15.01.03, 13:53
Dla tych co nie wchodzą na forum ztm. Przepisuje ten oto post:
Pisaliśmy sobie nigdys o 521. Chciałbym wiedzieć jakie sa Wasze zapatrywania
co do przyszłosci tej linii jej reformy itp itd.

Ja osobiscie widzę jej przyszłość czarno: zostanie pewnie jakąś czarną i od
tego skróconą...
Obserwuj wątek
    • stront Re: 521 15.01.03, 14:43
      Ave!
      W projekcie z 1992 roku linia 521 stała się chyba linią 408 (szczytowa), a z
      Wiatracznej do Falenicy kursować miała zwykła 189.

Całkiem niedawno ktoś pisał o skróceniu 521 do Centralnego (w zamian 128 miało
      kursować częściej) - ale nic o tym nie słychać.

Moim zdaniem wersja pierwsza miałaby sens (po zmianie numerów oczywiście) pod
      warunkiem, że jazda koleją na tym odcinku stałaby się ździebko bardziej
      bezpieczna.

Pozdrawiam
      JSt
      • pawciod Re: 521 15.01.03, 16:59
        Popołudniu 521 w kierunku Falenicy jest ciasne już od Pl. Zawiszy. A dalej
        jest tylko gorzej. Dlatego do Pl. Zawiszy powinna ta linia kursować. A gdzie
        są stamtąd najbliższe pętle? Dw. Zachodni i Szczęśliwice. To lepiej żeby
        chodziła na Szczęśliwice. A dodatkowa linia Wiatraczna-Falenica też by się
        przydała. Tylko nie ma skąd wziąć na nią brygad.
        • projek 521 15.01.03, 21:37
          > Dlatego do Pl. Zawiszy powinna ta linia kursować. A gdzie
          > są stamtąd najbliższe pętle?
          Może Pl. Narutowicza?

>A dodatkowa linia Wiatraczna-Falenica też by się
          > przydała. Tylko nie ma skąd wziąć na nią brygad.
          Popieram, tylko pytanie skąd brygad skombinować??
        • gacus2 Re: 521 16.01.03, 09:22
          pawciod napisał:

> Popołudniu 521 w kierunku Falenicy jest ciasne już od Pl. Zawiszy. A dalej
          > jest tylko gorzej. Dlatego do Pl. Zawiszy powinna ta linia kursować. A gdzie
          > są stamtąd najbliższe pętle? Dw. Zachodni i Szczęśliwice. To lepiej żeby
          > chodziła na Szczęśliwice. A dodatkowa linia Wiatraczna-Falenica też by się
          > przydała. Tylko nie ma skąd wziąć na nią brygad.
          Szczerze mówiąc ja widzę to tak:
          521 od Centrala: przynajmniej nie miałoby 20 minutowych opóźnień. Na
          szczesliwice poprawic troche 150 a najlepiej 512.
          • pawciod Re: 521 16.01.03, 16:17
            512 sprawy Szczęśliwic nie rozwiąże. Ono o nie ledwo zahacza. Rekompensatą dla
            Szcz. po zdjęciu 521 powinno być wzmocnienie 128, tyle że po co na
            Instalatorów i na Mariensztacie taka linia? 521 do Pl. Narutowicza nic nie da.
            Tak jak 508 kończyłoby w dziwnym punkcie bez pożytku. I wiem skąd wziąć
            brygady na 321 Falenica-Wiatraczna. Z 359.
            • iwo_ Re: 521 16.01.03, 17:35
              Wg mnie:
              359 - out
              406 (jak 421) Stare Bemowo - Falenica przez TS z zahaczeniem o Centralny
              508 - na Szczęśliwice
              521 do Pl. Narutowicza (ewentualnie do Dw. Centralnego)
              • dmirstek Re: 521 16.01.03, 18:49
                wg mnie:
                421 - Szczęśliwice - jak 521 teraz - Centralny - Jak 359 - Falenica
                512 - + brygady (wtedy, gdy 421 by nie kursowało)
                521 - do Centralnego lub Emili Plater
                • pawciod Re: 521 16.01.03, 19:04
                  Nie podmieniajcie 512 i 521. Te linie spełniają zupełnie inne zadania. Za 521
                  powinno się wzmocnić 128. Tylko po co komu taka linia na Instalatorów?
                  • gacus2 Re: 521 17.01.03, 09:23
                    pawciod napisał:

> Nie podmieniajcie 512 i 521. Te linie spełniają zupełnie inne zadania. Za 521
                    > powinno się wzmocnić 128. Tylko po co komu taka linia na Instalatorów?
                    128- out 178 zamiaast na Okecie an Instalatorów (podjazdy)
                    508 na Szczęsliwice zamiast 521. 521 Central 9na E Plater chętnie bym widział,
                    ale nikt się an to nie zgodzi)
                    • pawciod Re: 521 18.01.03, 12:20
                      Ten układ GACKU jestem w stanie zaakceptować. Wreszczie 508 przestanie wizić
                      powietrze od Dw. Centralnego. A 178 mogłoby cały dzień podjeżdżać na
                      Instalatorów, a wieczorem tylko do 1-ego sierpnia lub Hynka. I odzyskałoby się
                      w ten sposób jedną brygadę...
              • pawciod Re: 521 16.01.03, 19:02
                iwo_ napisał:

> Wg mnie:
                > 406 (jak 421) Stare Bemowo - Falenica przez TS z zahaczeniem o Centralny

Możesz dokładnie podać planowaną przez siebie trasę, bo ja jej sobie do końca
                nie wyobrażam.
                • dmirstek Re: 521 16.01.03, 19:29
                  Wiesz Pawciu - ja nie iwo, ale:
                  - podejrzewam, że linia 421/406 miałaby jechać:
                  St.Bemowo - Jak 406 - Jak 359 - Patriotów - Falenica
                  Oczywiście, nie mówię za iwo, ale chyba tylko taki projekt pasuje do opisu iwa
                • iwo_ Re: 421 i jej trasa 18.01.03, 14:02
                  pawciod napisał:

> Możesz dokładnie podać planowaną przez siebie trasę, bo ja jej sobie do końca
                  > nie wyobrażam.

Oto trasa:
                  421 - Kaliskiego, Radiowa, Wrocławska, Powstańców Śląskich, Maczka,
                  Powązkowska, Dzika, Al. jana Pawła II, Al. Solidarności, Marszałkowska,
                  Waryńskiego, Gaworka, Spacerowa (lub od Marszałkowskiej: Piękna, Al.
                  Ujazdowskie, Belwederska), Gagarina, Gzerniakowska, Trasa Siekierkowska, Wał
                  Miedzeszyński, Fieldorfa, Jugosłowiańska, Umińskiego, Fieldorfa, Ostrobramska,
                  Płowiecka, Błękitna, Widoczna, Szpotańskiego, Patriotów, Bysławska.
                  • pawciod Re: 421 i jej trasa 18.01.03, 16:36
                    A żeś chłopie wymyślił. Przecież rano to by nawet jednoego kółka nie dałoby
                    się obrócić!!!
                    Poza tym: ul. Jugosłowiańska nie jest najlepiej przystosowana do użytku przez
                    autobusy. W czasie objazdów to jeszcze, ale raczej nie na stałe. I po co
                    pośpiech do Falenicy ma się kręcić po Gocławiu?
                    • iwo_ Re: 421 i jej trasa 18.01.03, 18:36
                      Mógłby też odbijać od Trasy Siekierkowskiej w prawo, w Wał Miedzeszyński, dalej
                      Bronowską, Traktem, Zwoleńską, Patriotów i Bysławicką do pętli.
                  • gacus2 Re: 421 i jej trasa 20.01.03, 13:30
                    iwo_ napisał:

> pawciod napisał:
                    >
                    > > Możesz dokładnie podać planowaną przez siebie trasę, bo ja jej sobie do ko
                    > ńca
                    > > nie wyobrażam.
                    >
                    > Oto trasa:
                    > 421 - Kaliskiego, Radiowa, Wrocławska, Powstańców Śląskich, Maczka,
                    > Powązkowska, Dzika, Al. jana Pawła II, Al. Solidarności, Marszałkowska,
                    > Waryńskiego, Gaworka, Spacerowa (lub od Marszałkowskiej: Piękna, Al.
                    > Ujazdowskie, Belwederska), Gagarina, Gzerniakowska, Trasa Siekierkowska, Wał
                    > Miedzeszyński, Fieldorfa, Jugosłowiańska, Umińskiego, Fieldorfa,
                    Ostrobramska,
                    > Płowiecka, Błękitna, Widoczna, Szpotańskiego, Patriotów, Bysławska.
                    Ojojoj aleś nakrecił....
          • tomcio6776 Re: 521 19.01.03, 14:03
            ...a może mała korekta trasy a la 128 ?

521-FALENICA...SZCZĘŚLIWICE-Dickensa-Grójecka-Al.Krakowska-OKĘCIE
            -co Wy na to ?
            • iwo_ Re: 521 19.01.03, 14:54
              Nie przejdzie :-( Pętla na Okęciu już teraz pęka w szwach, a co by było gdyby
              doszło 521. Boję się myśleć...
            • gacus2 Re: 521 20.01.03, 13:32
              tomcio6776 napisał:

> ...a może mała korekta trasy a la 128 ?
              >
              > 521-FALENICA...SZCZĘŚLIWICE-Dickensa-Grójecka-Al.Krakowska-OKĘCIE
              > -co Wy na to ?
              Nie zmieścisz na Okeciu to raz
              i dwa: nie widze sensu jakiegokolwiek busa jadącego z Okecia dalej niż do
              Hynka...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka