16.03.07, 17:52
Pilnie kupie system rurowy i wieszaki ale niedrogo.
Obserwuj wątek
    • ma_ma28 Re: Pilne!!!! 17.03.07, 19:55
      nikt nie ma czy ma ale drogo?A może ktoś wie gdzie oprucz allegro można kupić
      mogą być używane może na jakiejś giełdzie typu Słomczyn.Prosze pomóżcie.
      • 33ech Re: Pilne!!!! 18.03.07, 14:27
        Zapomniałam napisać, że ja się z tą osobą dogadałam omijając allegro.Przyjemny
        kontakt. Wszystko wysłali jedną wielką paką przez kuriera (w związku z tym
        zapłaciłam tylko za jedną przesyłkę) :))
    • 33ech Re: Pilne!!!! 18.03.07, 14:20
      W allegro.pl widziałam system rurowy do sprzedania. Ja stojaki mam spawane z rur
      gazowych i pomalowane(najtaniej wychodzi, gdy mało kasy :)) ).
      Wieszaki na allegro kupiłam i jestem zadowolona, a jak są wytrzymałe, to się
      okaże, bo dopiero za pare dni otwieram sklep, a doświadczenia nie mam. Wyglądają
      na solidne. Dziecięce 0,22 zł za sztukę(pakowane po 100szt),"dorosłe"- 40cm, też
      0,22zł/szt, klamrowe ok 0,70zł/szt(pakowane po 50szt.Ja kupowałam u "pati175".To
      najtaniej co znalazłam wtedy(to było 2 tygodnie temu).Jeśli nie jesteś
      zarejestrowana w allegro, to kłopot jeśli Ci sie spieszy,bo ta rejestracja trwa
      trochę(musisz czekać pare dni na list potwierdzający od nich, żeby móc zacząc
      kupować).Chyba, że kupisz na kogoś ze znajomych, kto jest tam użytkownikiem i
      udostępni Ci swoje "konto".Jeśli nie masz takiej możliwości, a ineresują Cie te
      wieszaki(zobacz allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2755171 ), to
      możesz zadzwonić do sprzedającego i się dogadać.Tel znajdziesz na str, którą
      podałam. A może ktoś jeszcze coś Ci doradzi.Pozdrawiam
    • ma_ma28 Re:do 33ech 19.03.07, 09:40
      dzięki też myślafam żeby samemu pospawać to może nawet ciekawie wyglądać bo
      można zrobićcoś fajnego i według własnego gustu.Dzięki za odpowiedz bo to forum
      to raczej darmowa reklama dla hurtowni a żadko ktoś coś podpowiada.jeszcze raz
      dzięki.Mam nadzieję,że nam się uda powodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka