Dodaj do ulubionych

szukam pracy

11.10.06, 10:30
Szukam pracy w Dąbrowie i okolicach. Może wie ktoś, gdzie obecnie potrzebują
nowych pracowników, gdzie buduje się jakaś nowa firma i możnaby się tam
zaczepić do pracy.
Obserwuj wątek
    • wazo6 Re: szukam pracy 22.10.06, 22:31
      slomki30 napisała:

      > Szukam pracy w Dąbrowie i okolicach. Może wie ktoś, gdzie obecnie potrzebują
      > nowych pracowników, gdzie buduje się jakaś nowa firma i możnaby się tam
      > zaczepić do pracy.
      Witam
      Obecnie kandydaci na prezydenta miasta organizują spotkania z mieszkańcami i tam
      można im zadać to pytanie. Ostatnio p. Podraza do mieszkańców podesłał liściki
      gdzie reklamuje swoje spotkania, podaje adresy i telefony, dzwoń i pytaj a
      odpowiedz z góry wiadoma jaka będzie. pozdrawiam i życzę powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka