Gość: aakos IP: *.acn.waw.pl 28.02.05, 21:21 To ja poproszę o zaproszenie do założenia konta gmail.... na adres gazetowy... z góry dziękuję... Link Zgłoś Obserwuj wątek
aakos Re: konto gmail 01.03.05, 00:10 cnjry - sorki, dopiero teraz mogłem się zalogować... Link Zgłoś
doomboy Re: konto gmail 28.02.05, 21:36 Jak ktos jeszcze ma to ja również poproszę na adres gazetowy. Link Zgłoś
Gość: perun Re: konto gmail IP: *.dip.t-dialin.net 28.02.05, 22:58 Jezeli ma ktoś jeszcze to ja tez prosze na perun@lycos.de Dzieki Link Zgłoś
Gość: perun Re: Poszło /bt. IP: *.dip.t-dialin.net 28.02.05, 23:03 Dzieki serdeczne piecyk :D Dobrej nocy Link Zgłoś