IP: *.net / *.net 09.04.05, 00:47
jak nagrac film i napisy do niego na plytke CD-r by mozna bylo odtworzyc w
odtwarzaczu DVD
Obserwuj wątek
    • b00g13 Re: DVD 09.04.05, 01:31
      A wiesz, że nie wszystkie dvd czytają cd-r?

      Poza tym na obudowie twojego dvd, a jeżeli nie tam to w instrukcji masz napisane
      wszystkie formaty jakie twój odtwarzacz obsługuje, sprawdź i użyj jednego z nich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka