egmond
24.08.11, 09:38
W wątku o ulubionych bohaterach Agridulce wymieniła Radziwiłłowicza i Stuhra. I tak mi się właśnie przypomniało, że serial Glina - cudowny, wspaniały i jedyny w swoim rodzaju - miał mieć dalszy ciąg. Zupełnie o tym zapomniałam, czy wiecie coś na ten temat? Miałabym na co czekać...