05.05.08, 20:15
wątek o nim zarchiwizowany, wiec nowy sobie pozwoliłam założyć.
Corka od 30 kwietnia poza domem, podróżuje stopem, cel: Portugalia,
Casablanka(Maroko), Hiszpania.
dziś taki przyszedł sms od niej:
pozdrawiamy z plazy w Peniche dotarlysmy za pomoca stopa autokar z Polska
wycieczka zawiozl nas do Fatimy, wczesniej kawa na klifie z portugalczykiem,
polacy i ksieza z jakiejs parafii byli dla nas tak serdeczni,iz zdumieni
bylismy ze to Polacy, po obfitym poczestunku, zwiedzeniu z nimi Fatimy, po
angielsku sie ulotnilysmy
Obserwuj wątek
    • reivena Re: Autostop 06.05.08, 07:54
      Odważna ta Twoja córka :)
      • baja88 Re: Autostop 06.05.08, 08:00
        a co??? do rodzicielki sie podała :)))

        Rei:) gdzie sie podziewasz???
        • le_szek Re: Autostop 06.05.08, 08:08
          > Rei:) gdzie sie podziewasz???

          Obcyndzala się gdzieś, zamiast poważną robotę (czyli pisanie na forum) odwalać ;p
          • reivena Re: Autostop 06.05.08, 10:12
            Jestem duchem :)
            • baja88 Re: Autostop 06.05.08, 10:35
              ino nie strasz :))
              boję sie duchów
              • zawilecgajowy Re: Autostop 07.05.08, 20:52
                W Europie każdy Ci pomoże i za darmo przewiezie, no chyba, ze
                trafisz na Polaka.
                • baja88 Re: Autostop 07.05.08, 20:57
                  toz donszę, że zdziwione wielce, kiedy im polski autokar pomógł:)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka