Gość: irkm
IP: *.toya.net.pl
10.11.04, 23:14
ZAlezy mi na jakims dobrym programie P2P. Jestem poczatkujacym w tym wzgledzie. Sluzyc ma do sciaganie MP3 i dokumentow, filmy, cracki itp odpadaja. chodzi tez o to by byl dosc powszechny zasieg. Moze byc po polsku, aczkolwiek jesli latwy w obsludze moze byc angielski. Jakis nie zawierajacy spyware i darmowy. No to co jest dobre? Slyszalem o DC++, ale nie wiem o co biega z tymi hubami? nada sie?Dzieki