IP: 81.15.223.* 17.12.04, 15:35
Chciałem się zapytać jak, po kliknięciu na odnośnik zrobić żeby strona
otworzyła się strona w nowym oknie....ale strona do której nie mam
specjalnego dostępu, np. modyfikacji, powiedzmy interia.pl????? Czy może ktoś
mógłby mi dać taki kod HTML???/
Obserwuj wątek
    • Gość: KT05 Re: Nowe okno IP: *.pronet.lublin.pl 17.12.04, 16:49
      < a href="something.html" target="_blank">Bla</a>
      Tą spację z przodu pomiń, dałem aby przypadkiem nie zamieniło na linka :)
      Najważniejsze jest to target="_blank".

      Ale podobno to jest niezgodne z XHTML 1.0 Strict.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka