Gość: :)
IP: 81.15.223.*
17.12.04, 15:35
Chciałem się zapytać jak, po kliknięciu na odnośnik zrobić żeby strona
otworzyła się strona w nowym oknie....ale strona do której nie mam
specjalnego dostępu, np. modyfikacji, powiedzmy interia.pl????? Czy może ktoś
mógłby mi dać taki kod HTML???/