05.11.04, 10:14
Jest jakis program samemu wznawiajacy polaczenie z serwerem radia
internetowego, bo MP wywala mi ze serwer pelny a takie klikanie non stop zeby
posluchac radia jest troche monotonne, chodzi mi o to zeby program sam sie
laczyl do skutku.
Obserwuj wątek
    • Gość: Beny Re: .asx IP: 195.127.197.* 05.11.04, 10:19
      No ja to zroblem dawno temu w bashu i mplayerze, ale zdaje sie ze to ci nie
      podpasuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka