza do mieszkańców podesłał liściki gdzie reklamuje swoje spotkania, podaje adresy i telefony, dzwoń i pytaj a odpowiedz z góry wiadoma jaka będzie. pozdrawiam i życzę powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś