Gość: lynyrd IP: *.nowa-deba.sdi.tpnet.pl 21.10.02, 20:17 witam, no więc zamyka system, ale nie wyłącza kompa, muszę używać wyłącznika z tyłu, co jest dość męczące, nie??? pomóżcie.... Link Zgłoś Obserwuj wątek
stratoos Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? 21.10.02, 23:21 hmmm... kiedys sie spotkalem z takim problemem. Podobno pomagalo poprawienie jednego klucza z rejestru. Niestety nie pamietam teraz jakiego. Pogooglaj po grupach, tam to widzialem, p. Link Zgłoś
stratoos Re: A APM... 23.10.02, 22:26 > ... masz włączone? heh... czasami czlowiek jest krotkowzroczny. Zamiast zaczac od obslugi energii to kombinuje z kluczem w rejestrze ;) Coz... jak rozwiazanie z APM nie pomoze wygooglaj ten klucz, powinien pomoc ;) pzdr, p. Link Zgłoś
Gość: kolo_s Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 22.10.02, 09:23 mam to samo, nie wiem jak to poprawić ale wystarczy przytrzymać przycisk POWER przez parę sekund i się wyłącza. Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? IP: 195.136.121.* 22.10.02, 12:05 zmień ustawinia APM , czyli włącz je i wtedy zadziała Link Zgłoś
Gość: koles Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? IP: *.telkab.pl 24.10.02, 21:37 A ja mam odwrotnie (trochę). Konkretnie to w XP nie ma reakcji na guzik na obudowie. Z menu wyłącza ładnie, a na guzik - nic. Nie wiecie co poradzić ? Link Zgłoś
Gość: koles Re: A w którym momencie... IP: *.ia.pw.edu.pl 25.10.02, 13:05 no normalnie jak sobie chodzi windowsik i np winampik gra albo cóś .... Link Zgłoś