Dodaj do ulubionych

Sercvice Pack 3

28.02.11, 22:33
Mamy pytanko: czy po odinstalowaniu SP3 i zainstalowaniu SP2, nic mi się nie stanie z systemem? Tzn zastanawiam się, czy te SP nie są tak z nim zintegrowane, że taka ingerencja może wpłynąć na ogólne funkcjonowanie systemu. Jeśli ma to większe znaczenie- mam xp.
Obserwuj wątek
    • Gość: cdn Re: Sercvice Pack 3 IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.11, 23:08
      zrób - to się przekonasz... ;))

      to jak z cnotą... :))))
      • ziu999 Re: Sercvice Pack 3 28.02.11, 23:18
        Liczyłam na konkretniejszą pomoc ;)
        • Gość: Kolobos Re: Sercvice Pack 3 IP: *.zask.pl 28.02.11, 23:27
          Po co chcesz odinstalowac SP3?
          • ziu999 Re: Sercvice Pack 3 28.02.11, 23:33
            Ponieważ potrzebny jest mi pilnie m.in. Windows Movie Maker, który na SP3 nie jest dostępny...
            • Gość: Kolobos Re: Sercvice Pack 3 IP: *.zask.pl 01.03.11, 00:07
              E tam, sam mam SP3 i jakos mam WMM.

              Wpisz w uruchom: C:\WINDOWS\inf w katalogu odszukaj moviemk.inf kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz Zainstaluj. Jezeli podczas instalacji nie znajdzie pliku moviemk.exe to wybierz katalog: C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386 i Ok.
              Program uruchamiasz przez menu Start -> Programy -> Windows Movie Maker
              • ziu999 Re: Sercvice Pack 3 01.03.11, 08:52
                Ohh! Dziękuję za pomoc! Jestem przewdzięczna! :)
                Nawet nie wiesz jak bardzo ratujesz mi życie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka