ziu999
28.02.11, 22:33
Mamy pytanko: czy po odinstalowaniu SP3 i zainstalowaniu SP2, nic mi się nie stanie z systemem? Tzn zastanawiam się, czy te SP nie są tak z nim zintegrowane, że taka ingerencja może wpłynąć na ogólne funkcjonowanie systemu. Jeśli ma to większe znaczenie- mam xp.