IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 17:04
Co sądzicie o tym modelu Sony VAIO EH3L1E/B
Obserwuj wątek
    • speedy13 Re: Sony VAIO 28.06.12, 12:36
      Moja Ulubiona Koleżanka ma Sony VAIO, tylko trochę starszy i prostszy model, z dyskiem 500 GB i prockiem z rodziny i3 (kupiła w zeszłym roku). Generalnie laptop jest fajny. Bardzo ma ładny i niemęczący oczu monitor. Duży plus za klawiaturę, zadziwiająco wygodna. Ja osobiście jestem "wrogiem" laptopowych klawiatur, bo uważam je za niewygodne dla mnie, ręce mam od lat ułożone do takiej normalnej klawiatury komputerowej i to w konkretnym układzie i na każdej innej piszę wolno i się męczę. A na tym VAIO pisze mi się bardzo dobrze i szybko, niemal jak na tej normalnej klawie.

Na minus marne głośniczki, jakość dźwięku dosyć słaba. Ja wiem że w ogóle po laptopie nie ma się co spodziewać cudów, ale w starym lapku Koleżanki (Toshiba Satellite A100 jakiś tam) dźwięk był wyraźnie lepszy.
        • elabornix Re: Sony VAIO 03.07.12, 15:13
          kapczerjan napisał(a):

dlaczego 14 cali są zdecydowanie droższe od 15,6" ? przecież różnica nie jest taka duża? .czy to kwestia matrycy ?

niestandardowa matryca to niestety koszty, zobacz jakie ceny za 13 i 12 ale lapsy, a nie netbooki, bo one nie mają takiej mocy. 15 to standard i najlepiej się tego trzymać, chyba, że komuś bardzo zależy na takim rozmiarze. Zastanów się też dokładnie do czego potrzebujesz, bo 14 do pracy może wnerwiać, ale za to idealny do spięcia z większym monitorem.
        • ecommercial Sony VAIO 04.07.12, 17:59
          bo te stare to były klasyki, teraz już nie to samo, sony poszło trochę bardziej w kierunku masówki chociaż te modele, o których piszecie nie są wcale takie złe (podzespoły niezłe).
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka