11.12.04, 20:43
Jakie kodeki musze zainstalowac do bestplayera 1.0, bo obraz nie zgrywa mi
sie z glosem?
Obserwuj wątek
    • Gość: jaszczomp Re: kodeki IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 11.12.04, 21:47
      Proponuję Ci jako odtwarzacz AllPlayer:
      www.allplayer.prv.pl/
      i optymalny zestaw kodeków :

      heanet.dl.sourceforge.net/sourceforge/ffdshow/ffdshow-20041003.exe
      prdownloads.sourceforge.net/ac3filter/ac3filter_0_70b.exe?use_mirror=mesh


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka