Dodaj do ulubionych

Dobry program P2P??

IP: *.toya.net.pl 10.11.04, 23:14
ZAlezy mi na jakims dobrym programie P2P. Jestem poczatkujacym w tym wzgledzie. Sluzyc ma do sciaganie MP3 i dokumentow, filmy, cracki itp odpadaja. chodzi tez o to by byl dosc powszechny zasieg. Moze byc po polsku, aczkolwiek jesli latwy w obsludze moze byc angielski. Jakis nie zawierajacy spyware i darmowy. No to co jest dobre? Slyszalem o DC++, ale nie wiem o co biega z tymi hubami? nada sie?Dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: Cypis Re: Dobry program P2P?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 12:14
      Generalnie wchodza w gre dwa: Emule i Bit Torrent.
      Zajrzyj tu:

      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?s=177be4933d6050f3cbdc1a30e6d77f3d&showforum=118
      tu:

      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?s=177be4933d6050f3cbdc1a30e6d77f3d&showforum=32
      Ewentualnie SoulSeek

      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?s=177be4933d6050f3cbdc1a30e6d77f3d&showforum=1
      Poczytaj, zaistaluj, uzywaj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka