Gość: ktos IP: *.net / *.net 09.04.05, 00:47 jak nagrac film i napisy do niego na plytke CD-r by mozna bylo odtworzyc w odtwarzaczu DVD Link Zgłoś Obserwuj wątek
b00g13 Re: DVD 09.04.05, 01:31 A wiesz, że nie wszystkie dvd czytają cd-r? Poza tym na obudowie twojego dvd, a jeżeli nie tam to w instrukcji masz napisane wszystkie formaty jakie twój odtwarzacz obsługuje, sprawdź i użyj jednego z nich. Link Zgłoś