mleko_rlz
05.11.04, 10:14
Jest jakis program samemu wznawiajacy polaczenie z serwerem radia
internetowego, bo MP wywala mi ze serwer pelny a takie klikanie non stop zeby
posluchac radia jest troche monotonne, chodzi mi o to zeby program sam sie
laczyl do skutku.