Gość: wektor
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.06.05, 17:54
Kto z Was zechce mi pomóc ?
Potrzebuję program i informacji, które pozwolą mi zapisać litery (tekst), a
następnie usunąć z nich "środek" tak, aby pozostały same krawędzie tych liter.
Taki tekst w posatci samych krawędzi liter, poddaje się później wycinaniu
przy pomocy czegoś, co nazywa się ploterem. Ploter "jedzie" po zaznaczonych
liniach i wycina zaprojektowane kształty np. litery tekstu.
Przygotowanie tych lini określa się, chyba, jako "grafikę wektorową" - takim
pojęciem posłużył się człowiek pracujący przy pomocy plotera (wycinarki).
Poradźcie, proszę, jakim programem to zrobić i, jak dokładnie ?
Potrzebuję nowego plakatu, a nie mam już siły wycinać tego ręcznie... (za
małe litery).
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.