Dodaj do ulubionych

win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić??

IP: *.nowa-deba.sdi.tpnet.pl 21.10.02, 20:17
witam, no więc zamyka system, ale nie wyłącza kompa, muszę używać wyłącznika
z tyłu, co jest dość męczące, nie??? pomóżcie....
Obserwuj wątek
    • stratoos Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? 21.10.02, 23:21
      hmmm... kiedys sie spotkalem z takim problemem. Podobno pomagalo poprawienie
      jednego klucza z rejestru. Niestety nie pamietam teraz jakiego. Pogooglaj po
      grupach, tam to widzialem,

      p.
    • armstrong A APM... 22.10.02, 07:33
      ... masz włączone?
      • stratoos Re: A APM... 23.10.02, 22:26
        > ... masz włączone?

        heh... czasami czlowiek jest krotkowzroczny. Zamiast zaczac od obslugi energii
        to kombinuje z kluczem w rejestrze ;) Coz... jak rozwiazanie z APM nie pomoze
        wygooglaj ten klucz, powinien pomoc ;)

        pzdr, p.
    • Gość: kolo_s Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 22.10.02, 09:23
      mam to samo, nie wiem jak to poprawić ale wystarczy przytrzymać przycisk POWER
      przez parę sekund i się wyłącza.
      • Gość: wojtek Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? IP: 195.136.121.* 22.10.02, 12:05
        zmień ustawinia APM , czyli włącz je i wtedy zadziała
    • Gość: koles Re: win2000 nie wyłącza kompa, co zrobić?? IP: *.telkab.pl 24.10.02, 21:37
      A ja mam odwrotnie (trochę). Konkretnie to w XP nie ma
      reakcji na guzik na obudowie. Z menu wyłącza ładnie, a na
      guzik - nic. Nie wiecie co poradzić ?
      • armstrong A w którym momencie... 25.10.02, 00:45
        ...wciskasz ten guzik???
        • Gość: koles Re: A w którym momencie... IP: *.ia.pw.edu.pl 25.10.02, 13:05
          no normalnie jak sobie chodzi windowsik i np winampik gra albo cóś ....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka