Gość: ramiol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 22:10 wyleciała mi nazwa z głowy.prosze o podanie nazwy jakiegos programu do pisania tam zebym mógł na nim napisac np. podanie i wydrukować.z góry dziekuje i pozdrawam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: neder Re: program do pisania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 22:12 hmmm.. Open Office? Link Zgłoś
heniekwgazecie Re: program do pisania 22.09.05, 22:12 Notatnik,Word ,Word Pad,open Office itd .No i google hasło edytor tekstu :-) Link Zgłoś
Gość: ramiol Re: program do pisania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 22:17 fajnie dzieki .już szukam. Link Zgłoś